IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Създаване на алгоритъм/робот за търсене на логика в числови редици

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не знам колко ти плащат бъкетите. Ти кажи. На твое място бих търсил друго поприще.

    Между другото, за тебе имах доста по-високо мнение отколкото за другите двама от кофите. Но днес доста ми падна в очите. Много жалко.

    Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

    Мишо по колко стотинки ти плащат на пост? За цигари поне изкарваш ли?
    Last edited by Money; 18.02.2020, 01:34.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Пак извърташ. Ти твърдиш, че с робота правиш по 20% нагоре на месец (9х за годината). Сто сделки годишно.

      Давай да видим. Всички чакаме със затаен дъх.
      Я ми покажи къде съм казал 20 % месечно?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Не се разсейвай, казвай за USD/JPY или EUR/USD. Що рече роботът?

        Мишо по колко стотинки ти плащат на пост? За цигари поне изкарваш ли?

        Коментар


        • Пак извърташ. Ти твърдиш, че с робота правиш по 20% нагоре на месец (9х за годината). Сто сделки годишно.

          Давай да видим. Всички чакаме със затаен дъх.

          Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

          Кажи един път ти! какво казва векторния анализ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Не се разсейвай, казвай за USD/JPY или EUR/USD. Що рече роботът?

            Кажи един път ти! какво казва вектора?
            Last edited by bvg; 16.02.2020, 19:59.

            Коментар


            • Не се разсейвай, казвай за USD/JPY или EUR/USD. Що рече роботът?


              Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
              Прегледай и броя на постовете на различните хора, колкото повече мнения, толкова по-вероятно да е трол
              Last edited by Money; 16.02.2020, 19:42.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Отговорът е незадоволителен. Ако ти бях шеф до сега да съм те изхвълил от работа

                Нали писахте, че роботът прави по сто сделки годишно с баснословна печалба. Сиреч не трейдва всяка милисекунда. Следователно можете да изкарате сделките в реално време.

                Ти може да си шеф само на стадо говеда.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                  къде се виждат преглежданията на теми, на мен не ми се появява нищо подобно
                  Прегледай и броя на постовете на различните хора, колкото повече мнения, толкова по-вероятно да е трол

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Кликаш на "Форуми" вдясно и там по теми търсиш тази, която те интересува. Там ги има кликанията.

                    https://forum.investor.bg
                    Мерси

                    Коментар


                    • Кликаш на "Форуми" вдясно и там по теми търсиш тази, която те интересува. Там ги има кликанията.

                      https://forum.investor.bg

                      Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                      къде се виждат преглежданията на теми, на мен не ми се появява нищо подобно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Не знам защо не им праснат по един бан. "Тяхната" тема така или иначе почти никой не я чете. 300 поста с 3 700 поглеждания. За сравнение темата за вируса е с 500 поста и 22 300 поглеждания. КПД-то на бъкетите е слабо.

                        къде се виждат преглежданията на теми, на мен не ми се появява нищо подобно

                        Коментар


                        • Отговорът е незадоволителен. Ако ти бях шеф до сега да съм те изхвълил от работа

                          Нали писахте, че роботът прави по сто сделки годишно с баснословна печалба. Сиреч не трейдва всяка милисекунда. Следователно можете да изкарате сделките в реално време.

                          Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                          Поне двама души ти отговориха последните дни. Върни се назад в темата и прочети ако си пропуснал.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение

                            Добре де, дай за eur/jpy,

                            Поне двама души ти отговориха последните дни. Върни се назад в темата и прочети ако си пропуснал.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Валидатора, Кълдъръм Бей, Бота, blq blq, ravnovesie, kubrat, Frosty, dddd, pipbel - всички никове, които ви казаха по един или друг начин, че се занимавате с глупости са едно и също лице - Money
                              Имаше доблестта да си го признаеш. Трола вика дръжте трола.

                              Коментар


                              • Не знам защо не им праснат по един бан. "Тяхната" тема така или иначе почти никой не я чете. 300 поста с 3 700 поглеждания. За сравнение темата за вируса е с 500 поста и 22 300 поглеждания. КПД-то на бъкетите е слабо.

                                Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                                Мислим че администраторите тук нема да свършат работа , трябва оня с каскета да се намеше.

                                Коментар

                                Working...
                                X