IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Моля да се изтрият от целия форум всички мнения на Пирамид, в които той споменава името Матеев. Говорим за над 50% от постингите му, всеки един от които съдържа долни лъжи, обиди, заяждания и подигравки по мой адрес. Молбата ми е съвсем сериозна. Всичкото това е материл за завеждане на серия от съдебни дела, a Investor.bg се явява съучастник.
    Матеев, за пореден път, хленчиш като малко дете "- Ама госпожо, Тошо ме бие!" Що не се огледаш малко? А, като говориш за "мегаломания", кога, за последно, си се оглеждал? Колко пъти ме нарече по всякакъв гнусен начин? Мен, приятелите ми? Да изброявам ли? За какъв се имаш?
    Last edited by X_Y; 13.06.2021, 14:38.

    Коментар


    • Моля да се изтрият от целия форум всички мнения на Пирамид, в които той споменава името Матеев. Говорим за над 50% от постингите му, всеки един от които съдържа долни лъжи, обиди, заяждания и подигравки по мой адрес. Молбата ми е съвсем сериозна. Всичкото това е материл за завеждане на серия от съдебни дела, a Investor.bg се явява съучастник.

      Коментар


      • Моля да се изтрият всички мнения на Inform по темата "Предизвестения край на инвестицията влогЪ", която нито засяга кредити, нито продадени жилища

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

          Модитата са достатъчно квалифицирани в триенето на мнения, но аз и не искам подобно нещо от тях. Определено, тази чат от отговорностите, ангажира голяма част от времето им, за да могат да обърнат внимение на молбата ми. Отговор на ЛС /примерно/ изисква много повече усилия, поради което не ми се ще да проявявам нетърпение или недоволство към качеството на администрацията.
          Вече имаш ЛС, но ето нещо което може да облекчи работата на администраторите за в бъдеще и да я направи песен:

          GDPRMade searchable by

          Table of content
          esc
          ГЛАВА IIIПрава на субекта на данни

          Член 17. Право на изтриване (право „да бъдеш забравен“)

          • 1. Субектът на данни има правото да поиска от администратора изтриване на свързаните с него лични данни без ненужно забавяне, а администраторът има задължението да изтрие без ненужно забавяне личните данни, когато е приложимо някое от посочените по-долу основания:
          • a) личните данни повече не са необходими за целите, за които са били събрани или обработвани по друг начин;
          • б) субектът на данните оттегля своето съгласие, върху което се основава обработването на данните съгласно член 6, параграф 1, буква а) или член 9, параграф 2, буква а), и няма друго правно основание за обработването;
          • в) субектът на данните възразява срещу обработването съгласно член 21, параграф 1 и няма законни основания за обработването, които да имат преимущество, или субектът на данните възразява срещу обработването съгласно член 21, параграф 2;
          • г) личните данни са били обработвани незаконосъобразно;
          • д) личните данни трябва да бъдат изтрити с цел спазването на правно задължение по правото на Съюза или правото на държава членка, което се прилага спрямо администратора;
          • е) личните данни са били събрани във връзка с предлагането на услуги на информационното общество по член 8, параграф 1.

          Това е от ГДПР
          https://gdpr.algolia.com/bg/gdpr-article-17


          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Драги Инвестор,
            Поради факта, че напоследък сме свидетели на демонстративно неуважение към потребителите и брутално дерибействане от страна на администрацията, както и поради силно заниженото качество на предоставяната от Вас услуга, моля потребителското ми име в този форум да бъде заличено, а акаунта изтрит!

            С уважение,
            Ендер
            Здравейте, на личната Ви поща изпратих информация.
            http://ibg.bg/id-157/
            http://www.investor.bg/users/terms/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              Модитата са достатъчно квалифицирани в триенето на мнения, но аз и не искам подобно нещо от тях. Определено, тази чат от отговорностите, ангажира голяма част от времето им, за да могат да обърнат внимение на молбата ми. Отговор на ЛС /примерно/ изисква много повече усилия, поради което не ми се ще да проявявам нетърпение или недоволство към качеството на администрацията.
              виждал съм тук няколко такива молби.
              традиционно ги подминават. не знам от мързел ли или от страх да поемат лична отговорност.
              в най-добрия случай, ако упорстваш ще ти предложат да не влизаш като не ти харесва.

              модерация, ако случайно уважите молбата на ендер, пишете тука да знам.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                колега, няма да стане така.
                мене като ми прекипи от модераторски изпълнения им тегла по една яка попържня
                та да ме баннат поне за месец.
                но никой няма да си даде труда да те заличава ръчно и да ти трие мненията.
                Модитата са достатъчно квалифицирани в триенето на мнения, но аз и не искам подобно нещо от тях. Определено, тази чат от отговорностите, ангажира голяма част от времето им, за да могат да обърнат внимение на молбата ми. Отговор на ЛС /примерно/ изисква много повече усилия, поради което не ми се ще да проявявам нетърпение или недоволство към качеството на администрацията.
                Last edited by Ender; 09.06.2021, 21:17.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Уважаеми Инвестор,
                  Дали има някакво развитие във връзка с любезната ми молба?
                  Ако някой от Вас, случайно ми е върнал обратна връзка, искам да отбележа, че не съм я получил...

                  Благодаря за отделеното време!

                  колега, няма да стане така.
                  мене като ми прекипи от модераторски изпълнения им тегла по една яка попържня
                  та да ме баннат поне за месец.
                  но никой няма да си даде труда да те заличава ръчно и да ти трие мненията.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Уважаеми Инвестор,
                    Дали има някакво развитие във връзка с любезната ми молба?
                    Ако някой от Вас, случайно ми е върнал обратна връзка, искам да отбележа, че не съм я получил...

                    Благодаря за отделеното време!

                    Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Драги Инвестор,
                    Поради факта, че напоследък сме свидетели на демонстративно неуважение към потребителите и брутално дерибействане от страна на администрацията, както и поради силно заниженото качество на предоставяната от Вас услуга, моля потребителското ми име в този форум да бъде заличено, а акаунта изтрит!

                    С уважение,
                    Ендер

                    Коментар


                    • Ако модераторите сте се почувствали обидени... еми вместо да се обиждате, защо просто не се вземете в ръце? Много по-лесно е

                      Коментар


                      • Прочее, за кой ли път, въпрос относно платформата на Инвестора: При коментарите по теми от деня, извън форума, е хубаво да може, поне веднъж, да се редактират забелязани правописни и др.грешки в постовете.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Драги Инвестор,
                          Поради факта, че напоследък сме свидетели на демонстративно неуважение към потребителите и брутално дерибействане от страна на администрацията, както и поради силно заниженото качество на предоставяната от Вас услуга, моля потребителското ми име в този форум да бъде заличено, а акаунта изтрит!

                          С уважение,
                          Ендер
                          Не просто да провери човек едни факти и да си коригира поведението, ами модерацията му виновна. И още, играе "жертва".
                          Разбира се, има и къде по-груби навлеци но. почукал си -отворили са ти, да се катериш по главите на останалите форумци, е (много меко казано) НЕетично. Да беше проверил.
                          А онзи, дето хленчи най-много, да беше взел онези пари.

                          Коментар


                          • Не им се връзвай на глупостите! Те не знаят какво правят.

                            Коментар


                            • Драги Инвестор,
                              Поради факта, че напоследък сме свидетели на демонстративно неуважение към потребителите и брутално дерибействане от страна на администрацията, както и поради силно заниженото качество на предоставяната от Вас услуга, моля потребителското ми име в този форум да бъде заличено, а акаунта изтрит!

                              С уважение,
                              Ендер

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                                Потребител с ник бай Ставри ми помоли да попитам от негово име защо му трият коментарите? Дори в тази тема е бил задал въпроса защо модераторите му трият въпросите? Нормална практика ли е така да се постъпва с нови потребители на форумите?
                                защото са го усетили
                                че е колежката Станчева със
                                зашити попски атрибути

                                трябва и теб да те трият
                                защото знаеш че не е нов потребител
                                но се правиш на ощипана
                                мед. сестра

                                Коментар

                                Working...
                                X