IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пиша в темата до Инвестор, по темата и целта ми е да разбера политиката на сайта Инвестор!
    Ако в тази тема, подобни въпроси се трият, това е изключително лоша атестация за сайта!

    Коментар


    • mikomikov

      Добави към списъка с блокирани потребители.
      От Съобщения, Заявления, Блокирани потребители - почваш да пишеш ника на потребителя, който искаш да блокираш.
      Скрива и мненията на блокирания в темите.

      Коментар


      • Уважаеми модератори,

        Моля да се ангажирате с отговор на следния казус:

        От месеци, никът "барбарон" - в своите лични съобщения до мен отправя обиди.

        Ако, в правилата за участие във форума са изключени цинизми и обиди, защо (под претекст "опазване "личното пространство" на участниците в дискусиите") функцията "лични съобщения" дава "правото" да бъдем обиждани?

        Не е ли ВЕЧЕ АКТУАЛНО едно мое предложение: да изключите функцията "лични съобщения"?

        Кого обслужва тази функция?

        Вероятно тя е предназначена за коректни ползватели? По какво вие, уважаеми модератори - определяте коректността на участниците тук?

        Ако отговорът ви е този, че личните ми съобщения са неприкосновени и вие не можете да ги проверявате, нещо в системата на сайта, очевидно НЕ Е В РЕД!

        Ако търсите моето разрешение, за да влезете в личните ми съобщения, имате това разрешение!

        Коментар


        • какво сте го нарочили човека за ника, бре?
          13 години го има и пише с него, сега сте се сетили.
          и какво предлагате, да започне сега всичко от начало ли?
          прекалявате
          препоръка е

          Коментар


          • Другари/ драги Админи,
            Айде стига със своеволията - къде Анди видя НЕ приемливо име?
            Преведи ми го от кой език е ? моля....
            Или как му дойде на Анди11.
            Моля да се вземе впредвид че липсва и ЛС, а и съм потребител близо 15 години - това какво ви говори, обидно име ? или..
            Надявам се ДА се спре с това
            И моля ДА ми се възстанови съобщението




            Първоначално изпратено от bayhuydaduy Разгледай мнение
            Админи в случая моля да се разгледа решение на: Анди11 от "Днес, 10:15, в Непублични компании, Този коментар от bayhuydaduy е изтрит от Andi11, Причина: Неприемливо име на потребителя.",
            Защо реши че името ми е неприемливо ? То е от 2007 г. (4 години преди Анди), айде БЕЗ своеволия.
            И НЕ знам какво виждаш няма нищо цинично или друго ? Ако имаш проблем с това което си представяш НЕ е мой проблем.
            На НИКОЙ език пишещ с латиница "bayhuydaduy" - не е неприемливо или обидно. На транскрипция , а и на английски СЪЩО :
            bay - залив
            huy - хей
            da - да
            duy - дължим.
            Чакам обяснение от Админите моля НЕ го раздавайте безнаказани.

            Очаквам възстановяване на изтритото си съобщение в Непублични компании.
            А ако се стремим към спазване на правила НЕ би трябвало да пишем на латиница - което важи и за имената, включая и на Андито. Или сте си забравили ваште правила.
            Надявам се доскоро
            И пишете поне ЛС като правите нещо.


            Last edited by bayhuydaduy; 07.01.2022, 21:57.

            Коментар


            • Защо не показва топ печаливши и топ губещи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                Наблюденията ми са от времената преди смартфоните и тъчскрийновете

                То ест говоря за настолни компютри.
                Споко де. Случва се и тудей

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Това, с фалшивото (раз)логване, ми се случва и на мен. Предполагам, ОС на мобилния, изнервя тази на сървъра.
                  ...или нещо от вида.
                  Наблюденията ми са от времената преди смартфоните и тъчскрийновете

                  То ест говоря за настолни компютри.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                    Моля за извинение, че забравих следващото:
                    При мен, ако съм се логнал, но после ми дава индикация, че съм разлогнат, тя не е вярна. Даже иконката да показва, че не съм логнат, пак мога да пускам коментари и имам пълната функционалност на логиннат ползвател.


                    А, начи сега си в stealth mode
                    Това, с фалшивото (раз)логване, ми се случва и на мен. Предполагам, ОС на мобилния, изнервя тази на сървъра.
                    ...или нещо от вида.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
                      Здравейте. Преди имах проблеми с разлогването. От дадена тема, като се разлогвам, оставам логнат за форума/темите/, на главната не съм.
                      Сега е обратното. Логвам се на главната, и като вляза в дадена тема, ме разлогва. Трябва да чистя бисквитки, и в двата случая. Явно Поддръжката, се старае.
                      Моля за извинение, че забравих следващото:
                      При мен, ако съм се логнал, но после ми дава индикация, че съм разлогнат, тя не е вярна. Даже иконката да показва, че не съм логнат, пак мога да пускам коментари и имам пълната функционалност на логиннат ползвател.


                      Жюв съм, но ако си напиша мнението, модернизаторите ще ме изхвърлят от форума като мръсно коте ...
                      А, начи сега си в stealth mode

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Жюв съм, но ако си напиша мнението, модернизаторите ще ме изхвърлят от форума като мръсно коте ...
                        А ти опитай цивилизовано.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                          Пп. Между другото, заради това често има разлика в часа вътре в темите и на сборната страница. Може би сървърът със съдържанието на темите е изключен от Интернет.
                          За часа и друг път е коментирано, но не искат (или не могат) да го оправят.
                          Ако не си логнат, няма разлика в часа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                            ...
                            Ако е жюф още ваксинираният Матеюф, може и да даде мнение.
                            Жюв съм, но ако си напиша мнението, модернизаторите ще ме изхвърлят от форума като мръсно коте ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
                              Здравейте. Преди имах проблеми с разлогването. От дадена тема, като се разлогвам, оставам логнат за форума/темите/, на главната не съм.
                              Сега е обратното. Логвам се на главната, и като вляза в дадена тема, ме разлогва. Трябва да чистя бисквитки, и в двата случая. Явно Поддръжката, се старае.
                              Преди много време съм повдигал въпроса и даже им предложих много вероятно обяснение защо е така. Но тех не ин ги пука.

                              Ние прескачаме между два техни сървъра. Този със съдържанието на темите е един, а главната страница и сборната страница на темите са на друг.
                              От всеки от тях можеш да се логиннеш и всеки от тях ти вкарва некви бисквитки в браузъра.
                              Едните май са подчинени на другите, некак си взаимодействат и не можеш да се разлогнеш, ако не ин ги изтриеш всичкото бисквитка.

                              Пп. Между другото, заради това често има разлика в часа вътре в темите и на сборната страница. Може би сървърът със съдържанието на темите е изключен от Интернет.
                              Ако е жюф още ваксинираният Матеюф, може и да даде мнение.
                              Last edited by chan_tura_naga; 25.12.2021, 13:21.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron
                                Какво би си помислил човек за форум и държава, в която се допускат такива реплики
                                а пък се заплашва с бан човек, пишещ името на една територия без Модератори и без Държава с малка буква ?
                                Шарли Ебдо. И бан за платените тролове, от държавата с малка буйва, които не дават да се изказва различно мнение.

                                Коментар

                                Working...
                                X