IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Инвесторе, боли ме като гледам как е изписано Лукойл
    Абсурд... какво прави Лукоил???

    Коментар


    • Инвесторе, добре ще е да си оправите часа.
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
        Извинете, някак си ви възприемах като представител на investor.bg! А г-н Бойчо Попов, и от него ли нищо не зависи?
        Човекът трябва да е обективен и независим, затова, не се мЕси, да не зависи нищо от него, ти пък.

        Коментар


        • Извинете, някак си ви възприемах като представител на investor.bg! А г-н Бойчо Попов, и от него ли нищо не зависи?

          Коментар


          • Не, модераторите се занимават с други неща и нищо не са затривали.

            Коментар


            • Евала, такива корави модератори обичам! Впрочем, като сте толкова корави, дали ще можете да възстановите архива на коментарите под статиите, който затрихте?

              Коментар


              • Решенията ми не подлежат на коментар! Престанете да спамите и обиждате потребителите (барбаранди и т.н.).
                "Оранжевите нашивки" няма да се махнат!

                Дискусията приключи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                  До модератор амстердам : Банът който ми наложихте миналата седмица за "клевета" беше абсолютно несправедлив . Цитирах ви думите на Барбарон , но въпреки това получих бан. Това не е за първи път , да затваряте устата на неудобните за вас . От позицията която заемате е лесно да демонстрирате сила...демонстрирате обаче и друго.
                  Продължавам да настоявам да се премахнат от аватара ми оранжевите отметки !
                  Отново обръщам внимание на г-н Попов за отношение към забележките ми .
                  МазнаТА, стига си натрапвалА тъпните си, тук влизаме, за да четем сериозни неща.
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • До модератор амстердам : Банът който ми наложихте миналата седмица за "клевета" беше абсолютно несправедлив . Цитирах ви думите на Барбарон , но въпреки това получих бан. Това не е за първи път , да затваряте устата на неудобните за вас . От позицията която заемате е лесно да демонстрирате сила...демонстрирате обаче и друго.
                    Продължавам да настоявам да се премахнат от аватара ми оранжевите отметки !
                    Отново обръщам внимание на г-н Попов за отношение към забележките ми .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                      Тази Дончева не може ли да излиза по бавно чак се стряскам
                      +100!
                      Ама що, бе, снимката на бабата е от студентските й години

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение

                        Защо нова!!!?
                        Не бях я забелязал досега. Може би защото под статиите все още не е възможно?...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                          Същевременно видях и използвах новата възможност да редактирам постинга при неволна грешка. Това е добре!
                          Защо нова!!!?

                          Коментар


                          • Тази Дончева не може ли да излиза по бавно чак се стряскам

                            Коментар


                            • Тема: "Препоръчани книги: Познай себе си" е свързана с тема:"Унипак" подсещам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                                Само аз ли протестирам, че изчезна архивът на коментарите под статиите!?
                                Същевременно видях и използвах новата възможност да редактирам постинга при неволна грешка. Това е добре!

                                Коментар

                                Working...
                                X