IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Номинации за модератори

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Предлагам Гаки и Чичо.
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Мисля че вече мога да направя нещо добро за хората и да влезна по-сериозно в политиката, там където са истинските причини за нещастията на хората. Това е основателна причина, да откажа да бъда модератор!
      Пирамид, вярвам че ме разбираш като ти, така и колегите ни.
      П.П.
      Макар че много ме съблазнява да модерирам темите Форекс и Алтернативни инвестиции.
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Колеги, благодаря за номинациите, но напоследък съм доста зает, и не мога да отделям време дори на любовниците си. Високо оценявам вашата оценка за моята работа тук в Инвестор! Моля, не ме лансирайте за модератор вече!
        Що бе? Че ти си мн. готин

        Коментар


        • Колеги, благодаря за номинациите, но напоследък съм доста зает, и не мога да отделям време дори на любовниците си. Високо оценявам вашата оценка за моята работа тук в Инвестор! Моля, не ме лансирайте за модератор вече!
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар


          • Аз предлагам мен самият
            mWPCloud.com

            Коментар


            • Забравих още една много ценна номинация. - Искам да предложа ГАКИ. - Да живее генерала. !!
              Я всегда буду твоим поводом напиться.

              Коментар


              • Номинирам Де Ниро (за постоянство и заслуги по изясняване "случая" "еврохолд")
                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                Коментар


                • Факушка, чини ми се, някой трябва да претворява тези правила в живота. Точно това липсва. Оттам идва и "модераторската" сеч спорад моментния кеф - нещо, напълно несъвместимо със свободата на словото и отговорността. Персонална и "форумна".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                    Освен това не мога да разбера как комерсиален сайт като инвестора трябва да разчита на доброволци за вдигане на качеството.
                    какво се чудиш, нали ще е безплатно, що-годе квалифицирани хора на добра воля. Кво им требе повече. !?
                    Я всегда буду твоим поводом напиться.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      Мерси Грую (и на другите колеги), но правилно си се усетил,че няма да искам.

                      Моля да не ме предлагате!

                      Според мен има няколко елементарни 'трика', които биха снижили простотията и манипулирането във форума до поносими нива.
                      1.) ограничаването или поне маркирането на юзери, които пишат (някои и активно манипулират) скрити зад аноними прокси сървъри.
                      2.) ако има съвпадение на няколко ника от един IP адрес - най-долу с малки букви да пише
                      от това IP в последната седмица са писали :бертрам,титан на мисълта и вуте инвеститора.

                      Освен това не мога да разбера как комерсиален сайт като инвестора трябва да разчита на доброволци за вдигане на качеството. Трафика и рекламата, която генерира този форум въобще не са малки и щатни модератори са си свъвсем на мястото ако не искат в даден момент да загубят читавите и коректни хора постващи тук.

                      успех на всички
                      Съгласен, че берта става за модератор. Поцял ден е зад компа, и има бая свободно време. Единствено трябва да няма такива права в темите за "холдинги" и компании в които се е набутал, че голяма сеч ще пада.
                      Но пък идеята с ИП-тата е леймърска - че зад едно ИП може да стоят стотици потребители!
                      А колкото берта до манипулациите - това в един форум могат да го правят само хора които имат възможност. Такава възможност имат модераторите.

                      Най-добре е, форума да има правила, които се спазват. Сега някои модита търкат и редактират (манипулират) постове безогледно, в зависимост от настроението. Това трябва да се забрани. В същото време оставят откровенни простотии.
                      Та май първо оттам ще е добре да започнете -правила.

                      Успех!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        за Бертрам и аз бих гласувал, но не съм убеден, че ще иска
                        Мерси Грую (и на другите колеги), но правилно си се усетил,че няма да искам.

                        Моля да не ме предлагате!

                        Според мен има няколко елементарни 'трика', които биха снижили простотията и манипулирането във форума до поносими нива.
                        1.) ограничаването или поне маркирането на юзери, които пишат (някои и активно манипулират) скрити зад аноними прокси сървъри.
                        2.) ако има съвпадение на няколко ника от един IP адрес - най-долу с малки букви да пише
                        от това IP в последната седмица са писали :бертрам,титан на мисълта и вуте инвеститора.

                        Освен това не мога да разбера как комерсиален сайт като инвестора трябва да разчита на доброволци за вдигане на качеството. Трафика и рекламата, която генерира този форум въобще не са малки и щатни модератори са си свъвсем на мястото ако не искат в даден момент да загубят читавите и коректни хора постващи тук.

                        успех на всички
                        Last edited by bertram; 31.10.2010, 11:55.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • - Чак Чичата се наточи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tiki Разгледай мнение
                            Така е, само човек без работа би се навил да върши това благотворително.

                            ПС. Хубав задник имаш, Груев.
                            И тебе да те хранят със сребърна лъжичка и ти ще заформиш такива прекрасни форми...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Анакин Скайуокър Разгледай мнение
                              Старият джедай предлага да се "съберат" номинациите и да се гласуват.
                              Дарт - ти ли си и си си сменил името ли?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • ManUtd
                                Звукозаписно студио

                                Коментар

                                Working...
                                X