IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
    А на повечко форумци не щеш ли да изнесат данните??
    Нещо лични карти да ти снимаме, дипломи, военни клетви????
    Щом са позволили да се регистрира потребител с 23 ника ,значи корекно е към останалите да ги обявят и да знаят с кого контактуват.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      А можете ли да пуснете на посочения форуменец и останалите 22 никове /клонинги/......
      А на повечко форумци не щеш ли да изнесат данните??
      Нещо лични карти да ти снимаме, дипломи, военни клетви????
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        А можете ли да пуснете на посочения форуменец и останалите 22 никове /клонинги/......
        А може ли, Монти да спре, да се прави на вътрешняк и да изисква от Вас каквото и да било при това публично? Нямаше ли правила тук??
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mibova Разгледай мнение
          Здравей! Потребителите нямат права за модерация. Цитираният ник също.
          Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          Когато се разкараш, ще спрат недоразуменията. Тогава форумът ще се оправи. Колко пъти да ти обясняват, че да имаш повече от едно име, не е против правилата. Никовете ми се 23, не са 10.
          Като ме баннат, ще станат 24
          . Понеже си схватливко, днес в твоя чест ще регистрирам нови 5. С петте процента от вчера, днес ще купя отново. Няма да обяснявам следващите десет години, колко е лош хима и да вия на умрело като теб.
          А можете ли да пуснете на посочения форуменец и останалите 22 никове /клонинги/......
          хайрсъзов ,марио теран и т.н. и той си ги признава ...сега ще го кача във форума негов пост...пак
          Last edited by Монти; 10.12.2015, 12:51.

          Коментар


          • Здравей! Потребителите нямат права за модерация. Цитираният ник също.
            http://ibg.bg/id-157/
            http://www.investor.bg/users/terms/

            Коментар


            • Кой от модераторите пише с ник маранди?Защо ми изчезват мненията в които го питам защо приравнява децибел с дециметър и ампер с кубичен метър.Собствениците знаят ли за това?Кой е на хранилка от Козяк без собственика да знае?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                Благодаря Ви за великодушието което проявихте към мен! А питането ми към Вас ще оставите без отговор? Жалко, а така тръпнех в очакване и надежда да опровергаете вътрешното ми чувство, че възпитанието за Вас не е мираж.


                /умна и духовита! ...напоследък на дамите не им се случва често да тръпнат в надежда и очакване..., как преобразява, а уж е нищо и никакъв - тоя форум!/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от aleks262 Разгледай мнение
                  Напишете си отново мнението, но без лични обиди.
                  Благодаря Ви за великодушието което проявихте към мен! А питането ми към Вас ще оставите без отговор? Жалко, а така тръпнех в очакване и надежда да опровергаете вътрешното ми чувство, че възпитанието за Вас не е мираж.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                    Явно трябваше да завърша мнението с псувня за да му обърнете внимание. Освен да можете да триете трябва да можете и да се обосновете защо триете.... лично мнение.
                    Напишете си отново мнението, но без лични обиди.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                      Уважаеми админ Aleks, ще Ви помоля преди да изтриете някое мнение, да го прочетете хубаво и да го осмислите. Ще ви помоля също така, да ми обясните защо изтрихте и двете ми мнения в темата за финансовата пирамида, при положение, че в първото мнение задавах въпрос към съответния представител на финансовата пирамида и нямаше нищо обидно. Надявам се на отговор, защото оставам с впечатлението, че имате някакъв сантимент към Saveway и техните представители.

                      Явно трябваше да завърша мнението с псувня за да му обърнете внимание. Освен да можете да триете трябва да можете и да се обосновете защо триете.... лично мнение.

                      Коментар


                      • Уважаеми админ Aleks, ще Ви помоля преди да изтриете някое мнение, да го прочетете хубаво и да го осмислите. Ще ви помоля също така, да ми обясните защо изтрихте и двете ми мнения в темата за финансовата пирамида, при положение, че в първото мнение задавах въпрос към съответния представител на финансовата пирамида и нямаше нищо обидно. Надявам се на отговор, защото оставам с впечатлението, че имате някакъв сантимент към Saveway и техните представители.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          че то в другите теми пишат 10 човека с по 10 ника

                          Моята гледна точка е следната - лошия тон определено отблъсква някои хора които наистина се интересуват какво се пише. В същото време прекалената модерация за запазване тона добър ще отблъсне или директно ще банне доста хора, така че форума в цялост ще стане доста по-муден, по слабо привлекателен за постоянно влизане и реално за общуване - макар и некултурно такова

                          Лесния начин за задоволяване и на двете желания е два форума. Разговорът и импресиите ще си вървят. И в същото време като се интересува човек от нещо важно за него ще му е по-лесно, по-удобно и няма да се притеснява че ще почнат да го тролят.

                          тя сега борсата ни е леко умряла, и темите за български компании също. Но това няма да е все така. А като тръгне еуфория и интерес и в тези теми веднага почва да се пълни със спам, някакви хора които плюят по всеки който изказва мнение различно от тяхното - особено пък за спад На мен лично не ми пука - но съм убеден че доста хора необичащи конфликти тази доста как да го кажа, кръчмарска атмосфера ги отблъсква да пишат собствено мнение или да задават някакъв въпрос.
                          + 100

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                            Само дето в темите за пазари пишат 100 човека като 90 от тях няма смисъл да се четат Както и да го мислим няма да стане по-добре, ами дано само не налазят и т. нар. "сериозни теми"...
                            +1
                            Така е и в темите за НИ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                              Само дето в темите за пазари пишат 100 човека като 90 от тях няма смисъл да се четат Както и да го мислим няма да стане по-добре, ами дано само не налазят и т. нар. "сериозни теми"...
                              че то в другите теми пишат 10 човека с по 10 ника

                              Моята гледна точка е следната - лошия тон определено отблъсква някои хора които наистина се интересуват какво се пише. В същото време прекалената модерация за запазване тона добър ще отблъсне или директно ще банне доста хора, така че форума в цялост ще стане доста по-муден, по слабо привлекателен за постоянно влизане и реално за общуване - макар и некултурно такова

                              Лесния начин за задоволяване и на двете желания е два форума. Разговорът и импресиите ще си вървят. И в същото време като се интересува човек от нещо важно за него ще му е по-лесно, по-удобно и няма да се притеснява че ще почнат да го тролят.

                              тя сега борсата ни е леко умряла, и темите за български компании също. Но това няма да е все така. А като тръгне еуфория и интерес и в тези теми веднага почва да се пълни със спам, някакви хора които плюят по всеки който изказва мнение различно от тяхното - особено пък за спад На мен лично не ми пука - но съм убеден че доста хора необичащи конфликти тази доста как да го кажа, кръчмарска атмосфера ги отблъсква да пишат собствено мнение или да задават някакъв въпрос.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                                Момче ама не там където трябва!!!Ако е същият даскал,той не псуваше!!!
                                ми може и друг да е бил
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X