IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте,

    От известно време се сблъсквам с "ИНОВАТИВНОТО" но за сметка на това "ЕНТЕЛИГЕНТНО" решение на някой "СПЕЦИАЛИСТ", когато зареждам или презареждам сайта на смартфон да ми ИЗЛИЗА на ЦЕЛИЯ екран едно ПЕТНО на Пощенска или Райфа?!!!!
    След дълго търсене и опит да бъде махнато се намира едно "X" с размер <= 1 мм.?!

    Да ви кажа до какво води подобно "УНИКАЛНО" решение:
    1. Моите влизания намаляха с над 90% на ден /сигурен съм и на други/! От това вие губите трафик => пари, не вие де собствениците ви!;
    2. Райфа и Пощата се сдобиват с безумен отрицателен PR, рейтинг, реноме ....!

    Всичко това заедно с останалите неразбории /станали вече хронични/ в сайта от лидер ще го превърнат в посредствен ако не започнат да се взимат и реализират удачни управленски решения!

    С уважение!

    Коментар


    • До Х_У
      https://translate.google.com/?hl=bg
      в случай че не знаете адреса на преводача за да си преведете обръщението към мен.
      С нищо не съм провокирал пенсионера/ по неговите думи/ за да използува такова обрущение, в дадения случай трябваше да оставите и моето поздравление към него, а не да го цензурирате. Можеше спокойно първо неговия пост да промените и съответната реакция нямаше да бъде с това обръщение

      Коментар


      • Темата политика е голяма клоака. Гнус ме е. Спасението е десоросизация и модераторски контрол

        Коментар


        • Ne ми пука кой от къде получава пари. Съгласен съм да получа бан, за дадено действие, но за същото действие по рано или по късно друг човек да получи също бан. Например аз обидя някого - бан, добре, но когато друг обиди мен или друг човек, също бан. Ето това за съжаление не се наблюдава в този форум
          Last edited by X_Y; 23.02.2016, 11:53.

          Коментар


          • Една препоръка към модераторите- на всеки новорегистриран ник системата трябва да изпраща автоматично съобщение кои никове са неприкосновени или поне да се намалят до минимум заяжданията с тях.
            Справка писмото от модератора

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Няколко пъти направих забележка че тема Политика от политико икономия се превръща в криминална хроника в Русия с всичките подробности...
              При молбата ми за изтриване на тези коментари ....получих предупреждение и поста ми бе изтрит с причина Спам!
              Има хора, интересуващи се от политическата и криминалната хронология на събитията в Русия. Моля, подобни йезуитски тълкувания като горното на Монти, да не се толерират.
              Монти, много избирателно плюеш..
              Last edited by Хайърсъзов!; 13.02.2016, 18:44.

              Коментар


              • Няколко пъти направих забележка че тема Политика от политико икономия се превръща в криминална хроника в Русия с всичките подробности...
                При молбата ми за изтриване на тези коментари ....получих предупреждение и поста ми бе изтрит с причина Спам!

                Коментар


                • Аватара на 4ervenasgan
                  Мнения: 4,207
                  Днес, 17:23


                  Начално
                  Цитат:
                  Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                  Да скоро ще е и ще има пак Народен съд.
                  Внимавай много какво пишеш дебиле, защото този "народен съд" е определен за престъпен!


                  Този език- по точно думичката- дебили, позволен ли е във форума, ако е позволен, да започваме ли със споменаване на майките

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение

                    По вашата логика трябва да се обединят и стоте теми за БФБ, 5-6 за златото и златните монети и десетте за форекс.
                    Е логиката му не е такава, но кво ли разбирам аз...
                    А в същото време по вашата логика трябва да има отделна тема за всеки кюмезарник който се продава,
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
                      http://www.bbc.com/news/world-europe-35495863
                      Малка информация за правата на коментиращите!
                      Специално за амстердама от северна корея

                      Коментар


                      • http://www.bbc.com/news/world-europe-35495863
                        Малка информация за правата на коментиращите!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Има 6-7 теми за имотите в България.
                          Възможно ли е те да се обединят и да не се позволява отварянето на нови.
                          Благодаря.
                          По вашата логика трябва да се обединят и стоте теми за БФБ, 5-6 за златото и златните монети и десетте за форекс.

                          Коментар


                          • Има 6-7 теми за имотите в България.
                            Възможно ли е те да се обединят и да не се позволява отварянето на нови.
                            Благодаря.

                            Коментар


                            • Другари, бихте ли махнали бана на италианчето?
                              http://www.investor.bg/users/index/39743/
                              След като не е местен, заради едната инвестиция още не е решил да пише на български и след първия пост, който беше смислен, при това сигурно преди половин година, но на английски и е гризнал банана...

                              Коментар


                              • Модератор докога няма да забелязваш обидите?

                                Коментар

                                Working...
                                X