IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Стари Днес, 16:04
    Pyramid
    Това съобщение беше изтрито от X_Y. Причина: Ще ви банна, ако продължите да се заяждате.
    Ще се отнеса снизходително /действията говорят за човек много по-безкомпромисно, отколкото думите му/ и известно време " ще си трая".

    Нека попитам, обаче, нещо съвсем "по темата":

    - Какво става, кога ще си наеме Инвестор-ът способен и в час редактор поне за статиите, които пускате за коментари и кога, най-сетне, ще има опция за поне еднократно редактиране на постове /не във форума, а в коментарите под статиите/? Имам чувството, системата от доста време не е рефрешвана а "политкоректният" автоматизиран "редактор" на текстове пуска "звездни пегели" на обикновени съществителни като "парцал", използвани в обикновени разказни изречения, изявително наклонение. С такива претенции към форумците, би трябвало да сте къде по-взискателни и към това, което виждаме и за ваше лице, в крайна сметка.

    Освен това - нали още съм "в темата"?
    - Докога ще продължава да се гази българският език и да се оставя, където пише "цената е в лева"? Кога ще се научат някои хора, че езикът е нещо, което ни определя и, замърсяваме ли него, слагаме петно на лицето си?

    - ПОНЕ ВЪРХУ ТОВА можете ли да повлияете, модератори?
    Last edited by Pyramid; 19.08.2016, 16:28.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
      Абе няма ли модератор да спре тоя спамер? И продължава да ни залива с някаква безсмислена статистика.



      Вземайте пример от модератора Andi11 - ето това е модератор за пример. Днес рано сутринта е станал и разчистил бълвоча.
      от някаква куртоазия го търпят, но и за тях ще е по-лесно да не се налага да му трият чаршафите със статистика а да му дадат един постоянен банан. все някога ще се сетят и за тоя вариант.
      препоръка е

      Коментар


      • Абе няма ли модератор да спре тоя спамер? И продължава да ни залива с някаква безсмислена статистика.

        Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
        Руска медия публикува статия, в която пише, че в Русия жител на град Биробиджан, който е в Русия, е починал от гноен перитонит и интоксикация, тъй като преди това при хирургическа операция е била забравена хирургическа салфетка в коремната кухина на този жител на град Биробиджан, който е в Русия.

        Да ви напомня, че здравеопазването в САЩ е на много по-високо ниво в сравнение с Русия.

        http://www.rosbalt.ru/russia/2016/08/18/1542233.html
        Вземайте пример от модератора Andi11 - ето това е модератор за пример. Днес рано сутринта е станал и разчистил бълвоча.
        Attached Files
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
          '' Амстердам '' не е ли жена ?
          Някои я възприемат като жена, други като модератор.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
            Подкрепям , имам сходни наблюдения за модерацията " Амстердама " модерира по същия начин.

            Във форума един от многоликовите герой ме беше нарекъл трол , аз му отговарям: Не аз а ти си трол !

            Моя отговор се маха , поста - първопричината си стой.

            Питам на лични защо така " Амстердама " - никакви действия от него , поста дразнител си стой, след два дни благоволява да ми отговори - в стил: аз съм модератор и ще си правя каквото ми е кеф.
            '' Амстердам '' не е ли жена ?

            Коментар


            • привет, няма ли начин, след като съм настанил някой в игнора, да не ми се показват и коментарите му под статиите.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                Въпрос до модератора на Инвестор - Х_У.
                Моля за отговор.

                Каква е причината за едностранното триене?

                Защо се изтрива моето обръщение към някои форумци - "НПО-тки" и "Трол", А
                в същото време, техните обръщения - "Комонета", "Комунистка", "червена лелка" ...често и обидни квалификации си стоят?

                Т.е., приемате, че техните квалификации са истина и правомерно обръщение, а моите - неверни и обида???
                Подкрепям , имам сходни наблюдения за модерацията " Амстердама " модерира по същия начин.

                Във форума един от многоликовите герой ме беше нарекъл трол , аз му отговарям: Не аз а ти си трол !

                Моя отговор се маха , поста - първопричината си стой.

                Питам на лични защо така " Амстердама " - никакви действия от него , поста дразнител си стой, след два дни благоволява да ми отговори - в стил: аз съм модератор и ще си правя каквото ми е кеф.
                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Въпрос до модератора на Инвестор - Х_У.
                  Моля за отговор.

                  Каква е причината за едностранното триене?

                  Защо се изтрива моето обръщение към някои форумци - "НПО-тки" и "Трол", А
                  в същото време, техните обръщения - "Комонета", "Комунистка", "червена лелка" ...често и обидни квалификации си стоят?

                  Т.е., приемате, че техните квалификации са истина и правомерно обръщение, а моите - неверни и обида???
                  E и аз тва питам от години ама получавам бан.А форума се превърна от двама трима човека с по десет ника в клоака.какво да обсъждаш с никовете математика сганта многониковия кандитко.Аз обикновено ги ругая тия съсипаха форума но щом модераторите са решили да допускат луди да пишат тука техен проблем.Те могат да обиждат ние не.Аз ако съм модератор лудите няма да имат достъп до форума.При първа обида забележка при втора бан за десет дена и при трета бан завинаги.Да видим на кого ще викат комунист и то разни дето не са искали да си хвърлят партийните книжки и са били комсомолски секретари

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    Това и чакат гадовете. Аз реших да не им доставя това удоволствие.

                    До модераторите: Видя се, нямате нито доблест, нито нужното самоуважение. Не ми благодарете.
                    Точно пък ти да говориш за доблест?
                    Засрамисебе!
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      Не, Пирамид, само си защитавам правото да пиша във форума!
                      Ако, ме цензурират без правила, ако има петорни стандарти, ако истината няма значение, разбира се, субективната, но подкрепена с ...мисъл ...аз също нямам място тук.
                      Това и чакат гадовете. Аз реших да не им доставя това удоволствие.

                      До модераторите: Видя се, нямате нито доблест, нито нужното самоуважение. Не ми благодарете.

                      Коментар


                      • Не, Пирамид, само си защитавам правото да пиша във форума!
                        Ако, ме цензурират без правила, ако има петорни стандарти, ако истината няма значение, разбира се, субективната, но подкрепена с ...мисъл ...аз също нямам място тук.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          Въпрос до модератора на Инвестор - Х_У.
                          Моля за отговор.

                          Каква е причината за едностранното триене?

                          Защо се изтрива моето обръщение към някои форумци - "НПО-тки" и "Трол", А
                          в същото време, техните обръщения - "Комонета", "Комунистка", "червена лелка" ...често и обидни квалификации си стоят?

                          Т.е., приемате, че техните квалификации са истина и правомерно обръщение, а моите - неверни и обида???
                          Опитвах и аз някога с такива въпроси, номерът не мина. Едва ли ще ти признаят, мила, защо го правят. Но, отрицателният резултат също е резултат, липсата на отговор също е отговор. Предлагам ти да си спестиш нервите, някои хора с това се хранят, нашето огорчение, гняв и т.н. ги хранят. ТОВА са енергийни вампири. Не им влизай в орбитата, ще се постараят да ти вгорчат живота.

                          Коментар


                          • Въпрос до модератора на Инвестор - Х_У.
                            Моля за отговор.

                            Каква е причината за едностранното триене?

                            Защо се изтрива моето обръщение към някои форумци - "НПО-тки" и "Трол", А
                            в същото време, техните обръщения - "Комонета", "Комунистка", "червена лелка" ...често и обидни квалификации си стоят?

                            Т.е., приемате, че техните квалификации са истина и правомерно обръщение, а моите - неверни и обида???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                              Инвесторе, моля да обърнете внимание на модераторите да пишат стриктно причината за триене на мнения. Конкретната причина да повдигна въпроса е следната:

                              В темата за ПИБ един потребител пусна мнение. Аз му опонирах цитирайки неговото мнение. В последствие модераторът mibova изтри и двете мнения, както и мнения на други потребители, цитиращи това мнение. Като причина за изтриването на всички мнения беше посочено "спекулация". Тази квалификация обаче е вярна само за първоначалното мнение. За другите мнения трябваше да бъде посочена причина "цитат на изтрито мнение".

                              На някого това може да му се види дребнаво искане, но аз държа на репутацията си във форума и не желая мненията ми да бъдат свързвани без причина със "спекулации". Явно модератторът го е мързяло да пише всеки път различна причина за триене и му е било по-лесно да плесне "спекулация" на всички.

                              На всичкото отгоре, когато отправих тази забележка към модератора в темата, той я изтри по причина "извън темата".

                              Моля да вземете мерки модераторът mibova да си върши съвестно работата.
                              Надежда всяка тука оставете...
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Инвесторе, моля да обърнете внимание на модераторите да пишат стриктно причината за триене на мнения. Конкретната причина да повдигна въпроса е следната:

                                В темата за ПИБ един потребител пусна мнение. Аз му опонирах цитирайки неговото мнение. В последствие модераторът mibova изтри и двете мнения, както и мнения на други потребители, цитиращи това мнение. Като причина за изтриването на всички мнения беше посочено "спекулация". Тази квалификация обаче е вярна само за първоначалното мнение. За другите мнения трябваше да бъде посочена причина "цитат на изтрито мнение".

                                На някого това може да му се види дребнаво искане, но аз държа на репутацията си във форума и не желая мненията ми да бъдат свързвани без причина със "спекулации". Явно модератторът го е мързяло да пише всеки път различна причина за триене и му е било по-лесно да плесне "спекулация" на всички.

                                На всичкото отгоре, когато отправих тази забележка към модератора в темата, той я изтри по причина "извън темата".

                                Моля да вземете мерки модераторът mibova да си върши съвестно работата.
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X