IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Andi11, брателка, виждам, че си ми изтрил един коментар в темата "Да приемаме ли бежанци", поради причина "Неприлично съдържание"!

    Честно да ти кажа, аз не мога да проумея къде точно си го видял това неприлично съдържание, някакви нецензурни думи ли има, обиди към някого ли има...

    Просто зададох въпрос на един господин във форума, защо непрекъснато бленува за някакви Хуйлове? Знаеш мохабета: "гладна кокошка просо сънува"
    Ако сама по себе си думата "Хуйлове" подлежи на някаква цензура, то предполагам, към това число може да приведем и думата "Хуйлостан"!

    Така, че бъди така добър до изтриеш или коригираш коментара на въпросния господин, където споменава думата "Хуйлостан", за да има някакъв баланс, поне формален!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от DutyFree Разгледай мнение
      Модераторите, МОГА ЛИ ДА ПИТАМ, след като регистрирам НИК в САЙТА -ФОРУМ, как трябва да пиша, Че да не се появят, едни ТАКИВА МАЗНИ ТРОЛОВЕ, които от ГОДИНИ ВИ ТОРМОЗЯТ И ВАС, и да ОБЯВЯВАТ КАКВА ЧУВСТВИТЕЛНА ДУША СЪМ ИМАЛ, КАКВИ ПРОБЛЕМИ СЪМ ИМАЛ, КЪДЕ СЪМ ИМАЛ АКЦИИ, И ТЕМ ПОДОБНИ ЛИЧНИ ИЗВРАЩЕНИЯ НА ТЕЗИ ВИ ПОТРЕБИТЕЛИ?????


      ДО КОГА ЩЕ ТЪРПИМ, ТАКИВА ВАШИ ПОТРЕБИТЕЛИ, МОЖЕ ЛИ ТАКА !!!!????
      Соколов, на първо време отиди да си занесеш клавиатурата на поправка. Запецнал ти е CAPS LOCK-a

      Коментар


      • Аз мислех да се преместя да пиша в тема Беженците, но гледам и че там НПО-стотниците са дали указания на пиндо-троловете да съсипят темата...

        Модераторски чадър превърна темата Политика в клоака. Гнус ме е да влизам, защото въпреки че НПО-гнидите ми са в игнора, когато ги цитират ги виждам... Ще се радвам, ако мнението ми просъществува даже и минути

        Коментар


        • Модераторите, МОГА ЛИ ДА ПИТАМ, след като регистрирам НИК в САЙТА -ФОРУМ, как трябва да пиша, Че да не се появят, едни ТАКИВА МАЗНИ ТРОЛОВЕ, които от ГОДИНИ ВИ ТОРМОЗЯТ И ВАС, и да ОБЯВЯВАТ КАКВА ЧУВСТВИТЕЛНА ДУША СЪМ ИМАЛ, КАКВИ ПРОБЛЕМИ СЪМ ИМАЛ, КЪДЕ СЪМ ИМАЛ АКЦИИ, И ТЕМ ПОДОБНИ ЛИЧНИ ИЗВРАЩЕНИЯ НА ТЕЗИ ВИ ПОТРЕБИТЕЛИ?????


          ДО КОГА ЩЕ ТЪРПИМ, ТАКИВА ВАШИ ПОТРЕБИТЕЛИ, МОЖЕ ЛИ ТАКА !!!!????

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Модераторе, тоя ТРОЛ до кога ще бъде търпян?
            Този ТРОЛ десетки пъти е доказвал, че не влиза в темите да изрази мнение по някой въпрос, ами само да ТРОЛИ!

            Хайде вземете някакви мерки вече!
            Преди тролеше с ник Факушка, сега с тоя. Ами вижте айпито на тези никове, едно и също е и го махнете от форума.
            Заради такива ТРОЛОВЕ като него във форума няма нормална дискусия.
            Така, така,
            Само да ти припомня за за айпито на един ТРОЛ роберт и един друг ТРОЛ гигов, което ама съвсем неочаквано се оказа едно и също. Не само се оказа едно и също, но още по-неочаквано се оказа, че пишат от един браузър и сесиите на този браузър се различаваха с около 10 (десет). Всеки който разбира, знае какво означава това.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • До инвестора, по повод коментарната рубрика в "свят":
              Хора, наемете си редактор. Да знае български, да разбира от елементарно смятане и да има прилична обща култура. Че резил, резил, резил !
              Намерите ли си кадърен редактор, тях ще ви ги простя... все някак. Да речем така, да си останат на ВАШАТА съвест.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп
                Ха-хаа!
                Че ти домат от чушка не мож различи,
                Модераторе, тоя ТРОЛ до кога ще бъде търпян?
                Този ТРОЛ десетки пъти е доказвал, че не влиза в темите да изрази мнение по някой въпрос, ами само да ТРОЛИ!

                Хайде вземете някакви мерки вече!
                Преди тролеше с ник Факушка, сега с тоя. Ами вижте айпито на тези никове, едно и също е и го махнете от форума.
                Заради такива ТРОЛОВЕ като него във форума няма нормална дискусия.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Добър въпрос! Благодаря.

                  Коментар


                  • добре сте се подхванали тук

                    п.п модераторите,
                    трябва ли да знам английски или руски за да чета форума.няма ли някакво правило за БЪЛГАРСКИ или всеки може да си джаска тука копи пейст руски или английски,ако ви затачткам статии на УЗБЕКСКИ.Ще ги триете ли или трябва да е английски или руски

                    СКОРО И КИТАЙСКИ

                    中华人民共和国
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Нали това казвам, че 50% от никовете са платени, но са се дублирали с 5 ника, щото бачкат на "оборот". Банан за единия, влизаме с втория, той гори, давай третия и така седмица е вързана.

                      В същото време е гнусна атаката по семейството ми, нон-стоп лични нападки, че съм обичал синеоки турчета и прочие, че съм просел и прочие ...

                      Целта е да ми предизвикат банан, ако отвърна, защото за мен банана ще е ясно, че докато изтече, а те просто сменят "ризата" и влизат чисто нови.

                      Затова се опитват да обиждат и държат агресивно. Умишлено е, не е случайно. Правилата на играта им го позволява.

                      Дали има нещо човешко в тях? Възможно е ...
                      А бе, Маранди, вземи и ти се стегни малко! Знаем се отдавна във форума. Писал си много смислени постове, но откакто започна на тема "БГ Империя" и нещо ти стана. От повече година избягвам постовете ти. Само в тази пуста БГ Империя си зациклил.

                      П.П. Като пиша "марандевци", това е нарицателно. Ти никога не си се заяждал с мен във форекса.

                      П.П.2 Обещавам на модераторите, че това е последният ми пост тук на лична тема с Маранди. Смятам, че е по-добре да бъде публичен, защото явно той е дразнител за много хора.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                        На ЛС, помолих няколко пъти.
                        Съжалявам, развихрих се. Ама съм много, много огорчен. Разберете ме и Вие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Забележително, marandi дори не съм го чел, че да му отговарям. Защо така с лошо, Amsterdamm ? Споделям МНЕНИЕ, какво толкова?
                          На ЛС, помолих няколко пъти.

                          Коментар


                          • Забележително, marandi дори не съм го чел, че да му отговарям. Защо така с лошо, Amsterdamm ? Споделям МНЕНИЕ, какво толкова?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              За мен, дето съм тук от 2005-та, да видя някого със 17000 и нещо си поста за пръв път /теб/ си беше и остава Откровение. Та, с кого, с кого - поне с нормални хора да е. Стискам палци, значи.
                              По принцип пиша рядко в тази тема. Едно време поствах доста често във форекс темата. Там също имаше марандовци, ядосвах се и се оплаквах понякога. Дори един път ме баннаха за няколко дни. После си казах - какво пък толкова - спри да пишеш или поне пиши рядко и когато си в настроение.

                              Не намирам смисъл да си го изкарвате на модераторите. Най-малкото - никога не се поставяте на тяхното място.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Е, тогава с кого да си пиша в този форум?
                                Нали това казвам, че 50% от никовете са платени, но са се дублирали с 5 ника, щото бачкат на "оборот". Банан за единия, влизаме с втория, той гори, давай третия и така седмица е вързана.

                                В същото време е гнусна атаката по семейството ми, нон-стоп лични нападки, че съм обичал синеоки турчета и прочие, че съм просел и прочие ...

                                Целта е да ми предизвикат банан, ако отвърна, защото за мен банана ще е ясно, че докато изтече, а те просто сменят "ризата" и влизат чисто нови.

                                Затова се опитват да обиждат и държат агресивно. Умишлено е, не е случайно. Правилата на играта им го позволява.

                                Дали има нещо човешко в тях? Възможно е ...

                                Коментар

                                Working...
                                X