IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • _1912_

    Това съобщение беше изтрито от X_Y.

    Причина: Ако продължите с обидите ще ви банна.
    давай ................. щом това е целта...

    ................... то защото новите никове много трудно се създават...
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • polki

      Това съобщение беше изтрито от X_Y. Причина:

      Моля, спрете заяждането или продължете на лични..
      кой се заяжда и защо да спираме да пишем???

      стига си трила без основание ................ ПИШЕМ ПО ТЕМАТА .

      АКО НЕ ТИ ХАРЕСВА, ЧЕ НЯКОЙ ПИШЕ В ТЕМАТА ВЗЕМИ И НАПУСНИ РАБОТАТА ЗА КОЯТО ТИ ПЛАЩАТ

      НЕ СТИГА, ЧЕ ПИШАТ 10 ЧОВЕКА, АМИ МОДЕРАТОРА СЕ ОПИТВА И ТЯХ ДА ИЗГОНИ КАТО ИМ СЕ ТРИЯТ МНЕНИЯТА

      НАКРАЯ НИКОЙ НЯМА ДА ОСТАНЕ В ТОЗИ ФОРУМ , А САЙТА ВИ Е НАЙ-УМРЕЛИЯ В ЦЕЛИЯ БАЛКАНСКИ ПОЛУОСТРОВ
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Ама верно сте големи задници полит-троловете

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Това е малко в стил крадеца вика дръжте крадеца...

          Аха-аха, ще си дойдем на думата!
          Ето едно друго обръщение към друга редакция!
          Остава открит въпроса, на кого тук му треперят краката?!
          .................................................. ....................

          """"""""'Драга редактор,

          Ас учи България. Дошъл научи образование - получи диплом. Учи топре.

          Има пари, има момиче. Момиче убаф. Българска.

          Момиче чете весник двадесе четири часа. Не чете весник двадесе четири часа - весник казва се двадесе четири часа.

          Весник пише хороскоп. На хороскоп зодий. Момиче зодий офца - ас офца.

          Пише зодий офца: секс два. Прави секс два. Топре!
          На друга ден пише секс три. Прави три. Топре!
          На трета пише пет. Прави пет.

          Почне пише всяка ден шес, шес... Не топре! Не спи. Не учи. Крака трепери.
          Всяка ден дванадесе не може!

          Моли драга редактор,

          Драга редактор,
          нареди пише на хороскоп секс до две. По-вече цифра - НЕ!

          Благодарен: Рибейро Пинто Хосе Гилярдо Ду Нашсимену"""""""""""""""""""'

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Българей
            ИНВЕСТОРА, ВЕРНО СТЕ ГЪБЯСАЛА СГАН И ЯВНО СТЕ МАЛОУМНИ КОЛКОТО ЧЕРВЕНИТЕ ВИ ДРУГАРЧЕТА, ДЕТО ВИ ПИШАТ ПОСТОВЕТЕ ТУКА, ЧЕ ДА ИМА ИМПРЕСИИ И ТАКА ПАРИЧКИ, НАЛИ ТАКА, АХ ТЪПИ ЛИ СТЕ КАКВИ СТЕ ВИЕ ВЕ????

            Това какво е ЦЕЛИЯТ ЕКИП НА САЙТА ФОРУМ... .ТОВА ДОБЪР ТОН ЛИ Е, АХ ВАШАТА МАМА...
            Мархаба Пиле!!

            Коментар


            • Нека си признаем, а и колегите от Investor.bg да не се засягат! Повечето интернет-форуми (не само този, а по принцип) са откровена загуба на време. Много, много рядко човек може да попадне на интересна и съдържателна дискусия. Това предполагам е и основната причина за наблюдавания от форумните "ветерани" спад в нивото на темите и участниците в тях. Няма как да е иначе! Когато все по-голяма част от сериозните участници с времето започват да отбягват форума няма как да се получи качествена дискусия. Очевидно трябват промени. Аз вече дадох една идея. Нека и други да се включат, пък може и да се получи нещо по-добро. Успех!
              Vanitas vanitatum...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Ами прифаща, то тук е разковничето а не самите теми.
                Разбирам че има различни политически виждания, преди години с един от другия лагер смятахме каква ще е (и има ли въобще) полза от Белене. Стигнахме до един извод (финансов).
                Но след това което стана в Украйна, средата във форума много се промени! Налазиха тролове, тъпи, ама тъъъпи, та знае ли се. Ми има и хора като мен дето реагират... понякога.

                Иначе за другото - ми то има само една "икономическа" тема в която един си пише разни неща самостоятелно и безспирно, и която успява да се задържи на първите редове. Ма там не пишете.

                Според мен всичко си е ОК, ако се елиминират баш най-простите тролове.
                Това е малко в стил крадеца вика дръжте крадеца...
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Мен пък не ми пречат простотиите. Абстрахирам се от тях.
                  Като човек, който е от първия ден във форума /предполагам че част от модераторите са учили таблиците за умножение тогава/..... Форумът остава едно добро място за пребиваване.
                  Не ти пречат защото си наивен

                  Коментар


                  • Мен пък не ми пречат простотиите. Абстрахирам се от тях.
                    Като човек, който е от първия ден във форума /предполагам че част от модераторите са учили таблиците за умножение тогава/..... Форумът остава едно добро място за пребиваване.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      ПС: Тая ухилена физиономия горе, не знам откъде се появи в мнението ми.

                      За да те намрази останалата 1/3

                      Коментар


                      • Проблемът не от днес, а от години, като се засили след 2007 г. Човек написва, че ''доларът ще падне във ''Валутна търговия'' и току се появи политизиран кретен, който започва да обяснява, че това ще стане ''защото Америка се разпада''. Същото е ако напише и за еврото "ЕС се разпада''.

                        В края на 2007 г. писах за няколко негативни за икономиката и борсата мерки на тогавашния финансов министър Орешарски. Намрази ме 1/3 от форума, но борсата падна, много повече и от очакваното и от борсите на запад. От 2010 г. като написах, че политиката на Дянков няма да доведе до растеж на борсата или икономиката, майко мила... Намрази друга 1/3 от форума... Няма икономическа или финансова тема в която да се дискутира каквото и да е, без да се набута политика.

                        В един момент осъзнах, че на повечето пишещи тук им е от единия крачол в другия за акции, валути, други деривати, за състоянието на икономиката и частния бизнес, а са тук за да си леят политическите виждания, в противен случай не би съществувала търпимост към политизираните кретени и то търпимост от години.

                        Напротив, те се четата и цитират с по-голям интерес от сериозните изказвания или дори шегите във ''Вицове''. Вижте коментарите под някой виц и после вижте колко коментара има по някое политическо изказване... От хора които обичат политика повече от вицове, няма какво да се очаква.

                        ПС: Тая ухилена физиономия горе, не знам откъде се появи в мнението ми.
                        Last edited by Jay Gould; 17.07.2015, 11:29.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                          то това е проблема,
                          нормалните хора постепенно спират да четат без да се оплакват,
                          после спират и да пишат и накрая си остават само специалистите по тролене
                          тоест форума отдавна не е това което беше
                          +1
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                            ..............

                            Според мен всичко си е ОК, ако се елиминират баш най-простите тролове.
                            С това няма как да не се съглася.
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                              то това е проблема,
                              нормалните хора постепенно спират да четат без да се оплакват,
                              после спират и да пишат и накрая си остават само специалистите по тролене
                              тоест форума отдавна не е това което беше
                              Едно време каква баластра имашеее!!!
                              А бе стига с тая логика!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                                то това е проблема,
                                нормалните хора постепенно спират да четат без да се оплакват,
                                после спират и да пишат и накрая си остават само специалистите по тролене
                                тоест форума отдавна не е това което беше
                                +1

                                Коментар

                                Working...
                                X