IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Индикация за постъпили съобщения, въпреки тяхното постъпване, няма.

    Коментар


    • Нищо не работи тук!
      Съобщенията нямам идея вървят ли - все някакви грешки ми показва!

      Коментар


      • Лог-офни се и ще можеш да влезеш в Златото.

        Коментар


        • Хора, оправете си системата. В оригиналната тема за златото не може да се влезе. Нещо сте й направили. Спомням си че точно като я заключихте, бяхте направили голяма администраторска хайка, изчезнаха мнения. Нещо бъзикахте там и сте я прецакали

          Коментар


          • не мога да вляза в темата за златото.
            защо?
            препоръка е

            Коментар


            • aleks262
              aleks262 commented
              Editing a comment
              Темата не е заключена и не би трябвало да има проблем.

          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            Още ми е валиден профила. Изпратих емайл.
            Не те разбирам...
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Още ми е валиден профила. Изпратих емайл.

              Коментар


              • Здравейте! За изтриване на профила си, моля изпратете мейл на следния адрес: protection@investor.bg
                Напишете в мейла точно никнейма си и пощата с която сте се регистрирали.

                Коментар


                • Здравейте,

                  Искам да си изтрия напълно профила заедно със постовете историята на влизанията ми и всички други лични данни които са налични в сайта ви.

                  Кажете ми какво да направя.
                  Излишно е да споменавам че с такава опция би трябвало да разполагате на сайта която аз не я виждам.
                  Нямам представа кое правило се нарушава по този начин но ако се налага ще разбера.

                  Та така...считатйте че това съобщение до вас е израз на окончателното ми желание. Т.,е може да изтриете всичко веднага когато го видите.

                  Ако е възможно изпратете ми емайл кои данни изтривате и кои не можете да изтриете ако има такива.

                  Благодаря

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    малко пцуване никога не е излишно.
                    само след него у нас се нареждат нещата,в случая се появява отговор

                    Коментар


                    • До HY Spread,
                      За изтриване на профила си, моля напишете мейл на следния адрес:
                      protection@investor.bg. Напишете никнейма си и пощата с която сте се регистрирали.

                      Коментар


                      • малко пцуване никога не е излишно.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

                          Бих желал лично аз да ти имам архив на всички мнения преди да те затрият. Не може току така да се пропиляват никове на инвеститори с опит! Правете им лични облаци поне. Срамота е да се изтрива мъдрост!
                          Лордов, това е добра идея. Конграчулейшънс.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                            модераторите,

                            т.к. сте премахнали опцията за изтриване на профила, която съществуваше преди години, също моля да изтриете профила ми или да ме баннете също за неопределено време!
                            Бих желал лично аз да ти имам архив на всички мнения преди да те затрият. Не може току така да се пропиляват никове на инвеститори с опит! Правете им лични облаци поне. Срамота е да се изтрива мъдрост!

                            Коментар


                            • Писах ви лично съобщение.

                              Съвсем между другото - модератори не могат да махат или добавят функции към форума.
                              रादोस्त

                              Коментар

                              Working...
                              X