IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Номинации за модератори

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Старият джедай предлага да се "съберат" номинациите и да се гласуват.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
      Predlagam sebe si.
      Защо да се унижаваш сакровище, хаха, иначе с две ръце съм "за"

      Коментар


      • Бравоо, много тихо и мирно се води тук дискусия кой какво))Виж ти, к'во става, когато се появят права и задължения))

        Аз лично съм против модераторстването.В масовият случай хората го възприемат като възможност да налагат свои разбирания за...свобода, т.е. цензурирайки въвеждат системата в русло, на което границите са много разтегливи,в зависимост от личните възприятия.
        Да, има моменти, в които максимално допустимите норми се прекрачват и тогава....
        По-добрият вариант е медиатор, но кой ли да ти се занимава с това))
        За един сравнително интелигентен форум, какъвто си мисля, че е този, набирането на пазачи за всяка тема-подфорум ми се вижда, меко казано пресилено.
        Ако сегашния/те модератори просто обръщаха внимание на въпросите, отправяни към тях в специалната за целта тема, не мисля, че изобщо би се налагало да четат даже темите.А когато четат и уважават малко повече своята лична интелигентност не биха си позволили да трият безразборно и необосновано мнения и теми.
        Та, оттам някъде тръгнете първо ---кой ще определя правилата?
        Общите условия на сайта не дефинират ясно докъде може да се развихри модераторското въображение)
        Само един пример - какво прави модератор в един сайт, който харесвам.Триене, само в наистина крайни варианти.АйПи-то е видимо и при дублиране се появява с червен текст.
        Хехеее, това тук дали е възможно))))

        Успех на всички дискусии във форума и нека, които и да са модератори, да се опитат първо да забравят, че са такива и само, когато вътрешно са крайно възмутени от нечия наглост да му покажат, че все пак и правила има ;-)

        Коментар


        • Ако "благотворително" е триенье мазанье - тогава разбирам изчезновението на много безобидни текстове

          Коментар


          • Така е, само човек без работа би се навил да върши това благотворително.

            ПС. Хубав задник имаш, Груев.

            Коментар


            • Криза е. Приходите намаляват и се налага да се правят съкращения. Направо "гений" е този дето е измислил юзерите сами да се модерират. Гений е в кавички защото ако напиша, че е пълен тъпанар ще ме банне веднага. Не, че сега пак няма да ме баннат, де. Но от тези банове за щяло и нещяло, и двойствен стандарт по отношение на потребителите паднаха влизанията в сайта и съответно кликанията.

              Предлагам за модератор на форума ника "ОК", който така и така е денонощно тук, така и така работи в инвестора и му се плаща, но дори в усърдието си ника "ОК" проверява дори и личните пощи с личните съобщения на всички потребители. За манупулациите му няма да говоря защото си има съответни органи които някой ден ще вземат отношение и по тези му дела.

              Така, че ника "ОК" е идеалния за тази рабора която разбира се не бива да му се заплаща...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tiki Разгледай мнение
                Тогава гласувам да Бертрам, поне що се отнася до БФБ форума. Изглежда ми точен тип, за разлика от някои други споменати, които го раздават авторитетно, но всъщност са доста мазни човечета. Такива ги надушвам от 5км.
                за Бертрам и аз бих гласувал, но не съм убеден, че ще иска
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от temida Разгледай мнение
                  аз пък се номинирам за главна секретарка на модератора ;-)))
                  корпоративни никове обслужаващи определени публични дружества, не се толерират, още повече пък номинират да модерират.
                  Коментирайте си там темите, за които ви плащат и не се бутайте между шамарите.
                  Знам, че няма да отговориш преди понеделник, все пак за съботаи неделя не плащат надник, нали
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Тогава гласувам да Бертрам, поне що се отнася до БФБ форума. Изглежда ми точен тип, за разлика от някои други споменати, които го раздават авторитетно, но всъщност са доста мазни човечета. Такива ги надушвам от 5км.

                    Коментар


                    • Толерантен мод ни требе тука, Тики, толерантен. Стига дебелашка цензура. Гейовете за съжаление не покриват условието.

                      Коментар


                      • Гласувам за Черкезов. Млад напорист гей. Мисля, че този форум се нуждае точно от това.

                        Коментар


                        • Дивиденти нещо, ще има ли?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от temida Разгледай мнение
                            аз пък се номинирам за главна секретарка на модератора ;-)))
                            + 1 глас от мен за темида, определено модератора има нужда от секретарка, то и аз де, ама ...

                            Коментар


                            • аз пък се номинирам за главна секретарка на модератора ;-)))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
                                Predlagam sebe si.
                                Не ставаш.
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X