IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И неговият е махнат. Надявам се да спрете да се занимавате с това.
    रादोस्त

    Коментар


    • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
      Подписът е коригиран, благодаря за сигнала.
      Господин модератор ХУ , не е честно така ! Вас може да Ви обвинят , че ни псувате на корейски ( в подписа) . На мен пък не ми харесва подписа на Имхотеп - това са чисто и просто клетви към определени хора . Редно ли е ? Клетви за най - лошо ! Апри Пирамид ставаше въпрос само за ''секс''. Нищо лошо .

      Коментар


      • Подписът е коригиран, благодаря за сигнала.
        रादोस्त

        Коментар


        • Уважаеми модератори, има един индивид (Pyramid) с изключително вулгарен просташки "подпис", вече десетина дена:
          "OMG", как са горещите вълни ? Дали не е, щото ни Импотех, ни Многолики вдигат самолета?

          Може би не сте разбрали какво иска да каже?
          Как бихте реагирали, ако някой запита вашата майка:
          "Обливат ли те горещи вълни? Дали не е, защото мъжо ти е импотентен?"
          Аз бих го смачкал като червей и изхвърлил на боклука.

          Коментар


          • Никой не е длъжен да дава обяснения, но от мен да мине: мнението беше спам, съдържаше обида и думата ци*гани, която не се толерира в този сайт.

            Без повече полемики по въпроса!

            Коментар


            • Стари Днес, 12:22
              Manyface God"
              Това съобщение беше изтрито от Amsterdamm. Причина: Много добре знаеш защо! Предупреждение!
              Не, не зная защо, трябва да съобщите причината.
              И не ми пишете на "ти".
              Обръщайте се с уважение към потребителите!

              Изтрихте моя публикация безпричинно и не желаете, да посочите причината.

              След като попитах това нормално ли е, ми отправяте предупреждение.

              Щом на всички изтрити мнения посочвате причина, посочете причина и на това изтрито мнение, така е редно.

              НЕ ЗНАЯ ПРИЧИНАТА, ЗА ТОВА ВИ ЗАДАВАМ ВЪПРОСИ, ПОСОЧЕТЕ Я!
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Защо няма статии за бомбата под колата на украинския журналист , както и за посещението на Елизабет в Германия ?
                „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

                Коментар




                • Който мисли, че скоро ще видим мобилна версия на форума - жестоко се лъже! Браво, лъха на професионализъм отвсякъде!
                  Attached Files
                  BSE is dark and full of terrors...

                  Коментар


                  • Рекламата пречи

                    Рекламата на BenchMark, която се върти в дясната част на екрана - пречи на хората със зрителни проблеми, които , за да могат да четат са увеличили мащаба на повече от 100%

                    Всичко в дясната част остава невидимо (закрито от рекламата) и предизвиква силно негативно отношение към нея, а най-вероятно и към рекламодателя....

                    Коментар


                    • Ние си пишем, но дали някой го взима предвид?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Е, нещата се оправиха от вчера. Дано не се повтаря. Но според мен също не е от бисквитките, ами някъф експеримент по ограничаване на достъпа. Експериментатори!
                        И аз днес нямам проблем. Дано са оправили проблема!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                          Здравейте,
                          Мисля че проблема не е в бисквитките!
                          Аз лично имам същия проблем: 95% от времето, в което се опитвам да отворя някоя тема от форума и ми се отваря празен екран!
                          Влязох и изтрих бисквитките на инвестора, но нищо не се промени!
                          Мисля, че има проблем в потребителските акаунти, защото когато не съм логнат си ги отварям без проблем!!!
                          Наистина да вземат да си оправят сайта и да видят от къде идва тоя проблем, че много е тъпо така...сега направо не знам как успявам да вляза и да напиша пост!
                          Е, нещата се оправиха от вчера. Дано не се повтаря. Но според мен също не е от бисквитките, ами някъф експеримент по ограничаване на достъпа. Експериментатори!

                          Коментар


                          • Здравейте,
                            Мисля че проблема не е в бисквитките!
                            Аз лично имам същия проблем: 95% от времето, в което се опитвам да отворя някоя тема от форума и ми се отваря празен екран!
                            Влязох и изтрих бисквитките на инвестора, но нищо не се промени!
                            Мисля, че има проблем в потребителските акаунти, защото когато не съм логнат си ги отварям без проблем!!!
                            Наистина да вземат да си оправят сайта и да видят от къде идва тоя проблем, че много е тъпо така...сега направо не знам как успявам да вляза и да напиша пост!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bobacho Разгледай мнение
                              Изтриваш "бисквотките" на investor.bg. След това инсталираш Adblock plus (ако си с
                              firefox). След това посещаваш главната страница на investor.bg. С Adblock plus блокираш банера, че си разбрал са "бисквитките" БЕЗ ДА НАТИСКАШ ЧЕ СИ СЪГЛАСЕН. Презареждаш страницата, логваш и четеш и пишеш на воля.
                              Да бе, вместо един да седне и да оправи сайта, ние тук стотици ще си пренастройваме компютрите. Как ли не!
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Една препоръка

                                Здравейте,

                                Моля колегите от Инвестор.бг да огледат внимателно секцията "Портфейли", която предлагат на своите потребители. Според мен тя се нуждае от съществен "ремонт". Вижте какво предлагат колегите от Инфосток.бг. Макар, че и към тях мога да отправя някои препоръки (например при ръчно въвеждане на нетен дивидент на акция да пресмята и след 2-ия знак след десетичната запетая) все пак техния портфейл с класи над вашия. Тук въобще няма опция за дивиденти, нито за ръчно, нито автоматично въвеждане. Няма възможност за ръчно въвеждане на лихви и комисионни, за корекция на лихви и комисионни и т.н. Това е най-основното.

                                Поздрави!
                                Vanitas vanitatum...

                                Коментар

                                Working...
                                X