IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Номинации за модератори

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Predlagam sebe si.
    Кирилица!
    Last edited by Eti_; 31.10.2010, 11:57.

    Коментар


    • Разбирам, че това е допълнителен товар, който отклонява личната енергия. Затова, имаш право, Jay Gould иначе, иска ми се модераторът /който и да е той/ да се окаже поне на твоето ниво. И като ерудиция, и като такт, и като чувство за хумор и справедливост.
      Моите уважения, приятелю.

      Коментар


      • bertram е уважаван от мен джентълмен, бих добавил и Алонсо ... още много други, дори някой с който съм влизал с полемики смятам за интересни и уравновесени хора. Имената са прекалено много.... Като изключим някой чисто политически никове, повечето са ми симпатични, а дори на полит-офицерите гледам повече със снизхождение и лек хумор, а не с неприязън.

        ПС: Мен моля никой да не ме предлага, нямам интереси за това и си правя още от сега отвод.
        Last edited by Jay Gould; 29.10.2010, 03:34.
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
          Требе и ТАТО да си каже думата
          аз от 50 -сете години съм в форума и много съм доволен от БГ РЕДА

          това е човека и нема друг ,като него

          гласувам с краката и с ръцете за него

          тоз човек ще ви създава настроение ,не е злопаметен и е много харен
          послушайте ТАТО и нема да съжалявате
          Аре стига с изпростяването. Гаки е човека. Солиден, с генералски опит и житейска мъдрост.

          Коментар


          • ...мисли или модерират безпр. ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от joda Разгледай мнение
              ...мисла Остап-а, Факи, Депозит-мастъра ще модерират безпристр !!!
              с кой от никовете си ?
              Не-заслужил инвеститор

              Коментар


              • Вижте, модерирането означава пресичане порочни практики, а не филтриране на мнения - нещо, което, за жалост, често наблюдаваме тук.
                В тази връзка, подозрителен е всеки анонимен модератор, триещ и местещ без мотивирано писмено становище. Разбира се, с изключение на банално повтарящи се еднотипни прегрешения, за които съответният автор е предупреден поне два пъти. Ако се случи /някакси, теоретично само/ да ми се възложи подобна работа, бих се придържал към това.

                Коментар


                • ...мисла Остап-а, Факи, Депозит-мастъра ще модерират безпристр !!!
                  自由西藏

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                    Принципен
                    Но ако се стигне все пак до избор, подкрепям bertram и Hakkinen.

                    Мечето....., sorry. А предложението за Алън (Пешо Млекаря) е просто смешно.
                    Здравей netware5,
                    съгласен сам с теб ,аз съм спекулант и имам интерес за използване на различни прийоми за манипулиране и дадени политически нагласи който защищавам срещу всеки застанал срещу мен а не рефер и съдия без собствено мнение и интерес .... отвреме на време нанасям законни удари под кръста с цел да предизвикам незаконни действия на събеседника и да го сваля на земята ......адреналин...
                    Така че предложението ми е модератора да бъде в област където не е заинтересован...
                    Бертрам във Форекс а Реде в БФБ - примерно ... а Хакинен в Спорта ...някой аполитичен в Политика...
                    П.П. В подкрепа на моето мнение .... ако знам че Бертрам има акции в Полимери ,точно 24 часа ще ми трябват за да не е той модератор ....модераторството си е модераторство ,но парите са си пари...
                    Last edited by meche_cveti93; 28.10.2010, 21:29.

                    Коментар


                    • Требе и ТАТО да си каже думата
                      аз от 50 -сете години съм в форума и много съм доволен от БГ РЕДА

                      това е човека и нема друг ,като него

                      гласувам с краката и с ръцете за него

                      тоз човек ще ви създава настроение ,не е злопаметен и е много харен
                      послушайте ТАТО и нема да съжалявате
                      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                      Коментар


                      • А аз не мисля, че анонимността е в полза. Модераторът е също човек от плът и кръв и следва да се знае кой е. Най-малкото, поема и носи отговорността за качеството на форумния живот. Лично аз искам да знам, кому дължа уважение и с кого изяснявам /евентуални/ недоразумения, когато се случат.
                        Защото всички сме хора.
                        Благодаря отново за номинациите, прочее. Подействаха ми добре
                        Last edited by Pyramid; 29.10.2010, 09:01.

                        Коментар


                        • Аз също съм на мнение, че
                          модераторите требе да са анонимни !!!!
                          Също така съм сигурен,
                          че не ставам за модератор !!!
                          =================================
                          http://www.vbox7.com/play:e3e388ed
                          Спасете Мирко !!!
                          --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                          http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tuj-to Разгледай мнение
                            Ей, хора, забравяте най-мъдрия!
                            Импето е от много отдавна тука и колкото и да е странен и да държи на обърнатия словоред на Йода винаги е умерен, не залита в личностни нападки, дори ги избягва, начел се е на глупости, спомня си форума и когато беше в значително по-добра форма и съдържание и ако обещае да не ни натрапва твърде много джедайската си философия е подходящ! Да не говорим, че явно има излишно време и виси пред ПЦ-то!
                            Благодаря, драги, но аз се пошегувах - не ща да съм.
                            Модераторът във форумът е нещо като садията във футболът - никойю не го обича и всички го обвиняват в корупция и перверзии. Мнозина са мислели и преди, че аз - модераторът (да не говорим, че имеше твърдения, че зад моят ник се крият поне 4-5 човека), но аз никога не бил такова и нямам желание да бъда.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                              Модераторе,Ущтърб!!!
                              Абе какво ви става тези дни на всички с тези правописни грешки? Май е време да си иснталирам spell checker и аз.
                              The weak are meat and the strong do eat.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от модератор Разгледай мнение
                                Здравейте,
                                уточняваме, че един модератор ще има права в един максимум два подфорума. Например подфорум "Публични компании" съдържа всички теми за дружествата. Така субективния фактор ще бъде минимализиран.

                                Имайте в предвид, че екипа на Investor.bg ще съблюдава качеството на работа на модераторите, за да се избегнат пристрастия или действия който са в ощърб на конструктивната дискусия във форума.

                                Поздрави
                                Модераторе,Ущтърб!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X