IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Че един долар винаги е струвал един долар.

    Здравейте. Успяхме да коригираме фийда, валутните курсове вече се обновяват. Поздрави и лек ден.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Интересно ми е следното, ако има ли статистика по този въпрос.

      Темата за коронавируса има 100 000 прегледа за един месец (от които 50 000 в рамките на 9 дена). Имало ли е друга тема с толкова много кликове и ако да, коя е била тя?
      Ipo на трейс

      Коментар


      • Интересно ми е следното, ако има ли статистика по този въпрос.

        Темата за коронавируса има 100 000 прегледа за един месец (от които 50 000 в рамките на 9 дена). Имало ли е друга тема с толкова много кликове и ако да, коя е била тя?
        Last edited by Money; 02.03.2020, 12:16.

        Коментар


        • Щото аз съм
          Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
          Вчера със сигурност тези профили не са баннати от мен, нито от друг модератор. Също така повечето мнения за казармата и златото ги прехвърлих в тема "Всичко е по темата ... ", а не са трити.
          Не знам какво точно се е случило, но виждам, че наистина имате бан, който ще махна.
          Много се извинявам, че се е получило така.
          А Бате Пешо кога ще ми върнеш?Щото тук ме знаят и кучетата в този форум имайте уважение към нас старите кучета

          Коментар


          • И да използва случая ......
            Аndi 11 , може ли да ''освободи '' профила на '' Баце '' , който не е баннат перманентно , а временно , но след изтичането на времето за ''арест '' , влизането не може да се осъществи ..............
            Ипзисва : ''Грешен потребител '' ............
            А Баце си знае паролите и не бърка ..............
            Впрочем , така изписва и на акаунта ''Кондор '' ................. та ако може , да се пуснат от ''дисципа ''

            Коментар


            • Mдаааааа ...................

              Благодаря за поправената грешка .......
              Добре , че съм си умен и мога да излагам със спокойствие и благ тон проблемите ......

              Благодаря и на акаунта Седларов , че ми даде възможност да представя недоразумението

              Евго и Купата да почерпят .............

              Коментар


              • Доколкото разбирам и Evgo е баннат. Ще вдигна и неговия бан. Възможно е всички хора, на които мненията бяха преместени да са се оказали с бан. Тъй като не фигурират в списъците на баннатите потребители, моля, да пишат на ЛС на мен, ако са регистрирали нов профил или ако са се свързали с някой друг потребител, той да пише тук в темата или пак на мен.
                रादोस्त

                Коментар


                • Вчера със сигурност тези профили не са баннати от мен, нито от друг модератор. Също така повечето мнения за казармата и златото ги прехвърлих в тема "Всичко е по темата ... ", а не са трити.
                  Не знам какво точно се е случило, но виждам, че наистина имате бан, който ще махна.
                  Много се извинявам, че се е получило така.
                  रादोस्त

                  Коментар


                  • Аз предлагам да се съберем и да отидем да ги видим кои са тия юнаци модератори и защо се държат така.Ще отидем в офисът им с кафе бонбони ядки и некое шише поне на 12г...Ще отидем с мир

                    Коментар


                    • Моля за отговор от Инвестор .бг .

                      Докога ще продължават самоуправството и неадекватните постъпки на модератора X_Y ?

                      Вчера без никакво основание банна перманентно ( завинаги ) cupwinner и Correctively objective със ''обяснението'' - СПАМ .

                      Първият имаше 3 поста за деня , а на втория му беше ПЪРВИ пост за деня и около 20- ти от Н.Година насам ???

                      Това преминава всякакви граници и бих желал да се даде някакъв отговор на въпроса ми

                      Все пак тази тема е за това . А не да бъдат трити , нормално зададени питания .

                      X_Y ли е ЧОВЕКЪТ , който решава кой може да пише мнения във форума и еднолично ли решава .

                      Ако може и той сам да отговори - как класифицира като СПАМ , мнения които са едва първи за деня ?

                      Та форума , бъка и ври от Спамщина и мнения '' Не по темата ''

                      Лично отношение ли има към двамата форумци или просто услугва на други форумци с които е във някакъв вид връзка ( приятелство , срещу заплащане )

                      Моля за отговор !

                      пп Поста е написан от Correctively objective и cupwinner .
                      Аз
                      само го поствям в темата , пореди невъзможноста на двамата да го сторят .......
                      Още веднъж - моля за отговор ????
                      Last edited by Седларов; 26.02.2020, 09:13.

                      Коментар


                      • Модераторчето не се дръж като мутра или авторитарен вожд.Незабавно върни ника на Купчо и моя Бате Пешо.

                        Коментар


                        • Привет на всички пишещи в коментарите,

                          Мой познат е баннат без никаква причина с постоянен бан, като дори не е предупреден от модератора за това.

                          Сега човека дори няма възможност да си прочете получено лично съобщение.

                          Въпросът на моя познат е дали някой познава добър адвокат който би се заел с казуса срещу инвестор.бг?
                          Last edited by Седларов; 25.02.2020, 19:06.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Че един долар винаги е струвал един долар.

                            А този единия? 100 мг хартия и 20 мг зелена боичка?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                              Курсът ви на долара от няколко дни спи
                              Че един долар винаги е струвал един долар.

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Курсът ви на долара от няколко дни спи

                                Коментар

                                Working...
                                X