IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бисери и вицове (2)

    Sorry, you are not authorized to view this page

    КАкви са тези глупости??

    Коментар


    • X_Y_Z.
      (Редактирано)

      Коментар


      • Предполагам, че комантарът ми е преместен в Бисери и вицове, където му е мястото и за което благодаря, но пък аз не мога да го видя, което си е виц отвсякъде - вместо да изпишем вежди, избодохме очи, Инвесторе!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          От около 3 години...
          Бъзикай се ти с дедо, бъзикай се....серсемино
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            има авария някаква ...
            Благодаря!!!
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              има авария някаква ...
              От около 3 години...
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                Нещо не ме пуска в Бисери и вицове - някой да има същия проблем, или да знае защо?
                има авария някаква ...

                Коментар


                • Нещо не ме пуска в Бисери и вицове - някой да има същия проблем, или да знае защо?
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                    Приемам да не ми отговаряте!
                    Ако действително ви интересуват подробности за случката, използвайте правата си.
                    Дайте команда: покажи хронология на всички изтривания на съответната дата. Анализирайте резултата и съпоставете с момента на постването. За ваше ползване.
                    Аз много добре знам за случилото се и рефрешвах постоянно, че да видя докъде ще стигнете.
                    Не искам нищо от вас.
                    Ако вие искате, продължавайте да ме триете без следа.
                    Вече може да стане и лично отношение, но по-скоро до този момент става дума за нещо, което е изисквано от вас.
                    Политика!

                    И за протокола, моля да не се играе нов етюд! Днес аз реагирах само на заплахата срещу Пирамида и отвратителният случай беше споменат за пореден път, само и единствено за да илюстрира пълната неоснователност на подобно унизително отношение.
                    В живота вие може да сте ни деца, а не обратното.

                    И този форум се чете заради нас, а не заради вашата модерация.
                    За последното изречение плюс!
                    Last edited by X_Y; 22.10.2018, 09:59.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение

                      Не е безнаказано. Мнениета, от които се оплаквахте са били изтрити, а вие продължихте да се оплаквате за нещо, което го няма от часове и се самонавивате тук и се жалвате, че ви трият. Изтрили са ви, защото мнението го няма.
                      Момент! Сам ли съм си отправил предупреждение за бан, поради „обидно съдържание”? От IP и чрез пълномощията на модератор? Абе знае ли при вас, модераторите, едната ръка какво прави другата? Дебелоочие на Н-та, където Н клони къмбезкрайност. „Самонавивали” сме се,така ли? А, какви „обиди” видяхте? Грозна работа. И вие, модераторите,не сте „замесени невинни жертви”.
                      100% подкрепям Начев и Майничката. Моралът НЕ започва от утре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение


                        Аз повече няма да ви отговарям и да спамя.
                        Приемам да не ми отговаряте!
                        Ако действително ви интересуват подробности за случката, използвайте правата си.
                        Дайте команда: покажи хронология на всички изтривания на съответната дата. Анализирайте резултата и съпоставете с момента на постването. За ваше ползване.
                        Аз много добре знам за случилото се и рефрешвах постоянно, че да видя докъде ще стигнете.
                        Не искам нищо от вас.
                        Ако вие искате, продължавайте да ме триете без следа.
                        Вече може да стане и лично отношение, но по-скоро до този момент става дума за нещо, което е изисквано от вас.
                        Политика!

                        И за протокола, моля да не се играе нов етюд! Днес аз реагирах само на заплахата срещу Пирамида и отвратителният случай беше споменат за пореден път, само и единствено за да илюстрира пълната неоснователност на подобно унизително отношение.
                        В живота вие може да сте ни деца, а не обратното.

                        И този форум се чете заради нас, а не заради вашата модерация.

                        Коментар


                        • Модераторчето аз предлагам вместо да триете мнения или да налагате бан да скривате неприемливите за вас мнения и да ни предупреждате че мнението е обида или е нецензурно но дайте възможност който иска да го прочете.Щото като триете се губи чара на форума.Примерно на всяко мнение което сте изтрили поставете надпис неприемливо или обидно мнение и отдолу ако искате на ваша отговорност да четете натиснете тук.Поне веднъж си дайде воля на въображението и ни оставете да се насладим на спора докрая.Друго което ме притеснява е че лекинко така побутвате сорошката дружина евроатлантически ценители къде с триене къде с бан.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                            Отлично знаете отговорите.
                            Темата е "политика".
                            А случаят е толкова безпрецедентен, краен и отвратителен, че игричката ви, с която подкандате нас да ви захраним с необходимата информация за казаното от този индивид с точен час, е абсурдна.
                            Вие лично имате едно категорично нечестно отношение към мен и ме триете без остатък когато нещо не ви изнася. Знаете го много добре, знаете, че е извън правилата, но го правите.
                            Предпочитате отстраняването на човека, не на проблема. Така беше някога, така е и сега. Не зная изчерпателно и за други форумци, спрямо които се прилага. Искането ви да се цитира точен час на отвратителното действие при наличие на практика за изтриване без следа, е категорично неприемливо, неприложимо.
                            Имате нож и хляб при вас.

                            Вие следва да притежвате функционалност: дай всички изтрити мнения на едикой-си! Или това е прерогатив само на мега модераторите, не на супер такива.

                            Аз може да го имам в pocket, а най-вероятно като старомоден персонаж просто да съм дал команда print screen!
                            Ако искате да знаете действително за случилото се, не питайте мен! Аз съм вече очевидно страна и участието ми би значело конфликт на интереси.

                            Тъй че, моля ви! Без етюди на тема, как не съм искал да ви помогна с информация!
                            Не на мен!
                            Каква игричка? Мненията са били изтрити още когато вие се оплакахте. Не проверявате, не сте погледнали. Не е и трито без причина. Освен това вече уточнихме кои са мненията. А и да не говорим, че аз не седя във форума всеки ден по цял ден, че да знам кой на кого какво е писал. Влизам - виждам оплакване. Питам нормално - започва заяждане с мен. Все пак проверявам - мнението вече е изтрито, но въпреки това породължават оплакванията.
                            Вие се появявате след цялата случка и започвате всичко отначало, сякаш изобщо не сте прочели какво е писано и ставало под вас.
                            Аз повече няма да ви отговарям и да спамя.
                            रादोस्त

                            Коментар


                            • Никаква. Достатъчно е, че са изтрити.
                              रादोस्त

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                                Не мисля. Ето, казвам ви да посочите тема и час на мнение - не искате. Продължавате да се заяждате с мен и да спамим темата.
                                Отлично знаете отговорите.
                                Темата е "политика".
                                А случаят е толкова безпрецедентен, краен и отвратителен, че игричката ви, с която подкандате нас да ви захраним с необходимата информация за казаното от този индивид с точен час, е абсурдна.
                                Вие лично имате едно категорично нечестно отношение към мен и ме триете без остатък когато нещо не ви изнася. Знаете го много добре, знаете, че е извън правилата, но го правите.
                                Предпочитате отстраняването на човека, не на проблема. Така беше някога, така е и сега. Не зная изчерпателно и за други форумци, спрямо които се прилага. Искането ви да се цитира точен час на отвратителното действие при наличие на практика за изтриване без следа, е категорично неприемливо, неприложимо.
                                Имате нож и хляб при вас.

                                Вие следва да притежвате функционалност: дай всички изтрити мнения на едикой-си! Или това е прерогатив само на мега модераторите, не на супер такива.

                                Аз може да го имам в pocket, а най-вероятно като старомоден персонаж просто да съм дал команда print screen!
                                Ако искате да знаете действително за случилото се, не питайте мен! Аз съм вече очевидно страна и участието ми би значело конфликт на интереси.

                                Тъй че, моля ви! Без етюди на тема, как не съм искал да ви помогна с информация!
                                Не на мен!

                                Коментар

                                Working...
                                X