IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
    Не мога да разбера какъв е смисълът да се слага бан само на един от многото никове на някои форумци ?! Като е бан да е бан. Не съм виждал друг такъв форум !
    да върви оборота , пич ...инвестора и те семейства хранят .

    Коментар


    • Не мога да разбера какъв е смисълът да се слага бан само на един от многото никове на някои форумци ?! Като е бан да е бан. Не съм виждал друг такъв форум !

      Коментар


      • О, да, трийте.
        Но не мислите ли, че ще констатирам действията ви с нотариус и след това ще ви дръпна пред Европейската комисия на съд? Премислете си...

        Коментар


        • Естествено, че спамите, това са зарговори за лични съобщения. Темата не е за да се намирате на приказка. Дотук изписаното ще го оставя, но започвате да прекалявате.
          रादोस्त

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

            Това явно е в снована на Демокрацията според някои ........ да ни казват кво да мислим и чувстваме.

            Аз все още идеалистично мисля че Демокрацията трябваше да бъде правото да си на различно мнение по някои въпроси.....
            Хубаво мислиш, ама... Ей нА, X_Y казва, билисме „спамели”. Нито нещо рекламираме, нито продаваме, а виж, в какво ни нарочиха, 'баси.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Явно, съм глупав и не разбирам. Откога присрастията на хората, каквито сме всички, щом не са като нашите, стават антиевропейски и антицивилизационни? Вземи се в ръце, поведението ти е сталинистко.
              Това явно е в снована на Демокрацията според някои ........ да ни казват кво да мислим и чувстваме.

              Аз все още идеалистично мисля че Демокрацията трябваше да бъде правото да си на различно мнение по някои въпроси.....
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Моля, спрете да спамите в темата.
                रादोस्त

                Коментар


                • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                  Такива като теб презирам още от детската градина: "Моля, другарко, Иван се бие!" И другарката ви подбърсва насраните и досега задници.
                  +11111 и факю се държи често така ....
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Сложи си сам бан и не си губи повече времето тука.За нас ще бъде облекчение.Но не вярвам след малко пак ще ни натресеш некой шорошки боклук или оная недоебаната дето и плащат от Козяк
                    И ти сега. Гадости се случват. Някои неща, сами идват. Не е длъжен да ги води някой.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Сложи си сам бан и не си губи повече времето тука.За нас ще бъде облекчение.Но не вярвам след малко пак ще ни натресеш некой шорошки боклук или оная недоебаната дето и плащат от Козяк
                      Бъди християнски добър - това нещо... и то трябва да яде.
                      Не бих му желал да умре от глад (или от срам), та нека пише.
                      Всички искаме да ядем.
                      ​​​​​​

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Модераторке, не чувствате ли, че форума ви и особено тази тема са се превърнали в опростачена клоака за антиевропейска и антицивилизационна агитация и пропаганда,на антибългари русофили (по-точно рублофили)? Разбира се, че "Имхотеп" се опитва да привлече вниманието ви и очаква адекватна реакция от вас. Аз също.
                        А сега сложете и на мен един бан, за да не си губя повече времето в този форум
                        Сложи си сам бан и не си губи повече времето тука.За нас ще бъде облекчение.Но не вярвам след малко пак ще ни натресеш некой шорошки боклук или оная недоебаната дето и плащат от Козяк

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                          Такива като теб презирам още от детската градина: "Моля, другарко, Иван се бие!" И другарката ви подбърсва насраните и досега задници.
                          После отрядни председатели комсомолски секретари натягане прием в БКП доносници в ДС и след 10 ноември антикомунисти и бизнесмени.Това са едни боклуци които не мога да понасям.И всичкото това е за пари некадърници мърша утайка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Модераторке, не чувствате ли, че форума ви и особено тази тема са се превърнали в опростачена клоака за антиевропейска и антицивилизационна агитация и пропаганда,на антибългари русофили (по-точно рублофили)? Разбира се, че "Имхотеп" се опитва да привлече вниманието ви и очаква адекватна реакция от вас. Аз също.
                            А сега сложете и на мен един бан, за да не си губя повече времето в този форум
                            Явно, съм глупав и не разбирам. Откога присрастията на хората, каквито сме всички, щом не са като нашите, стават антиевропейски и антицивилизационни? Вземи се в ръце, поведението ти е сталинистко.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Модераторке, не чувствате ли, че форума ви и особено тази тема са се превърнали в опростачена клоака за антиевропейска и антицивилизационна агитация и пропаганда,на антибългари русофили (по-точно рублофили)? Разбира се, че "Имхотеп" се опитва да привлече вниманието ви и очаква адекватна реакция от вас. Аз също.
                              А сега сложете и на мен един бан, за да не си губя повече времето в този форум
                              Такива като теб презирам още от детската градина: "Моля, другарко, Иван се бие!" И другарката ви подбърсва насраните и досега задници.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Модераторке, не чувствате ли, че форума ви и особено тази тема са се превърнали в опростачена клоака за антиевропейска и антицивилизационна агитация и пропаганда,на антибългари русофили (по-точно рублофили)? Разбира се, че "Имхотеп" се опитва да привлече вниманието ви и очаква адекватна реакция от вас. Аз също.
                                А сега сложете и на мен един бан, за да не си губя повече времето в този форум
                                Като не ти харесва айде чантата шапката гащата и у апартаменто до Лувъра или в другия до Елисейския дворец но преди това да си вземеш пенцията.Ха ха ха

                                Коментар

                                Working...
                                X