IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение

    Профилът ви няма да бъде върнат. Изтрит е от доста години и не без основание. Няма причина да бъде връщан. Така хора с баннати регистрации отпреди 10 години могат да започнат да искат да им се възстановяват обратно.
    А трябва младеж.Най малкото защото ви предупредих какво идва.Имайте респект към можещите и знаещите хора.Да признавам си че ругаех тия дето си го заслужават и си признавам че пак ще ги ругая.Ненавиждам сметкаджии тарикати и агресивни простаци а тия дето плюят Родината бих ги и наритал ако са ми пред очите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение

      Профилът ви няма да бъде върнат. Изтрит е от доста години и не без основание. Няма причина да бъде връщан. Така хора с баннати регистрации отпреди 10 години могат да започнат да искат да им се възстановяват обратно.
      Здрасти, без да съм му адвокат на Бате Пешо, с който неведнъж сме се дърляли и дори сме си вкарвали нелицеприятни думички, същият е богатство за форума и така или иначе е известен и с този си ник, и с останалите. Не искам да ви дам наклон на модературата (модераторът винаги е прав), а и релано не ми дреме дали ще му върнете ника, или не, но този ник не е изтрит преди "доста години", тъй като елементарна справка в графа потребители на форума показва, че последната активност на ник Бате Пешо е била на 16.03.2020.

      Личното ми мнение е, че би било добре да му върнете ника - не е трол, макар да се изживява като последна инстанция, и определено прави форума по-интересен, Ако банвате всеки, който тръгне да дразни другите или е малко по-рязък, то такива като Ташунко, Три без коз и още много (да не ги изреждам, но ако искате, мога и списък да ви направя), които са 99% спам и едносрични мнения, трябваше отдавна да са изчезнали.

      И аз ви апелирам да върнете на Бате Пешо ника му - така или иначе си пише с другите никове, нека поне е с оригиналния си. Благодаря
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Бойчо върнете си ми ника не се правете че не забелязвате.
        Профилът ви няма да бъде върнат. Изтрит е от доста години и не без основание. Няма причина да бъде връщан. Така хора с баннати регистрации отпреди 10 години могат да започнат да искат да им се възстановяват обратно.
        रादोस्त

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

          Здравейте отново, проблемът е решен.
          Браво, Бойчо, без ирония, когато искате, явно можете, сега ако сложите и котировките на акциите в БФБ в реално време, ще сте супер. И айде, върнете на Бате Пешо ника - мен редовно ме "аргасва" виртуално и си спорим, но е пич и не е трол, така че не заслужава да го банвате за постоянно, просто е по-емоционален! Върнете му ника ба Бате Пешо, форумът губи от колорита си без него!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

            Здравейте отново, проблемът е решен.
            Бойчо ника кога

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение

              Вие имате поне пет, малко ли са ви?
              Не ми трябват пет един ми е достатъчен.Теб за какво те арагасаха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Пандемия е. Възможно е и Инвестор да е лепнал някой коронавирус.

                Дано си оправят сайта, че направо си е трудно за ориентиране в този му вид.
                Здравейте отново, проблемът е решен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Бойчо върнете си ми ника не се правете че не забелязвате.
                  Вие имате поне пет, малко ли са ви?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                    Здравейте, работим над проблема и се надявам скоро да го решим и върнем в нормалния му вид. Поздрави!
                    Бойчо върнете си ми ника не се правете че не забелязвате.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Пандемия е. Възможно е и Инвестор да е лепнал някой коронавирус.

                      Дано си оправят сайта, че направо си е трудно за ориентиране в този му вид.
                      Офффф, 'спокоих се.....
                      Помислих, че само аз съм нефелен.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                        Здравейте, работим над проблема и се надявам скоро да го решим и върнем в нормалния му вид. Поздрави!
                        Благодаря за отговора!
                        Поздрави!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Пандемия е. Възможно е и Инвестор да е лепнал някой коронавирус.

                          Дано си оправят сайта, че направо си е трудно за ориентиране в този му вид.
                          Здравейте, работим над проблема и се надявам скоро да го решим и върнем в нормалния му вид. Поздрави!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Big Brother 666 Разгледай мнение




                            Така ли трябва да бъде . Преди беше по добре. И темите не излизат както трябва
                            Пандемия е. Възможно е и Инвестор да е лепнал някой коронавирус.

                            Дано си оправят сайта, че направо си е трудно за ориентиране в този му вид.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Бойчо върнете ди ми ника Бате Пешо

                              Коментар






                              • Така ли трябва да бъде . Преди беше по добре. И темите не излизат както трябва

                                Коментар

                                Working...
                                X