IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
    Бойчо, докога ще продължавате със смехотворната ви цензора във всичките ви сайтове? Откога зурла е цензорирана дума??!! Още повече в сайт за автомобили (аутомедиа). Не става дума за обида, а за коментар по отношение на външен вид на кола. Не е ли смехотворно?! Те и без това са известни сред читателите си като АутоКомедия. Всяка статия е с правописни и/или фактологични грешки. Не знам за кой път ми трият коментар, като им направя забележка, че цензората им е смехотворна. Как си позволяват да го правят без да съм ги обидил с нищо? Тази политика е във всичките ви сайтове. Има десетки, ако не и стотици думи които е дори срамно да цензорирате. Да не кажа, че едва ли е законосъобразно. Не им ли/ви хрумва, че сайтове с подобни тематики има колкото поиска човек? Дори и в инвестора има една камара хора, които не пишат от много дълго време.
    Приятелю думата е цензура а не цензОра.

    Коментар


    • Бойчо, докога ще продължавате със смехотворната ви цензора във всичките ви сайтове? Откога зурла е цензорирана дума??!! Още повече в сайт за автомобили (аутомедиа). Не става дума за обида, а за коментар по отношение на външен вид на кола. Не е ли смехотворно?! Те и без това са известни сред читателите си като АутоКомедия. Всяка статия е с правописни и/или фактологични грешки. Не знам за кой път ми трият коментар, като им направя забележка, че цензората им е смехотворна. Как си позволяват да го правят без да съм ги обидил с нищо? Тази политика е във всичките ви сайтове. Има десетки, ако не и стотици думи които е дори срамно да цензорирате. Да не кажа, че едва ли е законосъобразно. Не им ли/ви хрумва, че сайтове с подобни тематики има колкото поиска човек? Дори и в инвестора има една камара хора, които не пишат от много дълго време.
      Last edited by snaky; 14.09.2017, 02:16.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
        Здравейте,

        В контролния си панел имам блокирани потребители - мненията на тези потребители са филтрирани и не ги виждам във форума. Това е много добра функция. Благодаря!

        Когато тези потребители добавят мнение в някоя тема, тя автоматично е извадена на първо място в списъка на темите, което е логично - това е общ за форума атрибут, и въпреки че потребителят е филтриран за мен, той не е за целия форум. Но не е ли по-коректно, независимо, че темата излиза на първо място, цветът на заглавието и да остава черен за мен, т.е. за мен няма непрочетено мнение, което е индивидуален за мен атрибут в базата данни?
        Здравейте и благодарим за мнението. Ще обмислим предложението и, по-важното - ще проверя дали е възможно да се осъществи.

        Поздрави и лек ден,
        Бойчо

        Коментар


        • Здравейте,

          В контролния си панел имам блокирани потребители - мненията на тези потребители са филтрирани и не ги виждам във форума. Това е много добра функция. Благодаря!

          Когато тези потребители добавят мнение в някоя тема, тя автоматично е извадена на първо място в списъка на темите, което е логично - това е общ за форума атрибут, и въпреки че потребителят е филтриран за мен, той не е за целия форум. Но не е ли по-коректно, независимо, че темата излиза на първо място, цветът на заглавието и да остава черен за мен, т.е. за мен няма непрочетено мнение, което е индивидуален за мен атрибут в базата данни?
          Мненията ми не са препоръка за търговия.

          Коментар


          • Акекс не беше спам.Остаете го с един ник щот взе да си говори сам

            Коментар


            • Водете си споровете на лични съобщения!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                Нещо като доказателство в подкрепа на думите си ще ни покажеш ли?
                да, виж ми в профила

                http://www.investor.bg/users/index/41557/

                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  ето го и тук, защото се сещам, че в политика ще го изтриете.

                  рубла, човека сами си води разговор през 2-3 ника паралелно а триете моя пост, като ви обърна внимание.
                  пак ли сменихте вътрешните правила?
                  Нещо като доказателство в подкрепа на думите си ще ни покажеш ли?
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • ето го и тук, защото се сещам, че в политика ще го изтриете.

                    рубла, човека сами си води разговор през 2-3 ника паралелно а триете моя пост, като ви обърна внимание.
                    пак ли сменихте вътрешните правила?
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Благодаря на модератора aleks262 за това, че прочисти главната имотна тема!4 Целта на тролове, като pumpkin е да се вади есенцията на дискусията, в случая тренда и да се пълни с бля, бля.....
                      Last edited by 13ADROL; 11.09.2017, 15:08.

                      Коментар


                      • Мрежа, много ти са високи очакванията и изискванията към Инвестора.....

                        пп За жалост. иванушка владее форума ...

                        Коментар


                        • Инвесторе, за толкоз ли ви стигна акъла само? Това ли трябва да е заглавието на новината? Това ли е най-важното - някакви си бараки и сергии? Случайно да ви прави впечатление, че Слънчев бряг АД е ПУБЛИЧНО дружество, листнато на БФБ, с 25% участие на частни инвеститори? Публичното изявление на представител на държавата (мажоритарен собственик) относно ликвидация на дружеството или "прехвърляне на активите му" на общината, би било топ новината на деня за борсово търгуваните акции във всяка уважаваща себе си медия!
                          Обединените патриоти ще предложат законодателни промени
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Инвесторе, ето шанс да докажете, че сте икономическа медия, която активно търси новината и я коментира, а не чака да я получи наготово от бюлетина на борсата. Защо не направите едно проучване, включително интервю с Валери Симеонов относно идеята му да ликвидира Слънчев бряг АД или да предаде активите му на община Несебър. Човекът явно не е наясно, че това е публично дружество и ликвидацията е свързна с плащане към миноритарите, както и "предаване на активите", каквото и да значи това.

                            Ето линк към изказването му. Бързайте, новината е гореща и някой ще ви изпревари Гледайте от 4-тата минута нататък.
                             
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                              Гледам пак $ замръзна
                              ...както и др. работи. Явно, се розмразява, когато /някой, но КОЙ?/ го допусне.


                              Къртица ли имате, приятели? ;-)
                              Last edited by Pyramid; 16.08.2017, 22:12.

                              Коментар


                              • Би ни било доста полезно, ако в историческите данни на компаниите и .csv експортите добавите и една колона с броя сделки.
                                Мненията ми не са препоръка за търговия.

                                Коментар

                                Working...
                                X