IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Създаване на алгоритъм/робот за търсене на логика в числови редици

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

    А това че в нещо губиш и нямаш шансове за успех но не искаш да си го признаеш, за какъв проблем говори.
    Няма лошо да си признаеш че не можеш да спечелиш от форекс, ама не обърквай съзнанието на тия твоичките, че гледай ги как подскачат
    Горките разработвали автоматизирани системи и те
    Форумът е единственото масто, където провалилите се в живота хора могат да се почувстват малко по-значими. Иначе животът ги е огрухал отвсякъде, и ежедневно са психически тормозени от разни "глупави" шефове, на които трябва да се подчиняват. В къщи пък ги тормози жената, децата и камарата от неплатени сметки. И от никъде не се вижда дори и лъч на надежда .....

    Та смазани от тези психически и финансови проблеми сядат пред стария и издъхнал лаптоп втора употреба, и започват да си избиват комплексите по форумите, където скрити зад анонимноста се представят за знаещи, можещи и успели хора. Но дори и в това начинание се провалят, защото ограничените им интелектуални способности веднага лъсват и си проличават от небивалиците, които те плещят в публичното пространство.

    И след като осъзнават, че не могат да блеснат с познания, каквито всъщност нямат, заемат нападателна позиция и започват да се заяждат, да се подиграват, да обиждат и да принизяват успехите на другите хора. Това им доставя мъничко радост поне за момента, в който играят тази мечтана от тях роля. Веднага след това обаче отново се потапят в смрадта на собствения си живот, който сами са си го създали, и натрупват злоба към всеки и към всичко, която злоба отново я изливат във форума на другия ден, когато отново седнат пред 10-годишния полуразпаднал се лаптоп.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      Манията за величие (самочувствието) идва с успехите в този живот, и това важи за всеки един успял човек. Откъде обаче идва манията за величие на олигофрените и невежите - това е всъщност истинската загадка.
      А това че в нещо губиш и нямаш шансове за успех но не искаш да си го признаеш, за какъв проблем говори.
      Няма лошо да си признаеш че не можеш да спечелиш от форекс, ама не обърквай съзнанието на тия твоичките, че гледай ги как подскачат
      Горките разработвали автоматизирани системи и те

      Коментар


      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
        К V V ти като финансов консултант ли се изживяваш
        Като Джеймс Симонс и Джордж Сорос взети заедно

        Някой говореше че само Ренесанс печелили, е не че не съм го качвал но ето пак, доста повече са https://www.iasg.com/en-us/managed-futures/returns#

        Забележително е как тук е пълно с хора които не искат нищо да научат а само да се заяждат, но хубаво щом така искате, то е ясно че ние няма какво научим от вас
        FinancialMarkets.Zone

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
          ....Матеев е готин човек, явно успешен но с маиня за величие....
          Манията за величие (самочувствието) идва с успехите в този живот, и това важи за всеки един успял човек. Откъде обаче идва манията за величие на олигофрените и невежите - това е всъщност истинската загадка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Мен финикийски знаци не ме блазнят … Мнооого над тея дребни банкнотки съм
            Иначе си имаме най-великия бизнесмен в света, родом е от балканското село матеево.
            Въпрос на дни е да превърти форекс пазара .
            Вече е изръшнал шампоанчетата, панелчетата, хай ти тата че некви форекси ще му се опънат.
            Толкова си самовлюбен че и огледалото се чупи …
            Няма да излезеш от манията си за финикийство и няма как да ме разбереш.
            На теб дори хобито ти е да изкяриш някой лев !?!?!?
            Е как ще си признае че губи, барабар с тия двамцата, ще ги подиграват на село в кръчмата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Ами добре, щом казваш ........
              Сега остана само да си направиш десетина големи фирми като мене, и после да си изпробваш "умните" акъли за собствена сметка.
              Мен финикийски знаци не ме блазнят … Мнооого над тея дребни банкнотки съм
              Иначе си имаме най-великия бизнесмен в света, родом е от балканското село матеево.
              Въпрос на дни е да превърти форекс пазара .
              Вече е изръшнал шампоанчетата, панелчетата, хай ти тата че некви форекси ще му се опънат.
              Толкова си самовлюбен че и огледалото се чупи …
              Няма да излезеш от манията си за финикийство и няма как да ме разбереш.
              На теб дори хобито ти е да изкяриш някой лев !?!?!?
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                Начетох се на смешки и заяждане кой какъв бил. Матеев е готин човек, явно успешен но с маня за величие. Така понеже заговорихте за Ренесанс и Медальон. Ами те са създадени в колаборация между хора. В гаража няма как да създадете нещо което да бие пазара системно и с огромна доходност. да късмет може да имате 1-2 години но след това какво правим? Тук всеки се опитва да покаже колко е велик. Всеки мисли че е открил светия граал. Второ за тях работят много хора... докто тук някой се опитват през разни бъкети да правят 100 милиона и то сами.... абсолютен смях.

                КВВ открай време съм го забелязал колко е заядлив, като това говори само че е още мечтател.Тия снимки с ферарита не доказват абсолютно нищо, а тоно обратното като съдя по поведението ти как се палиш. Може и поднаем да си го взел на някоя екскурзиика в Дубай. АКо си такъв тарикат ни покажи една снимка застанал до него и да се види регистрационият му номер БГ и областта от която си...... иначе снимки свалени от нета всеки може

                Матеев е истинският успешен човек. Макар и да съм спорил навремето с него тук във форума си личи че е осъзнат и е постигнал много. Успех ти желая но сам без екип трудно ще постигнеш нещо. Големите затова са големи
                Мишчице, ти не ми ли се заканваше безпещно и преди година две, не ме ли наричаше измамник тогава и да обещаваш, че ще ме разобличаваш?

                Под, наем ли е от нета ли е, фотошоп ли е, избери си. Банково извлеение няма ли да ми искаш?

                Айде ти първо си качи едно селфи и си кажи имената и какво работиш, да те знаем? Нали няма да те е срам от занаятата ти, като Мишо?
                FinancialMarkets.Zone

                Коментар


                • К V V ти като финансов консултант ли се изживяваш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                    .......... В гаража няма как да създадете нещо което да бие пазара системно и с огромна доходност. да късмет може да имате 1-2 години но след това какво правим? Тук всеки се опитва да покаже колко е велик. Всеки мисли че е открил светия граал. Второ за тях работят много хора... докто тук някой се опитват през разни бъкети да правят 100 милиона и то сами.... абсолютен смях.
                    ........
                    .

                    Абсолютно си прав. В гаража не става. Там нямам място щото е пълно с коли и разни други работи а и няма отопление нито пък прозорци и изобщо това е май е най неприятното място за програмиране. Предпочитам да работя в офиса вкъщи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                      Ти с тях ли се сравняваш, не допускаш ли че в този форум има хора които разбират доста повече в сферата на финансите и икономиката от теб.
                      Къде са? Аз тук освен, злобари и хейтъри с 1,2 изключения не виждам. Злобата и хейта идва когто човека се чувста неспособен, безсилен и няма как да доминира със смислени тези и знания.

                      На калдъръмения бей му се струвало като МЛМ, ама в МЛМ трябва по цял ден да зарибяваш балъци, на автоматизираната система какво ще и правиш ще и баеш и ще я кадиш ли?
                      Бачкаторското мислене няма как да ги проумее тези нещата. Сега всичките си викат, да бе да ти дай ми на мене xxxx$ и нищо да не правя и само ме гледай, ако им дадеш машината за правене на xxxx$ само може да им гледаш сеира. То няма и особен смисъл да ви обяснявам, ама не си мислете че е лесно да трябва да не пипаш нищо, те 90% от трейърите с дългосрочно печеливши системи се провалят и затова. Човешкият мозък не е остроен така.


                      Ние не разбираме, Рокфелер не рабира, Ливърморе не разбира слушайте Мишовцитте
                      Click image for larger version

Name:	10518981_1523704907867571_446965765357279524_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=hhSMxpKyVMIAX_JhV7k&_nc_ht=scontent.fsof8-1.fna&oh=02054c32417f621da40c1190887861b4&oe=5EF4BC4E.jpg
Views:	1
Size:	7.8 КБ
ID:	3543871

                      Click image for larger version

Name:	e15df3e7b0f4813ec9c0ecfd70a8fc01.jpg
Views:	1
Size:	28.9 КБ
ID:	3543872








                      ....и бачкайте здраво, че няма време Никой не работи за милиард
                      Last edited by k_v_v_; 23.02.2020, 21:26.
                      FinancialMarkets.Zone

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        В големите фирми тези спецове вземат по 10+ млн бонуси годишно. И хиляди работят за тях и аз включително.
                        А спестените пари са за над МИЛИАРД €
                        В "твоите" фирми има хляб за поне 10 човека и ще си изкарат 10 пъти заплатите си, дори и по 10к да им даваш...
                        Ами добре, щом казваш ........
                        Сега остана само да си направиш десетина големи фирми като мене, и после да си изпробваш "умните" акъли за собствена сметка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение



                          Ефекта на Дънинг-Крюгер наистина ви е превзел с пълна сила. Така като ви гледам, ще имате самочувствието да давате "умни" акъли дори и на Бил Гейтс или Уорън Бъфет. Горките те - не знаят какъв провал им предстои, ако не се вслушат в "умните" акъли на троловете от Investor.bg.
                          В големите фирми тези спецове вземат по 10+ млн бонуси годишно. И хиляди работят за тях и аз включително.
                          А спестените пари са за над МИЛИАРД €
                          В "твоите" фирми има хляб за поне 10 човека и ще си изкарат 10 пъти заплатите си, дори и по 10к да им даваш...
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Начетох се на смешки и заяждане кой какъв бил. Матеев е готин човек, явно успешен но с маня за величие. Така понеже заговорихте за Ренесанс и Медальон. Ами те са създадени в колаборация между хора. В гаража няма как да създадете нещо което да бие пазара системно и с огромна доходност. да късмет може да имате 1-2 години но след това какво правим? Тук всеки се опитва да покаже колко е велик. Всеки мисли че е открил светия граал. Второ за тях работят много хора... докто тук някой се опитват през разни бъкети да правят 100 милиона и то сами.... абсолютен смях.

                            КВВ открай време съм го забелязал колко е заядлив, като това говори само че е още мечтател.Тия снимки с ферарита не доказват абсолютно нищо, а тоно обратното като съдя по поведението ти как се палиш. Може и поднаем да си го взел на някоя екскурзиика в Дубай. АКо си такъв тарикат ни покажи една снимка застанал до него и да се види регистрационият му номер БГ и областта от която си...... иначе снимки свалени от нета всеки може

                            Матеев е истинският успешен човек. Макар и да съм спорил навремето с него тук във форума си личи че е осъзнат и е постигнал много. Успех ти желая но сам без екип трудно ще постигнеш нещо. Големите затова са големи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение



                              Ефекта на Дънинг-Крюгер наистина ви е превзел с пълна сила. Така като ви гледам, ще имате самочувствието да давате "умни" акъли дори и на Бил Гейтс или Уорън Бъфет. Горките те - не знаят какъв провал и предстои, ако не се вслушат в "умните" акъли на троловете от Investor.bg.
                              Ти с тях ли се сравняваш, не допускаш ли че в този форум има хора които разбират доста повече в сферата на финансите и икономиката от теб.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                                А софтуерния и инвeстиционния бизнес ?
                                http://stssoft.com/

                                Имах софтуерна фирма и дълги години храних няколко програмисти, но в края на краищата реших да я закрия.
                                Last edited by Mateev; 23.02.2020, 20:58.

                                Коментар

                                Working...
                                X