IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Потребител с ник бай Ставри ми помоли да попитам от негово име защо му трият коментарите? Дори в тази тема е бил задал въпроса защо модераторите му трият въпросите? Нормална практика ли е така да се постъпва с нови потребители на форумите?
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

      При цитат от неблокиран обаче - виждаш цитата
      Да, така е - не може да има пълно щастие
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        изтрили са ме - нищо, няма проблем Отново ще благодаря (съвсем искрено) на Инвестор.бг за предоставената възможност за блокиране на потребители, която се намира, като цъкнете на Конролен панел или директно на линка - https://forum.investor.bg/settings/account. Пише, че уж блокирате съобщенията от тези никове, но реално им блокирате (не можете да виждате, иначе мненията им са видими за всички остабали, които не са ги блокнали) всички мнения.

        Това е наистина прекрасна функция (вече я използвах за 5 ника, няма да пиша кои) и форумът става едно чисто място без глупости и дивотии. Силно препоръчвам!
        При цитат от неблокиран обаче - виждаш цитата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
          Това е стандартния ви речник и държание. После се правите на жертва.
          +10
          Т.е., харесах поста Ви.

          Коментар


          • То хубаво но защо ни е забранено да се оплачем от модераторите?
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Това е стандартния ви речник и държание. После се правите на жертва.
              Last edited by X_Y; 17.05.2021, 15:30.
              रादोस्त

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Николайко Перник
                ...
                Не си прав, има си хора, които са за бан през 2 коментара - много си е ларж модературата даже. Който не го кефи някой, както правя аз, да си го блокира от контролния панел - пише му само името и спира да му чете умотворенията. Досега съм блокирал 6 ника, сега ще прибавя и още 1, и всичко ми е супер - няма как да загубя нещо от това, че не съм прочел поредното им напъване на трите гънки, а пък инче не ми се разводнява форумът с глупости. Така че блокирай ги и си гледай кефа
                Last edited by X_Y; 17.05.2021, 14:56.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Моля да заличите трола Yandox. Нито едно нормално мнение не е написал. Само заяждания и обиди спрямо успелите инвеститори

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Това е наистина прекрасна функция (вече я използвах за 5 ника, няма да пиша кои) и форумът става едно чисто място без глупости и дивотии. Силно препоръчвам!
                    Форума е такова място, само когато си дадеш почивка за месец.
                    Силно препоръчвам.

                    Коментар


                    • изтрили са ме - нищо, няма проблем Отново ще благодаря (съвсем искрено) на Инвестор.бг за предоставената възможност за блокиране на потребители, която се намира, като цъкнете на Конролен панел или директно на линка - https://forum.investor.bg/settings/account. Пише, че уж блокирате съобщенията от тези никове, но реално им блокирате (не можете да виждате, иначе мненията им са видими за всички остабали, които не са ги блокнали) всички мнения.

                      Това е наистина прекрасна функция (вече я използвах за 5 ника, няма да пиша кои) и форумът става едно чисто място без глупости и дивотии. Силно препоръчвам!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Напротив, на всички трябва да се показват IP адресите и мейлите, с които са регистрирани

                        Даже трябва да се въведат правила, всеки форумец да представя на инвестора и копие от лична карта. Да е ясно кои индивиди дращят тука

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender
                          Да! И да кажат IP-то на лицето Груев, ако може...
                          Няма нужда да показват IP-тата, моля. Аз естествено съм писал и от други градове, тъй като доста пътувам, но от варна по скоро никога не съм писал. Последно мисля, че ходих там през 2018 г.

                          Коментар


                          • Ще имате повече успех ако не сменяте постоянно статиите на пъва страница. Няма ли някой сред вас, който да може да прецени кои са най-важните новини за последните часове?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                              Ще отключа темата. Но вие виждате, че едни и същи хора пишат в темите, кото отваряте и освен заяждания и обиди друго няма. В един момент има страници с изтрито, изтрито, изтрито. За мен е безмислено, но щом така предпочитате - добре.
                              Дръж ги в тази тема, но ги бий по кратуните ако започнат да о...рат другите теми.

                              Коментар


                              • Нека инвестора да ми види ip адресите от които пиша, особено откакто се активизирах през 2019 и да каже от кой град съм и дали пиша с няколко ника.
                                ще се види, че съм от София и пиша с един ник.
                                Това ще докаже, че Грую Груев е нагъл лъжец!
                                Last edited by top; 13.05.2021, 21:26.

                                Коментар

                                Working...
                                X