IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Ами банвайте ги въпросните индивиди и всичко ще е ок. Ето например потребителят top - 50% от всичките му мнения след активаране на ника му от 8-10 години хибернация, са срещу мен, като в тях няма и един довод, а само и единствено обиди. Кому е нужно - на останалите 5-6 многоникови? Предупреждение и бан - само така форумът може да се изчисти, иначе става клоака. Хайде, теми като Политика и т.н. са си клоака, но в "нормалните" теми на дружествата половината коментари да са едносрични или лафчета как тоя бил тъп или оня бил карък, та затова акцията падала - ми не, не го разбирам. Разбира се, форумът си е ваш, така че вие си решавате, аз просто съм дал игнор на въпросния индивид, но само защото не мога да го видя на живо и да му предам в натура отговора си.

    И много сериозно се замислете за многоникието - ок, наясно съм, че така се генерира трафик, а и това е анонимен форум, но....
    Харесах. Наумили са си тези, дето постоянно тролят, да смачкат различните.

    Коментар


    • спазвайте си собствените правила да се пише само с по 1 ник
      и ще имате по-малко простотии за триене а ние повече смислени неща за четене.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
        Ще отключа темата. Но вие виждате, че едни и същи хора пишат в темите, кото отваряте и освен заяждания и обиди друго няма. В един момент има страници с изтрито, изтрито, изтрито. За мен е безмислено, но щом така предпочитате - добре.
        БЛАГОДАРЯ ВИ!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
          Ще отключа темата. Но вие виждате, че едни и същи хора пишат в темите, кото отваряте и освен заяждания и обиди друго няма. В един момент има страници с изтрито, изтрито, изтрито. За мен е безмислено, но щом така предпочитате - добре.
          Ами банвайте ги въпросните индивиди и всичко ще е ок. Ето например потребителят top - 50% от всичките му мнения след активаране на ника му от 8-10 години хибернация, са срещу мен, като в тях няма и един довод, а само и единствено обиди. Кому е нужно - на останалите 5-6 многоникови? Предупреждение и бан - само така форумът може да се изчисти, иначе става клоака. Хайде, теми като Политика и т.н. са си клоака, но в "нормалните" теми на дружествата половината коментари да са едносрични или лафчета как тоя бил тъп или оня бил карък, та затова акцията падала - ми не, не го разбирам. Разбира се, форумът си е ваш, така че вие си решавате, аз просто съм дал игнор на въпросния индивид, но само защото не мога да го видя на живо и да му предам в натура отговора си.

          И много сериозно се замислете за многоникието - ок, наясно съм, че така се генерира трафик, а и това е анонимен форум, но....
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Ще отключа темата. Но вие виждате, че едни и същи хора пишат в темите, кото отваряте и освен заяждания и обиди друго няма. В един момент има страници с изтрито, изтрито, изтрито. За мен е безмислено, но щом така предпочитате - добре.
            रादोस्त

            Коментар


            • Опитах преди малко да изпратя до модератор следното съобщение но, системата ми изписа някаква мнима "грешка", ЗАТОВА -да може да бъде видяно - го пускам и тук. Четете, правете си изводи:

              Съвършено напразно затворихте темата "ПОДАРЯВАМ/Е"". Доводът, че била "за едно и също", е тотално незоразумение. ЗА АБСОЛЮТНО РАЗЛИЧНИ разработки става дума. И заявените им номера в ПВ са различни, И устройство, и мащаба на товА, което правят. А твърдението на mikomikov, което остава почти към края, без мотивиран отговор, си е направо клевета, на която, заключването способства. Отделно, че искам да създадем тук възможност, нещо просто да се даде на хората. Аз мога да Ви приведа ред допълнителна информация, с която, ДОКУМЕНТАЛНО да докажа, че грешите, стига да бъда помолен за това. Например, заявителските номера в пат.ведомство, 2970, от началото на 2015, а другият - 3031, наколко месеца по-късно. Единият е само пасивен, без нагревател, а другият- активен, единият е под мивката, а другият- на мястото на душа, където се къпете, като няма отделен бойлер, и банята Ви става по-свободна с около 150 литра въздух и т.н.Наложително е да им бъде даден отговор, т.к.твърдения от вида, че "системата не пести енергия през деня", просто, не отговарят на истината и Вие помагате да бъде убито нещо ценно, което, обявихме за подаряваме. Сега излиза че, заради два-три трола, и Вие, няма да можете да си купите нещо подобно, щото сте им се вързали на акъла. А там, е само омраза към наистина правещите нещо в България. ТОВА ли искате за страната си? На ТЕЗИ ли хора помагате? Никакъв ред и порядък, нито справедливост, не внася действието Ви (да заключите). Само вижте онзи, истинския Измамник, Ивелин Михайлов, как се подиграва на всички -осособено на онези, които е завлякъл..но НЕГО го търпите?!?
              Е , браво. Браво. А след това, ходете по протести и Вие. Сякаш има смисъл, след това, което САМИ, допринасяте да се случи. БРАВО. ХА ТАКА.
              Last edited by Pyramid; 13.05.2021, 14:15.

              Коментар


              • Инвесторе, Христос Възкресе
                И трийте повече.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                  ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ !
                  Честит празник на всички Християни !
                  Амин, Х.В.!

                  Коментар


                  • ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ !
                    Честит празник на всички Християни !

                    Коментар


                    • Мненията са преместени.
                      रादोस्त

                      Коментар


                      • Прави впечатление че руските (поради липса на внимание) са ...и темата
                        Политика в България
                        Не е ли възможно всички постове касаещи северните варвари да се изтрият от тази тема или ако от "инвестор" преценят че са особено важни да ги преместят в тяхната си тема?
                        Last edited by X_Y; 25.04.2021, 17:05.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Смисъла на изтрития пост беше, че човек трябва да има някаква мярка и че форума е заприличал на нищо подобно, в резултат на старанието на няколко човека. Темата е служебна и ако не сте съгласен с тезата ми, можете да се аргументирате. Заяждане нямаше и цензурата е ненужна, освен ако не насърчавате поведението на споменатите колеги.
                          Зачудените, станахме двама. Нямаше да е толкова безобразно поведението на онзи под теб но, което и аз подозирам, се ползва с чадър. Не знам от кого но, ползва. Изобщо, има няколко бисера тук, които, да не са ти на огърлица...

                          Коментар


                          • Този коментар от Ender е изтрит от Andi11

                            Причина: Заяждане.
                            Смисъла на изтрития пост беше, че човек трябва да има някаква мярка и че форума е заприличал на нищо подобно, в резултат на старанието на няколко човека. Темата е служебна и ако не сте съгласен с тезата ми, можете да се аргументирате. Заяждане нямаше и цензурата е ненужна, освен ако не насърчавате поведението на споменатите колеги.
                            Last edited by Ender; 19.04.2021, 22:45.

                            Коментар


                            • Явно има издадена депеша да се бранят Варненските сектанти в Халтурко и те могат да обиждат другите, като например "професионалният" инвеститор Батя, дето беше останал по гол гъз буквално при предишната криза (по неговите думи в интервю за същата тази медия), но когато им се отговори с факти, това се води заяждане. Е, хубаво - във вас са и хляба, и ножа, аз излАзям - самобанирам се до края на месец май, а вие си пишете и се трийте колкото си искате. Този сайт е на поне 50% форумът му, а такива като мен го правим това, което е - пишете си сами тогава и си генерирайте кликове!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Проблем има некъв, моля да се намесите, поствам снимки в Забавни снимки и куриози, появяват се в темата, а темата не излиза на челно място , а си остава на 2-ра стр, вземете мерки, моля

                                Коментар

                                Working...
                                X