IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
    Здравейте!
    Не зная що за автоматичен редактор използвате, но ако го изключите ще е добре за всички. За пореден път пиша едно, а после с удивление виждам, че е публикуван доста по-различен текст.
    От мобилно устройство ли пишеш. На компютъра не съм виждал редактор. Май имаш локален проблем

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Това - в коментарите ли, не тук, във форума?
      Конкретно вчера в темата за Дронамикс. Две от думите ги няма, две са преиначени и се получи доста неграмотен пост.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
        Здравейте!
        Не зная що за автоматичен редактор използвате, но ако го изключите ще е добре за всички. За пореден път пиша едно, а после с удивление виждам, че е публикуван доста по-различен текст.
        Това - в коментарите ли, не тук, във форума?

        Коментар


        • Здравейте!
          Не зная що за автоматичен редактор използвате, но ако го изключите ще е добре за всички. За пореден път пиша едно, а после с удивление виждам, че е публикуван доста по-различен текст.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
            Моля да изключите потребителя Tepix за расистки обиди и мнения за премахване на катуни с неговата нацистка идеология!

            Подозирам че си измисляш, но това че се подиграва с другарката Сийка Бечева ми се струва непростимо.

            Коментар


            • Моля да изключите потребителя Tepix за расистки обиди и мнения за премахване на катуни с неговата нацистка идеология!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                Как мога да си изтрия профила в този псевдоновинарски, псевдоинвестиционен сайт? Знам че мога просто да не влизам, но няма ли начин да се деактивира, да се сложи постоянен бан? Виждал съм коментари за постоянен бан? А на мен защо ми слагат само за по седмица или месец? Какво да направя, за да ме блокират за постоянно? Щом не мога ДА СЕ ИЗТРИЯ ОТ шшшшшБАББАнььяя сайт?
                Хората в тоя форум …
                Заеби … Мозъчна смърт.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                  Как мога да си изтрия профила в този псевдоновинарски, псевдоинвестиционен сайт? Знам че мога просто да не влизам, но няма ли начин да се деактивира, да се сложи постоянен бан? Виждал съм коментари за постоянен бан? А на мен защо ми слагат само за по седмица или месец? Какво да направя, за да ме блокират за постоянно? Щом не мога ДА СЕ ИЗТРИЯ ОТ шшшшшБАББАнььяя сайт?
                  Сложи си руска експериментална ваксина и се заключи в следващия китайски локдаун. Действа безотказно срещу влизане в инвестор, влизане в интернет или въобще влизане или излизане откъдето и да е.

                  Коментар


                  • Как мога да си изтрия профила в този псевдоновинарски, псевдоинвестиционен сайт? Знам че мога просто да не влизам, но няма ли начин да се деактивира, да се сложи постоянен бан? Виждал съм коментари за постоянен бан? А на мен защо ми слагат само за по седмица или месец? Какво да направя, за да ме блокират за постоянно? Щом не мога ДА СЕ ИЗТРИЯ ОТ шшшшшБАББАнььяя сайт?

                    Коментар


                    • Какво се вживявате?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Написах един виц и системата цензурира половината виц само като информация циганин е народност и не е обидна дума. В германия циганин си е цигойн. На инвесторския диалект не знам как е- сигурно мингиянин
                        Няма, не минава пред модераците, затова винаги използвам измислената дума „ром”(с която дори самите цигани не се асоциират и не харесват), ако искам коментара ми да оцелее.

                        Коментар


                        • Написах един виц и системата цензурира половината виц само като информация циганин е народност и не е обидна дума. В германия циганин си е цигойн. На инвесторския диалект не знам как е- сигурно мингиянин

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Благодаря много, благодарение на твоите напътствия форума стана по добър за мен
                            моля
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              от профила влизаш на съобщения
                              от там избираш заявления
                              цъкаш на него и после на блокирани потребители
                              Благодаря много, благодарение на твоите напътствия форума стана по добър за мен

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Каква беше процедурата за блокиране на потребител, не ми се удава да намеря това чудо
                                от профила влизаш на съобщения
                                от там избираш заявления
                                цъкаш на него и после на блокирани потребители
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X