IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • модераторите,

    т.к. сте премахнали опцията за изтриване на профила, която съществуваше преди години, също моля да изтриете профила ми или да ме баннете също за неопределено време!

    Коментар


    • модераторите,

      т.к. сте премахнали опцията за изтриване на профила, която съществуваше преди години, също моля да изтриете профила ми или да ме баннете също за неопределено време!

      Коментар


      • Защо заключихте темата за “Най-прекия път на България”?

        Че изтрихте офтопика - добре - но върнете темата.

        Коментар


        • модераторите,

          т.к. сте премахнали опцията за изтриване на профила, която съществуваше преди години, също моля да изтриете профила ми или да ме баннете също за неопределено време!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Ха-ха-хааа!

            Мрън-мрън, мрън-мрън...
            Ами да, крепят те, факт. Все тая, прочее. Краставите магарета, казват, през девет баира...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              В темата за „шистака” от колко време съм подал сигнал за нередност, а не реагирате. Толкова по вашата „принципност”, скъпи модератори.
              Ха-ха-хааа!

              Мрън-мрън, мрън-мрън...
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • В темата за „шистака” от колко време съм подал сигнал за нередност, а не реагирате. Толкова по вашата „принципност”, скъпи модератори.

                Коментар


                • Бан за модератори защо няма ? Всъщност защо е тая анонимност на модераторите ? От главния редактор журналистите и до модераторите не трябва да има никаква анонимност , това е предпоставка за своеволия и безнаказаност !
                  Last edited by majnata; 07.06.2018, 19:16.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение

                    А трябва ли да са анонимни ?
                    Когато е, да се правят нечисти дела, помага. Все едно, „не бях аз”.​​​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mibova Разгледай мнение


                      Трият се само постовете, които не са по правилата на сайта. Разбирам, че ви липсват някакви други, което трябва да бъде проверено. Моля спазвайте добрия тон, за да изясним ситуацията.
                      Мибова , не ми отговаряйте с клишета . Ако не можете , нека да го направи най - образования при вас .
                      Точно и конкретно попитах : КОЕ ТОЧНО Е НАРУШЕНИЕ НА ПРАВИЛАТА НА САЙТА .
                      В цитираният от мен пост , който сте изтрили заедно със ВСИЧКИ други мой графики и ПОЛЕЗНИ за обществото постове .
                      Първоначално изпратено от Kondora



                      Трудно е да се говори за фактора '' време '' във вълнови анализ ''
                      Прост пример : При започване на очаквана корекция , няма човек в света който да каже със 100 % сигурност какъв ще е ВИДА на тази корекция ............
                      Може да е бърза - зигзаг
                      Може да е по - бавна - триъгълник
                      Може и да е доооооста мудна - двойна или тройна тройка ..............
                      От вида на корекцията , зависи и времето за нейното изпълнение , а от там и завършека на целия модел , от който тя е част .........

                      Но .... да опитам да отговоря , все пак , взимайки повечето неща предвид ..........
                      Ако се реализира в момента , модела който аз разглеждам , би било очаквано 1375 да стигнем и пробием най - късно ........... до 15/20 юли ............ Слагам супер слаба волатилност .............
                      За мен е така ...........
                      Да не забравяме , обаче ( написах го преди 2 / 3 дена , мисля ) , че има вероятност ( малка , но съществува ) да сме видели временен връх на 1366 на 01 .25 и движението надолу да продължи до 1150.............(5-10 %)
                      Този пост е избран произволно , мога да дам пример със СТОТИЦИ други !!!!
                      Моля , изразявайте се ПРАВИЛНО !
                      Не ми липсват '' НЯКАКВИ ДРУГИ '' ( освен тези , които са за триене според Вас ) , а ми липсват ВСИЧКИТЕ !!!!!!!
                      И въобще не трябва да бъде ПРОВЕРЯВАНО .............. ТО Е ВИДНО !!!!!
                      И отново да помоля , заради последното Ви изречение , което го пишете за щяло и не щяло .....................
                      Кое в тона и изказа ми не е '' спазване на добрия тон '' ???
                      Най - културно , с книжовни думи и '' на Вие '' се опитвам да разбера от
                      Управата на Инвестор.бг , защо назначената Мибова за модератор - има право да изтрие по собственно усмотрение , целия '' форумен живот '' на даден потребител !!!!!
                      Това не е '' добър тон '' и го няма описано в ПРАВИЛАТА !!!!!!
                      Last edited by Kondora; 07.06.2018, 07:17.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Всъщност, не можем да бъдем сигурни. И те са с никове, реално, анонимни...
                        А трябва ли да са анонимни ?
                        Где нет вопросов - всегда есть ответ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Също да баннат и Импотехът. Поради щото, систематично, цял харем разочаросва.

                          Last edited by Pyramid; 08.06.2018, 02:18.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
                            Може ли помоля да ме баннете за неопределено време. Не искам да имам достъп до профила си. Ако реше ще си направя нов. Мерси
                            Също да баннат и Измамника

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Може ли помоля да ме баннете за неопределено време. Не искам да имам достъп до профила си. Ако реше ще си направя нов. Мерси

                              Коментар


                              • Скъпи модератори, Вашите действия Ви злепоставят.

                                Коментар

                                Working...
                                X