IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Инвестореее! Защо не ви работи игнор функцията вече няколко седмици?!
    Не мога да чета темата за войната в Украйна, задръстена е със Спам на руски тролове и крепостни!

    Коментар


    • Как се отнася администрацията към редактирани, променени "цитирания", в които "цитиращият" е бръкнал и ги е променил, оставяйки текста под името на цитирания?

      Засегнат съм по този начин от barbaron , например – в негов пост от 13:47 в темата за Ойкрайна.
      Last edited by Turbolan; 09.03.2024, 16:13.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Инвестор, пробвах да пусна една публикация от фейсбук. За моя изненада Вашият сайт казва че имам 16000 знака, което няма как да е вярно. Пуснах нотпад- даде около 8000, пуснах гугъл преводач да преведе на немски- преведе го на 2 пъти- каза че има ограничение от 5000 знака. Може би вашият сайт греши, или другите 2 програми грешат
        Преразказвай с три изречения, бе, човек!

        Много рядко поглеждам видео или чаршаф в пост, в който няма друго.

        Аз предпочитам да го преразкажа накъсо.

        Коментар


        • Инвестор, пробвах да пусна една публикация от фейсбук. За моя изненада Вашият сайт казва че имам 16000 знака, което няма как да е вярно. Пуснах нотпад- даде около 8000, пуснах гугъл преводач да преведе на немски- преведе го на 2 пъти- каза че има ограничение от 5000 знака. Може би вашият сайт греши, или другите 2 програми грешат

          Коментар


          • Не ми пука от бана ви.

            Банвайте ме.
            Но истината не можете да баннете.

            https://t.me/russicabrief/4287
            Last edited by Turbolan; 05.03.2024, 18:10.

            Коментар


            • Много пъти (ме) трият с формулировката "Неприемливо".

              В правилата за ползване на услугата ви "Форум" няма определение на "неприемливо".

              Моля обяснете защо се трие като "неприемливо" и за кого-как-защо е неприемливо?

              Изтриването на този пост ще ми отговори на тези въпроси в, разбира се, отрицателен смисъл.

              ПП. Обяснете, моля, и триенето с формулировка "Моля, спазвайте добрия тон!".

              Какво е "добър тон"? Защо се трие при напълно добър тон?
              Last edited by Turbolan; 05.03.2024, 17:43.

              Коментар


              • aleks262
                aleks262 commented
                Editing a comment
                Обидите, които използвате са неприемливи и против правилата на сайта! Ако продължите да си позволявате неспазване на правилата на сайта ще получите бан!

            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              Ааааа....верно.Тия конкурентни сайтове, с които те ама изобщо не са свързани
              Не знам?!Ползвам инфосток-а - и него ли са прилапали?!Пропуснал съм то тоя момент....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

                Е, как защо?!Защото са изключително толерантни към конкуретните медии,които имат такава опция и ни подтикват,да ги посещаме по-често...
                Ааааа....верно.Тия конкурентни сайтове, с които те ама изобщо не са свързани
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  виж дали си логнат
                  сайта понякога се ебава с тия работи
                  Мерси!Оказа се ,че не съм бил логнат,пък в същото време ми позволяваше да давам "харесвания" и си мислих ,че съм логнат...А ,бе мазало...То ,на 3 ракии,така става.....

                  ПП Инвестора ,всичко е ок.Грешката е в моя телевизор...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение
                    Инвесторе,спряха да се "оцветяват" прочетените теми...Направете нещо по въпроса....Голяма тъпня е човек да не може да разбере,дали има ново мнение по дадена ,да влиза по няколко пъти и да чете все едно и също последно мнение....
                    виж дали си логнат
                    сайта понякога се ебава с тия работи
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Инвесторе,спряха да се "оцветяват" прочетените теми...Направете нещо по въпроса....Голяма тъпня е човек да не може да разбере,дали има ново мнение по дадена ,да влиза по няколко пъти и да чете все едно и също последно мнение....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение
                        Другари Инвестор,

                        в темата за Украйна вакханалията от безсмислени, безмислени и празни постове, повечето само от половин изречение или плакатна картинка, надали привлича желаещи да прочетат нова информация/мнения.
                        Името на тази вакханалия е "спам" и "wipe".

                        Другари Инвестор, мисля, че не само не привлича, а отблъсква драгите читатели и темата (о)става чисто тролска при такава отрицателна селекция.
                        Е тя Темата е тролска и без каквато и да е селекция

                        Коментар


                        • Другари Инвестор,

                          в темата за Украйна вакханалията от безсмислени, безмислени и празни постове, повечето само от половин изречение или плакатна картинка, надали привлича желаещи да прочетат нова информация/мнения.
                          Името на тази вакханалия е "спам" и "wipe".

                          Другари Инвестор, мисля, че не само не привлича, а отблъсква драгите читатели и темата (о)става чисто тролска при такава отрицателна селекция.
                          Last edited by Turbolan; 24.02.2024, 18:03.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Абе другари защо махнахте опцията "Портфейл"? Беше много удобна.Не може ли да я върнете?
                            Е, как защо?!Защото са изключително толерантни към конкуретните медии,които имат такава опция и ни подтикват,да ги посещаме по-често...

                            Коментар


                            • Абе другари защо махнахте опцията "Портфейл"? Беше много удобна.Не може ли да я върнете?
                              Life won't wait for you.

                              Коментар

                              Working...
                              X