IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
    http://www.investor.bg/trades/

    15 минутното закъснение не можете ли, да го премахнете и да е в реално време сесията?
    Няма пари за такса на БФБ

    Коментар


    • http://www.investor.bg/trades/

      15 минутното закъснение не можете ли, да го премахнете и да е в реално време сесията?
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        Нарочно се прави за да не се оспамват хубавите статии.

        "статията" се оказва платена реклама на ЕТФ -а. По желание на "партньора" на инвестора са затворени коментарите !!!!

        Всеки сам да си прави изводите !!!

        МногоУважавания Николай Василев да каже какво е искал със блокажа на коментари ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
          не може да се пишат коментари под статията

          http://www.investor.bg/novini-i-anal...ts-etf-247623/

          нарочно или е бъг ??

          моля погледнете графика 3 !!! 8% разлика !!! Николай Василв как ще обясни разлика от 8% !!!! За мен това е TER -а ..
          Нарочно се прави за да не се оспамват хубавите статии.

          Коментар


          • не може да се пишат коментари под статията

            http://www.investor.bg/novini-i-anal...ts-etf-247623/

            нарочно или е бъг ??

            моля погледнете графика 3 !!! 8% разлика !!! Николай Василв как ще обясни разлика от 8% !!!! За мен това е TER -а ..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Айде, модерацията. Наистина ли не се правите на халтави? НЯМА БЕ, НЯМА ДА СЕ МЕСЯ НА РОДНИТЕ ,"ШЕЙХОВЕ". Отворете им темата.
              Самоцитирам се но, да напомня. Ако ли и сега не реагират адекватно, скъпи колеги-"шейхове", знайте: Вероятно, имаме /успял/ опит за преднамерено и недоброжелателно внасяне на разделение от страна на модерацията. Съответно, започвам да подозирам, че може /и/ да са на служба /и/ при Сорос но, той цяла Америка върти на малкия си пръст, та с неколцина бедни българи ли няма да си играе?

              Коментар


              • Коментар


                • Здравейте, от тази сутрин като вляза в някоя тема във форума ми излиза следното съобщение:
                  This website tries to use your browser as a blockchain currency miner. It can create considerable CPU load. Allow?

                  Това официално ли е въведено от сайта или да се оглеждам за някакъв malware? Нямам нищо против да подкрепям сайта по този начин, но моля дайте разяснение колко ще натоварва - нямам проблем да споделя 5-10% от CPU-то, но за повече ще ми пречи на останалата работа. Благодаря за информацията!
                  Разглеждане на CryptoMiner Investor.bg.jpg . ПРИКАЧИ предоставя безплатен хостинг на снимки, картинки и изображения.

                  Коментар


                  • Айде, модерацията. Наистина ли не се правите на халтави? НЯМА БЕ, НЯМА ДА СЕ МЕСЯ НА РОДНИТЕ ,"ШЕЙХОВЕ". Отворете им темата.

                    Коментар


                    • Модераторите - моля отворете/отключете темата за ПДНГ?

                      мина вече доста време
                      "the trend is your friend until the end..."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Преди 2 години за проследяване на потребител на форума, получих 2 седмици бан. Гледам днес факи е отново на линия, което ще рече че е бил баннат за 4-5 дни. Явно се налагат двойни стандарти във форума
                        стандарт в тоя форум звучи като шега.
                        2 ника ми банна модераторка с причина
                        МУЛТИАКАУНТИНГ!!
                        ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ, ЧЕ ПИША САМО с един акаунт.
                        а има тук другар със 6-8 известни и не е баннат нито един от акаунтите му...
                        знаят го, правили са му забележки да не си отговаря сам, ноо, няма бан.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                          Нима не е верно ? Колко пъти съм получавал бан , защото отговарям на лекетата , които се правите че не виждате ?! С поведение като на Импотеха например , се получава бан завинаги , а за него , един ден /специално ги преброих/ имаше 12 забележки за спазване на добрия тон !
                          Тва нищо не е мен са ме банвали по за три месеца щото ги ругая но когато те ме обиждат няма бан.Даже имам и бан завинаги кат Бате Пешо.Путко Мафани се бях записал било неподходящо име.

                          Коментар


                          • Нима не е верно ? Колко пъти съм получавал бан , защото отговарям на лекетата , които се правите че не виждате ?! С поведение като на Импотеха например , се получава бан завинаги , а за него , един ден /специално ги преброих/ имаше 12 забележки за спазване на добрия тон !

                            Коментар


                            • Преди 2 години за проследяване на потребител на форума, получих 2 седмици бан. Гледам днес факи е отново на линия, което ще рече че е бил баннат за 4-5 дни. Явно се налагат двойни стандарти във форума

                              Коментар


                              • Музикален поздрав за всички бикове и модератори - https://www.youtube.com/watch?v=Yz6JzflthaI
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X