IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Номинации за модератори

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дай да обсъдим дефибрилацията, тогава

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Що се заяждаш бе? Правят хората, каквото могат.
      И колкото могат, ама това е друга тема
      Колко друга да е Как оставят 2-3 адреса с 7-8 ника да им рушат сътвореното с години ?!

      Остават два варианта:

      1 Да е нелеп проект за кликове, ама не ми се връзва, едва ли са прости хора в екипа.

      2 Другият

      Коментар


      • Що се заяждаш бе? Правят хората, каквото могат.
        И колкото могат, ама това е друга тема

        Коментар


        • Първоначално изпратено от модератор Разгледай мнение
          Здравейте,
          от днес започваме нова инициатива за повишаване качеството на съдържанието на форума, а именно даване на модераторски права на потребители от сайта, което да спомогне за засилване на традицията за изказване на мнения и дискусии по въпросите, вълнуващи инвестиционната общност.

          За да, бъдем максимално обективни очакваме в следващите две седмици вие да предложите потребителите, които да станат модератори. Всички постъпили предложения ще бъдат разгледани от екипа на Investor.bg и ще бъдат номинирани за гласуване от вас потребителите.

          На юзерите, получили най-висок вот на доверие, ще бъде предложено да станат модератори във форума на сайта. Очакваме вашите предложения.

          Поздрави
          Investor.bg
          Сетила се Мара да се побара.
          На форумчето вече му трябва дефибрилатор, а не разни фрий модераторчета. Нали вие сте платени и умнички?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SA Разгледай мнение
            ...............
            Иначе, в кръга на майтапа, предлагам злата ламя/спеко.
            Ама верно ли злата ламя=спеко? Щото ламята ми дължи пари от един бас за борда и като го загуби, се покри завинаги
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SA Разгледай мнение
              Добавете бутон ДОКЛАД и работата на модераторите ще се намали. Няма да има нужда да четат всичко, а само ще се отзовават на сигналите. Между другото може и да попрочитат по диагонала някоя тема.

              Иначе, в кръга на майтапа, предлагам злата ламя/спеко.
              Не доклад, а бутон донос най ще подхожда.

              А модератори- манипулатори си имат достатъчно.
              Мързи ме сега да ги изброявам, ама си ги знаем.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SA Разгледай мнение
                Добавете бутон ДОКЛАД и работата на модераторите ще се намали. Няма да има нужда да четат всичко, а само ще се отзовават на сигналите. Между другото може и да попрочитат по диагонала някоя тема.

                Иначе, в кръга на майтапа, предлагам злата ламя/спеко.
                Че някои юзъри това правят и сега. Пишат простотии и се оплакват на модератора, (като в детската градинка) Типичен пример е комунистическия цървул "be google", който все пак набаниха. Сега, като че ли е наследен от "мрънкалото"...
                Last edited by precakanoto; 03.11.2010, 03:06.
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Брех, какво съм пропуснал !!!
                  Прецаканото.., благодаря за номинацията(няма да я забравя цял живот...), но съм ти враг - върколак....
                  Как можа да го пишеш това - "достатъчно възрастни"...?
                  Хайде за Гаки, може и да е вярно, но аз съм в първа пенсионна младост (ако бях от бандата на Бойко..., щях да съм пенсионер и да си гледам форума)..
                  Гаки и аз го подкрепям...
                  Само едно не мога да му понасям ...
                  Тъкмо тръгне една акция нагоре( пример ЕУБГ) и той я стопира с мерак за вход на 20 % надолу...
                  И тя вземе че го послуша....!!!!
                  Исках да кажа мили ми чичо, че вашият опит не е само борсов, а е житейски, придобит в сблъсък с реалността. Прочети пак предишния пост, мисля ще разбереш тълкуването. Просто не ми се пишеше надълго. А с "достатъчно опитни (възрастни)" имах предвид, че не бихте се хванали на дрязгите на сульо и пульо и бихте го отсвирили с майтап. (Уточнение - Житейският опит е нещо което ценя. На младите за съжаление, морето ни е до коленете, друго е да те посъветва някой препатил, нямам предвид патката в случая ) И не си мисли, че сме врагове. дължи се само на един лъжовен усет.
                  Last edited by precakanoto; 03.11.2010, 02:53.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Добавете бутон ДОКЛАД и работата на модераторите ще се намали. Няма да има нужда да четат всичко, а само ще се отзовават на сигналите. Между другото може и да попрочитат по диагонала някоя тема.

                    Иначе, в кръга на майтапа, предлагам злата ламя/спеко.

                    Коментар


                    • Брех, какво съм пропуснал !!!
                      Прецаканото.., благодаря за номинацията(няма да я забравя цял живот...), но съм ти враг - върколак....
                      Как можа да го пишеш това - "достатъчно възрастни"...?
                      Хайде за Гаки, може и да е вярно, но аз съм в първа пенсионна младост (ако бях от бандата на Бойко..., щях да съм пенсионер и да си гледам форума)..
                      Гаки и аз го подкрепям...
                      Само едно не мога да му понасям ...
                      Тъкмо тръгне една акция нагоре( пример ЕУБГ) и той я стопира с мерак за вход на 20 % надолу...
                      И тя вземе че го послуша....!!!!

                      Коментар


                      • Ей това е. Са, да не беше Истинският живот, и аз бих се понатиснал да модерирам. Пък сега, мое и да искам, ама, кат'ми са жувей...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          корпоративни никове обслужаващи определени публични дружества, не се толерират, още повече пък номинират да модерират.
                          Коментирайте си там темите, за които ви плащат и не се бутайте между шамарите.
                          Знам, че няма да отговориш преди понеделник, все пак за съботаи неделя не плащат надник, нали
                          Ех, тъкмо бях в добро настроение, но ето че винаги се намира някой, който да ти го развали ... Моето момче, за разлика от теб, аз уикенда се посвещавам на семейството си. Друг е въпросът, че такива като теб, дето висят пред компа нон стоп, не им остава време за истински живот, камо ли за нещо друго. Жив и здрав :-)))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                            Според мен стават ... живота е шарен и съм сигурен че когато стане въпрос за отговорност ще бъдат отговорни ....Диалогични са и имат интерес да са и оптимисти и песимисти .... стига да искат .
                            нещо такова имах предвид, не са коне с капаци, освен това са и достатъчно опитни (възрастни) за да не си мерят ...
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Предлагам Гаки и Чичо.
                              Според мен стават ... живота е шарен и съм сигурен че когато стане въпрос за отговорност ще бъдат отговорни ....Диалогични са и имат интерес да са и оптимисти и песимисти .... стига да искат .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Предлагам Гаки и Чичо.
                                готини са, но много шарено ще стане.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X