IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Моля да се преместите в друга тема, където да разсъждавате свободно (и културно).
    रादोस्त

    Коментар




    • В интерес на истината, ако трябва да сме обективни, същият модератор, преди 2 дни осигури "медиен комфорт" и на самият Имхотеп.

      По тоя начин - същият модератор не ми позволи да кажа какво мисля за самият Имхотеп.

      .................................................. ..

      Имхотеп - по мои впечатления - винаги почва с деструктивни забележки /или обижда/. В повече от случаите обидите му са насочени срещу самият автор на мнението и няма общо с дискусията.

      По мое мнение, редно е едно мнение да се оборва с доводи, а не - да се напада и обижда създателят на определената теза.

      Означава ли действието на модератора, че мнението на Имхотеп е изтрито със същото основание: Имхотеп е в групата на мурзилките и измамниците? /отговорът е важен за статистиката: той е републиканец, което в последно време носи определени негативи, в комбинация с мурзилка и измамник.../

      Коментар


      • Добре де, X_Y,
        Накратко:
        Благодаря за намесата.

        Коментар


        • Обидите, троленето и постоянните заяждания не са начинът да изразите мнението си. Изразете се нормално и културно.
          Ако продължите да омазвате темите наред, ще получите бан.
          रादोस्त

          Коментар


          • Искам да се оплача от модераторката ху, която непрекъснато осигурява медиен комфорт на измамника и мурзилките като не позволява да им казваме какво мислим за тях.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Е като не си се логнал откъде да ти знаят желанията/игнора ? Ти си никой тогава, не си Х. Пък и други искат да четат този, който ти си блокирал. Или искаш да направят забрана за четене от гости ?

              Коментар


              • Функцията "Игнор" във вида, в който е сега, е абсолютно безсмислена. Ето какво се получава на практика. Човекът X поставя човека Y в игнор списъка и не вижда неговите постинги, когато той пише в различни теми. Това обаче, образно казано, прилича на щрауса, който си е скрил главата в пясъка, вместо да види опасността, а задните му части стърчат. Защото сайта Инвестор е открит и всеки може да го чете без регистрация, каквито са затворените сайтове. И какво се случва, когато човека X влезе в сайта, но без да използва своята парола и потребителското си име? Случва се това, че той ще види и ще прочете всички постове във всички теми на човека Y, който е в игнор списъка.
                Затова тази функция "Игнор" не е ефективна и не си изпълнява предназначението. Има решение на проблема при добра воля и желание от страна на администраторите и собствениците на сайта.

                Коментар


                • да нямате някакъв бъг нещо?
                  Click image for larger version

Name:	Screenshot_2021-01-14 Профил.png
Views:	1
Size:	4.6 КБ
ID:	3701778
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Инвестор ....... модераторката Анди 11 , не ми дава възможност да задам въпрос в указаната за това тема .....

                    Моля за инструкции как да процедирам , оттук натам с вашата работничка , когато искам да ви попитам нещо ...

                    Въпроса си , мога да задам по всяко време и с помоща на други приятелски акаунта (да речем)

                    Но мисля че това е темата за въпроси до Инвестор , и модераторката би трябвало да остави всеки един такъв , изнася ли или не ....

                    Ако това не е темата .... моля дайте указание ...... Къде е мястото за въпроси до Инвестор ...... ...............
                    ..................
                    Last edited by Correctively objective; 14.01.2021, 17:30.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Ама ако само неемоционални са в кюпа, профита нема да е толкова добър така да се каже
                      Да, прав си, ама нали тука сме алтруисти и пазим хората да не си загубят парите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                        Не си ме разбрал, аз твърдя, че емоционалните хора не трябва да се занимават с инвестиции, защото не е добре за здравето.
                        Ама ако само неемоционални са в кюпа, профита нема да е толкова добър така да се каже

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


                          Ти па ся, ако вземат да бегат от форума всички емоционални и които не трябва да се занимват с инвестиции ,

                          у форума нема да остане почити никой.




                          ПП Е ще останат да си пишат само неколко хладнокръвни ,,убиици,,
                          Не си ме разбрал, аз твърдя, че емоционалните хора не трябва да се занимават с инвестиции, защото не е добре за здравето.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                            Ти си доста емоционален, пази си здравето, бегай от тук и не се занимавай с инвестиции.

                            Ти па ся, ако вземат да бегат от форума всички емоционални и които не трябва да се занимват с инвестиции ,

                            у форума нема да остане почити никой.




                            ПП Е ще останат да си пишат само неколко хладнокръвни ,,убиици,,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Уважаеми Мариане,
                              Неуважаеми алекс 262,
                              Явно в този форум има издадена препоръка, вероятно от Мариан, по препоръка на неговите познати тип Батя, 4Д и производните им "оптимисти", да бъда трит, когато съм обиждан с прилагателни като "г-жа 4-ти км" от малоумника (многоников и производен на някой от "оптимистите", които хвалят акциите, докато ги продават - класика в жанра) top. И когато същият е с теглена една майна от мен - мисля, реципрочен отговор за подобни никове, аз съм трит лично от Мариан. Ок, разбирам го, но защо не трие и оригиналния пост, в който съм обиждан на "г-жа 4-ти км" - или това не е обидно? Странни критерии имат за обидно в инвестор.бг. Неуважаемият алекс 262 пък ме трие, след като отгворям отново на малоумника top, когато с доказателсватен материал показвам, взет от неговите писания, че същият е трол, чиято основна цел е да върви след мен и да сере! И отново не се трие първоизточника, в който съм обиждан!!!

                              Е. щом е такова поведението на Мариан и алекс 262 - добре, ваши са и хляба, и ножа, аз ще се самобанирам за 1 месец за всички теми от форума, а след това мога и да го самоудължа. Но понеже обичам реципрочността, ще се постарая да спра и всички реклами на мои познати в него. Все пак справедливостта си е справедливост, а аз никога не си оставям коня в калта, особено когато се толерират явната простащина и агресия. Бъдете здрави и успешни!
                              Ти си доста емоционален, пази си здравето, бегай от тук и не се занимавай с инвестиции.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                                И какво хленчиш като ощипана девица?

                                И нас доста често ни трият. Но не хленчим и не се оплакваме.
                                Да!
                                Трябва да поискаме и да е четвъртит, та да можем да мълчим още по-мъжествено.

                                Коментар

                                Working...
                                X