IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първата ми реакция, като видях новия дизайн, беше че става някаква грешка и на десктопа ми се зарежда някаква мобилна версия. Не знам какво важно съдържание е видимо, ама за да попаднат повече от три заглавия пред очите ми се налага да започна да скролвам. Направо ми развалихте деня.

    Няма navigation bar, вместо това: темите на деня. Абе каква тема на деня е коронавирус? Без навигация трябва да отварям дроп-даун менюто, което е един екстра клик. Предполагах, че когато се прави редизайн на сайт се търси оптимизация, а не влошаване на потребителското преживяване. Дизайнерът и проджект менджърът могат спокойно да се пренасочат към строителството или ХоРеКа сектора. Редизайнът е катастрофа.

    Коментар


    • Мъдра реплика от един умен мой приятел :
      Вени Марковски


      “Използвам случая, за да напомня, че съм автор на две аксиоми за поведението в Интернет.
      1. Първата гласи: Личностните нападки издават липса на аргументи. Когато някой напада опонента си, това е знак, че е ядосан, че няма възможност да докаже правотата си, но и показва неразбиране, че с такива нападки издава слабата си позиция.
      2. Втората: С човек, който има мнение по даден въпрос, никога не спорѝ: мнението си той няма да промени, а само ще се озлоби.
      Коментари не по темата, която домакинът е поставил за обсъждане, могат и често биват изтривани. Опитът да се поставят същите коментари отново с викове “цензура!” или твърдение, че не съм съгласен с нечие мнение, ще бъде посрещан с прилагане на правилото в т. 2. Това не е цензура, нито заплаха, а законна самоотбрана и защита на нормалността в полза на нормалните посетители.“

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
        Влизаш си в СЪОБЩЕНИЯ, търсиш някъде горе КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ, там поле БЛОКИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ - копи-пейст ник на който те интересува, запази промените, рефреш
        Най-накрая и аз да я открия тази функция.Но кой да предполага,че блокиране не лични съобщения действа и като блокиране във форума
        Прекрасно написан код

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

          Влизаш си в СЪОБЩЕНИЯ, търсиш някъде горе КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ, там поле БЛОКИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ - копи-пейст ник на който те интересува, запази промените, рефреш
          благодаря за съвета, но все пак ми се иска форума да не се превръща в някакво сметище

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bondinio Разгледай мнение
            Потребителят potentielle_energie буквално съсипва темите Бисери и Вицове и Бисери и Вицове (2) а сигурно и други, многократно натисках бутона "Сигнал за нередност" без никакъв резултат. Сериозно обмислям да спра да чета този форум а ми беше един от любимите
            Влизаш си в СЪОБЩЕНИЯ, търсиш някъде горе КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ, там поле БЛОКИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ - копи-пейст ник на който те интересува, запази промените, рефреш

            Коментар


            • Потребителят potentielle_energie буквално съсипва темите Бисери и Вицове и Бисери и Вицове (2) а сигурно и други, многократно натисках бутона "Сигнал за нередност" без никакъв резултат. Сериозно обмислям да спра да чета този форум а ми беше един от любимите

              Коментар


              • Айде оправете коментарите, да мога да кажа на Бойчо каква дупка в дъното е
                https://www.investor.bg/sasht/337/a/...toliia-355190/

                Коментар


                • Инвесторе.... майката разказахте на форума...
                  Спрете се, да го подхвърляте като горещ картоф в ръцете на куци програмисти или такива без идея програмистки опит!!!
                  Съсипахте вече и тайминга - последните по време актуализирани теми, не се ъпдейтват по време!
                  Назначете си хора професионалисти и спрете тез простотии и експерименти с хора които са НЕКОМПЕТЕНТНИ!!!
                  Не е лошо да си некомпетентен и да се поучиш.!
                  Лошо е да си тъпанар завинаги!!!
                  Last edited by shokova terapia; 06.06.2022, 11:18.
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Уважаеми Investor-е,
                    дай моля те, на твоите инвеститори дивидент в килобайти. Поне 20%, а ако може 200%, ще е по-добре!
                    Сега, като качваме картинки, те трябва да са до 100 килобайта. Много скромно е това, почти мизерно
                    Ако искам да кача един баланс, трябва да го разделя на 2, да го запиша като 2 картинки, да го кропна да няма бели полета, да го ресайзна да спестя памет, и няколко пъти да го сейфвам с все по-ниско и по-ниско качество, за да сляза под 100 килобайта...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                      Поста съдържа заплаха в обществен форум (по всички правила е директен БАН ) ,рапортуван е и въпреки това не се трие,а парадоксално и за мен самия, се изтри моя отговор ,че не мога да бъда сплашван по никакъв начин,особедно пък от потребител като този.


                      Откога инвестор.бг заплашва потребители с различно мнение за пазара с бан и обслужва ли екипа на инвестор.бг чужди интереси(користно или не) като манипулира мнението на участниците на пазара ?



                      https://forum.investor.bg/forum/%D0%...%B0%D0%B4-chim
                      Намелете троленето в теми за позиции, които е явно, че не търгувате.
                      Не нападайте и обиждайте останалите участници.
                      Сдържайте агресията си. Форумът не е място за решаване на проблемите ви с гнева.

                      Коментар


                      • Поста съдържа заплаха в обществен форум (по всички правила е директен БАН ) ,рапортуван е и въпреки това не се трие,а парадоксално и за мен самия, се изтри моя отговор ,че не мога да бъда сплашван по никакъв начин,особедно пък от потребител като този.


                        Откога инвестор.бг заплашва потребители с различно мнение за пазара с бан и обслужва ли екипа на инвестор.бг чужди интереси(користно или не) като манипулира мнението на участниците на пазара ?



                        https://forum.investor.bg/forum/%D0%...%B0%D0%B4-chim
                        Last edited by petrg5s; 27.05.2022, 13:39.

                        Коментар


                        • Уважаема Алекс (модератор),

                          Фактът, че желая икономическите трусове в България да бъдат по-леки за болшинството от хората - не е причина да бъда наречен "путинист" от моя опонент, а след като и аз го определих като "путинист" - веднага да изтриете моят пост с резолюция "обида".

                          Обяснявам: моето становище за по-евтин руски газ по тръбите - е подкрепено от целия ЕС, който говори за санкции, но зарежда хранилищата си и в тоя момент.

                          Това, че харесвам по-евтиният газ - който в случая е руски - не ме прави путинист, а единствено говори за желанието ми - аз и вие - да живеем сравнително безкризисно!

                          Надявам се да сте на моето мнение.

                          А защо оставихте обидата от поста на колегата, но изтрихте само моя пост?

                          В смисъла на горното, той (индианеца) е путинист, защото помага на Путин да не продава евтин газ, от който аз бих желал да се възползваМЕ (с вас)!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                            Видяхте ли каква защита от атаки са си сложили колегите Ви? Досадна е за читателите, но може би ще предпази услугата при следващата червена атака.
                            Цецко, ти наистина ли вярваш в подобни дивотии?

                            Коментар


                            • Видяхте ли каква защита от атаки са си сложили колегите Ви? Досадна е за читателите, но може би ще предпази услугата при следващата червена атака.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                До дирекцията на Инвестор.бг

                                Моля да ми отговорите на какво основание keep_calm си позволява да реагира така на една моя реплика в темата
                                https://forum.investor.bg/forum/%D0%...81%D0%B8%D1%8F
                                • Днес, 12:31
                                  Този коментар от barbaron е изтрит от keep_calm
                                  Причина: пишете мнения без да спамите за норматив
                                Ако той е неспособен да прави разлика между спамери и анализатори на фалшиви новини, той няма място като модератор в този форум !
                                Че ти си най големия спамер и трол . Какво си заревал като пе...рас в Булонския лес.
                                Трима , четирима като теб приключихте този български инвеститорски форум за два месеца .
                                И никога повече няма да се възстанови.

                                Коментар

                                Working...
                                X