IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • някой знае ли, какъв е критерият за Member, Senior Member etc.?
    аз съм си отвсякъде Junior и не ми е ясно това маркиране със звания за какво е въобще?

    Инвестора: кратък феедбeк, моля?
    Last edited by Ferry; 26.05.2017, 11:23.

    Коментар


    • Инвестора защо не направите някои рубрики примерно какво препоръчват 5 най големи фонда или ИП давам пример от Испания

      JUEVES 25 MAYO:
      EMPRESA BROKER OBJETIVO ANTERIOR POTENCIAL SECTORA
      Abertis BNP Par Neutral --- --- Concesio
      OHL Bankint 5.10€ --- +45% Construct
      BME Bankint 35.25€ --- +8% Gestor b
      Или да пишете предстоящи дивиденти за месеца ,много семпъл тоз сайт ,раздвижете се малко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

        Инвесторе, продавате ми електронната поща!!!
        Кажете къде да цъкна, да не получавам рекламни съобщения от вас!!!
        За сега маркирай съобщението като джънк.
        Имам чувството че изобщо не знаят в какво се забъркват с това.

        Ама да те питам де, не ти ли трябва свободолюбив таблет?
        Щото аз веднага се замислих по въпроса.
        Last edited by Имхотеп; 23.05.2017, 18:53.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Когато някое мнение касае работата на модераторите , вече се трие като неприемливо съдържание така ли??

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Инвесторе, продавате ми електронната поща!!!
            Кажете къде да цъкна, да не получавам рекламни съобщения от вас!!!

            Коментар


            • http://prntscr.com/fb72ez

              Коментар


              • качването/добавянето на снимки към мненията не работи адекватно
                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                  Часът, индикиращ момента на постване на мненията, е грешен.
                  Не е. Това е часът, в който мнението е одобрено от модеЛатор, т.к. е форум на свободното слово, сещаш се ;-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                    засрахте форума с тая цензура
                    Снощи постнах, че се присъединявам - днес, гледам, "самоочистили"са се. Много "чист" форум, евалла. ;-)

                    Коментар


                    • Часът, индикиращ момента на постване на мненията, е грешен.
                      Мненията ми не са препоръка за търговия.

                      Коментар


                      • засрахте форума с тая цензура
                        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                          Знаем за казуса и работим над отстраняването. Надявам се до края на деня днес да е решен проблемът.
                          Като добавка - даже докато работеше, при всеки рифреш връща таб-а ЦИЕ !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от KrumE Разгледай мнение
                            Към администрацията - откровен фашизъм, надявам се на реакция от администрацията.

                            4ervenasgan
                            Еххх, че няма един истински депутат да си сложи железния кръст на някой дядо или СС банерче и да вдигне портрета с "обергрупенфюрер Ханс" и да се изтъпани до чуколина и смъркащия белокоско. Да ги видя как ще гледат. )

                            Реакция няма да има ...тоя е или модератор или лакей...

                            Коментар


                            • Към администрацията - откровен фашизъм, надявам се на реакция от администрацията.

                              4ervenasgan
                              Еххх, че няма един истински депутат да си сложи железния кръст на някой дядо или СС банерче и да вдигне портрета с "обергрупенфюрер Ханс" и да се изтъпани до чуколина и смъркащия белокоско. Да ги видя как ще гледат. )


                              Коментар


                              • Новия сайт и форум за мен си остават един голям ПРОВАЛ. Дори сега повече от половин година след старта все още форума е пълен с проблеми!(често дава грешки при постване, качването на снимки стана кошмар, от иконите на всички ни се повръща, а снощи дори бутона "Отговор" в горната част на всяка тема липсваше след 24:00часа)
                                Жалко съсипахте нещо удобно, хубаво и работещо!
                                Last edited by tony1975; 09.05.2017, 17:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X