IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение

    Не е безнаказано. Мнениета, от които се оплаквахте са били изтрити, а вие продължихте да се оплаквате за нещо, което го няма от часове и се самонавивате тук и се жалвате, че ви трият. Изтрили са ви, защото мнението го няма.
    Интересно каква "забележка" бихте направили на барбарона за тия отвратителни постове . Щото иначе за други работи сте много бързи с бана !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Нямате угодия, явно. Онези може да си плещят безнаказано, а вие, да ми се правите на...каквито там. Не сте си на мястото. Вземете творчески отпуск и, поне някъде, бъдете човеци.
      Не е безнаказано. Мнениета, от които се оплаквахте са били изтрити, а вие продължихте да се оплаквате за нещо, което го няма от часове и се самонавивате тук и се жалвате, че ви трият. Изтрили са ви, защото мнението го няма.
      रादोस्त

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        А защо не работи темата бисери и вицове..
        Остани тука , я глей кво шоу е ...

        Коментар


        • А защо не работи темата бисери и вицове..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
            Не напротив - абсолютен спам е. Оплаквате се от мнение, което е изтрито и правите калабалък тук, без да е нужно.
            Нямате угодия, явно. Онези може да си плещят безнаказано, а вие, да ми се правите на...каквито там. Не сте си на мястото. Вземете творчески отпуск и, поне някъде, бъдете човеци.
            Last edited by Pyramid; 21.10.2018, 20:37.

            Коментар


            • Да не продължаваме до безкрай . Явно не искате / модераторите/ да приемете и съответно да реагирате при обиди на религиозна основа . Ами още по лошо за вас . Дори и евро"ценностите" казват , че обидата на религиозна основа е подсъдима ! А Анди предвидливо е изтрил всичко .
              Сега може да изтриеш , щото" не е по темата" .

              Коментар


              • Не напротив - абсолютен спам е. Оплаквате се от мнение, което е изтрито и правите калабалък тук, без да е нужно.
                रादोस्त

                Коментар


                • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                  Ами мнението е изтрито от Анди, така че не знам какво повече искате.
                  Е супер , много добре ! Браво на Анди !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                    Значи аз ще изтрия обидата от едно място, за да я оставя на друго? Не мисля. Ето, казвам ви да посочите тема и час на мнение - не искате. Продължавате да се заяждате с мен и да спамим темата.
                    Не е спам , много добре разбираш !

                    Коментар


                    • Ами мнението е изтрито от Анди, така че не знам какво повече искате.
                      रादोस्त

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                        Значи аз ще изтрия обидата от едно място, за да я оставя на друго? Не мисля. Ето, казвам ви да посочите тема и час на мнение - не искате. Продължавате да се заяждате с мен и да спамим темата.
                        Виж между 15 и 15 20 , барбарон казва " да ти таковам Исуса " , "доведи го да му набия един шут" тема Политика

                        Коментар


                        • Значи аз ще изтрия обидата от едно място, за да я оставя на друго? Не мисля. Ето, казвам ви да посочите тема и час на мнение - не искате. Продължавате да се заяждате с мен и да спамим темата.
                          रादोस्त

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                            Обиди не може да се цитират. Кажете темата и часа на мнението и ще погледна.
                            Виж между 15 и 15 20 , барбарон казва " да ти таковам Исуса " , "доведи го да му набия един шут" тема Политика

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                              Какво отвратително действие визирате? Моля дайте линк към темата и посочете кое е мнението.
                              Абе вие явно ... аз цитирах в тая тема и двата отвратителни израза на барбарон , Анди ги изтри , щото не били по темата . В тая тема защо триете цитатите , за да замажете следите ли ?!

                              Коментар


                              • Обиди не може да се цитират. Кажете темата и часа на мнението и ще погледна.
                                रादोस्त

                                Коментар

                                Working...
                                X