IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Създаване на алгоритъм/робот за търсене на логика в числови редици

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
    Хахаха.... Ти остави директорите на фирмите си да работят за теб ,ти само си почивай и си гледай кефа... Ще останеш без фирми, те директорите само това чакат... Не ти, те ще те уволнят. Що си мислиш, че си по-умен от тях?
    Или ти си избираш директори от стадото, та да ти е мирна главата? Ама по твоята логика, тогава пък ще ти затрият фирмите с конвенционалното си мислене...
    ни така, ни иначе...
    Хващай се за работа, на едногодишни почивки ходят тия, дето им е паднало нещо от небето, или богати пенсионери.
    Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    Оптимизирай си производството, автоматизирай и ще изкараш 10 пъти повече от стратегиите ти за ПМО на форекса дори и да са повече от успешни. Повече и от колкото си мислиш че може да са.
    Скуката явно е голяма

    Ефекта на Дънинг-Крюгер наистина ви е превзел с пълна сила. Така като ви гледам, ще имате самочувствието да давате "умни" акъли дори и на Бил Гейтс или Уорън Бъфет. Горките те - не знаят какъв провал им предстои, ако не се вслушат в "умните" акъли на троловете от Investor.bg.

    Коментар


    • А софтуерния и инвeстиционния бизнес ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Отново генерализация от позицията на невежеството и от позицията на собственото въображение на човек, който не знае каква е истината.

        А аз какво според тебе правя, като по цял ден си гледам кефа, докато моите директори на моите фирми се мъчат да изкарат печалба, за да ми дават периодично дивидент, иначе ще ги уволня?

        Точно това е истината, която все още не си осъзнал. Повечето богати хора разполагат на 100% с личното си време и правят с него каквото си поискат. Тези богати, които все още се грижат за бизнеса си, всъщност нямат бизнес, а месторабота, която сами са си натресли. Истински свободни обаче са само тези, които могат да си позволят например едногодишна обиколка на света, и като се върнат, бизнеса им да продължава да работи и да им носи дивиденти.
        Хахаха.... Ти остави директорите на фирмите си да работят за теб ,ти само си почивай и си гледай кефа... Ще останеш без фирми, те директорите само това чакат... Не ти, те ще те уволнят. Що си мислиш, че си по-умен от тях?
        Или ти си избираш директори от стадото, та да ти е мирна главата? Ама по твоята логика, тогава пък ще ти затрият фирмите с конвенционалното си мислене...
        ни така, ни иначе...
        Хващай се за работа, на едногодишни почивки ходят тия, дето им е паднало нещо от небето, или богати пенсионери.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Производство на пасти за зъби, шампоани, боя за коса, печат на фолио (етикети или гъвкави опаковки), електроника (индуктивни, капацитивни и прочее датчици), пчеларство, дървообработка, международен транспорт, инвестиционна дейност, IT услуги, пчеларство, производство на пчелни продукти, производство на тубички за хранителната и козметичната промишленост, отдаване под наем на офиси, работни и складови помещения, производство на гъвкави клишета за печатни машини, проектиране, доставка и монтаж на слънчеви електроцентрали и др.
          Оптимизирай си производството, автоматизирай и ще изкараш 10 пъти повече от стратегиите ти за ПМО на форекса дори и да са повече от успешни. Повече и от колкото си мислиш че може да са.
          Скуката явно е голяма
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

            С каква дейнист се занимават фирмите ти.
            Производство на пасти за зъби, шампоани, боя за коса, печат на фолио (етикети или гъвкави опаковки), електроника (индуктивни, капацитивни и прочее датчици), пчеларство, дървообработка, международен транспорт, инвестиционна дейност, IT услуги, пчеларство, производство на пчелни продукти, производство на тубички за хранителната и козметичната промишленост, отдаване под наем на офиси, работни и складови помещения, производство на гъвкави клишета за печатни машини, проектиране, доставка и монтаж на слънчеви електроцентрали и др.

            https://solar.sts.bg/
            https://stscosmetics.com/
            https://stselectronics.eu/
            http://www.stspackbg.com/
            http://www.stsprint.eu/
            https://pastili.com/
            http://www.polyflexbg.com/
            Last edited by Mateev; 23.02.2020, 19:12.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Отново генерализация от позицията на невежеството и от позицията на собственото въображение на човек, който не знае каква е истината.

              А аз какво според тебе правя, като по цял ден си гледам кефа, докато моите директори на моите фирми се мъчат да изкарат печалба, за да ми дават периодично дивидент, иначе ще ги уволня?

              Точно това е истината, която все още не си осъзнал. Повечето богати хора разполагат на 100% с личното си време и правят с него каквото си поискат. Тези богати, които все още се грижат за бизнеса си, всъщност нямат бизнес, а месторабота, която сами са си натресли. Истински свободни обаче са само тези, които могат да си позволят например едногодишна обиколка на света, и като се върнат, бизнеса им да продължава да работи и да им носи дивиденти.
              С каква дейнист се занимават фирмите ти.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                Прилича на реклама на мултилевъл маркетинг схема.
                Няма богат човек, който да отделя само по няколко минути на ден за бизнеса си.
                ​​​Тва го има само по филмите.
                Отново генерализация от позицията на невежеството и от позицията на собственото въображение на човек, който не знае каква е истината.

                А аз какво според тебе правя, като по цял ден си гледам кефа, докато моите директори на моите фирми се мъчат да изкарат печалба, за да ми дават периодично дивидент, иначе ще ги уволня?

                Точно това е истината, която все още не си осъзнал. Повечето богати хора разполагат на 100% с личното си време и правят с него каквото си поискат. Тези богати, които все още се грижат за бизнеса си, всъщност нямат бизнес, а месторабота, която сами са си натресли. Истински свободни обаче са само тези, които могат да си позволят например едногодишна обиколка на света, и като се върнат, бизнеса им да продължава да работи и да им носи дивиденти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                  Прилича на реклама на мултилевъл маркетинг схема.
                  Няма богат човек, който да отделя само по няколко минути на ден за бизнеса си.
                  ​​​Тва го има само по филмите.
                  Естествено че няма. Оптимизациата на стратегиите и търсене на нови е един дълъг и трудоемък процес.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                    Това ли искаш да чуеш? Така ли ще спиш по спокойно и няма да се чувстваш прецакан и неуспял?

                    Та така със системния трейдинг можеш да правиш много пари с почти нулеви реални усилия, отделяйки по няколко минути на ден и живейки и правейки каквото искаш през останалата част от времето си. Можеш да получиш всичко което си искал от пзарите, но само когто не ламтиш за него и ти е все едно дали ще го получиш. (това почти никой няма да разбере това изречение и какво казвам, но някой може и да го е осъзнае или вече да го е осъзнал)
                    Прилича на реклама на мултилевъл маркетинг схема.
                    Няма богат човек, който да отделя само по няколко минути на ден за бизнеса си.
                    ​​​Тва го има само по филмите.
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Пак заучени общи приказки
                      като не те кефи айде бай енд холд и утре у 9 на работа
                      FinancialMarkets.Zone

                      Коментар


                      • Пак заучени общи приказки

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Матеев, КВВ и БВГ, вие продължавайте да трейдвате със системна алхимия

                          Но нека кажем открито на всички останали - алхимичното системно трейдване не си заслужава времето и усилията. Става ли с тази уговорка?
                          Това ли искаш да чуеш? Така ли ще спиш по спокойно и няма да се чувстваш прецакан и неуспял?

                          Ще ти кажа истината тогава и тя е че в този бизнес няма средно положение. Тук не може да си посредствен както в почти всяка друга дейност. Тук или си про или си аматьор и съответно лузър. Затова ако си за "хоби" "бързи пари" "разнообразие", ако си мислиш че за година две, три ще спечелиш повече пари отколкото ако работиш като чистач някъде, ЗАБРАВИ и не се хабете.

                          Ако се захванеш с пазарите за да бъде това твоят бизнес и да првиш истински големи пари с почти нулеви усилия и си готов да вложиш някоя петилетка или десетилетие, давай тогава, възможно е.

                          Единственият път към второто е системното трейдване.

                          Това са най-трудните лесни пари,трудни са защото не се правт с работа, не е като със успеха в други конкурентни начинания като спорта например, да се счупиш от тренировки, да вложиш 2 пъти повече услия от всеки друг и закономерно да станеш по-добър.
                          Правят се с мислене и то само с правилният начин на мислене, който е свързан с много осъзнатост и много контраинтуитивни за човешката психика неща.

                          И да аз вярвам, че съм по-добър от хората в трейдинг отделите на фондове, банки и 99% от ритейл трейдърите и техните компютри, до голяма степен защото съм работил с такива хора, знам какво мислят и правят и защото съм наясно не само с техническата част на трейдинга но и психологическата. Най смешното в тези форуми е когато някой каже "що си мислиш че си по-добър от ..." и "аз ако имах 100к никога нямаше да търгувам" и двете са позказателни за начин на мислене гарантиращ провала, защото точно това са основни неща за успеха.

                          Та така със системния трейдинг можеш да правиш много пари с почти нулеви реални усилия, отделяйки по няколко минути на ден и живейки и правейки каквото искаш през останалата част от времето си. Можеш да получиш всичко което си искал от пзарите, но само когто не ламтиш за него и ти е все едно дали ще го получиш. (това почти никой няма да разбере това изречение и какво казвам, но някой може и да го е осъзнае или вече да го е осъзнал)
                          Last edited by k_v_v_; 23.02.2020, 17:29.
                          FinancialMarkets.Zone

                          Коментар


                          • Ето поредния пост, който покзва тролене. Лични атаки какъв съм бил и нула по същество.

                            След мечия пазар почти сигуно ще започне още по-голям бичи и то в рамките на една-две години. Както винаги е ставало до сега. А качествение компании, дори купени на връх ще направят още по-големи върхове.

                            Ако дойде Апокалипсиса, това е друг въпрос. Но тогава и алхимичното трейдване няма да има никакво значение.

                            Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
                            Няма как да разбереш това което правим от позицията си на незнание и неразбиране. Аз лично няма да си правя труда и да ти обяснявам методите за разграничаване на случайности от закономеррности и как се стрестестват системи, тъй като ти дори нямаш ткава.

                            Похвали се след мечия пазар как си се справил, последните години всеки е успешен инвеститор, с бай енд холд стратегия и всеки такъв се мисли за много велик и умен

                            Този без концепцията и със случайните трейдове си ти колкото и да не ти се иска да го признаеш, ми се струва, че вече чуваш едно тихо гласче в мислите си което шепне"абе дали верно..". Живееш в заблуда и най-вероятно в най-близко бъдеще ще го осъзнаеш. Тогава или ще минеш от страната на блябля, бота и тн с "всичко е хазарт" и "аз преди пробвах ама изгубих всичко щото брокера и пазара са...." и ще продължиш със посредствения живот на бачкатор или ще зацепиш за какво сме ти говорили и ще се върнеш да ни препрочиташ постовете.
                            Last edited by Money; 23.02.2020, 17:19.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Нямате концепция. Овърфинтаните стратегии и надеждата, че ще работят изисква невероятно силна интуиция като при тото. Аз лично нямам интуицията да пусна печеливш фиш.

                              Затова и инвестирам в компании със силни брандове, конкурентно предимство, високи маржове на печалбата и висок returm on equity.
                              Няма как да разбереш това което правим от позицията си на незнание и неразбиране. Аз лично няма да си правя труда и да ти обяснявам методите за разграничаване на случайности от закономеррности и как се стрестестват системи, тъй като ти дори нямаш ткава.

                              Похвали се след мечия пазар как си се справил, последните години всеки е успешен инвеститор, с бай енд холд стратегия и всеки такъв се мисли за много велик и умен

                              Този без концепцията и със случайните трейдове си ти колкото и да не ти се иска да го признаеш, ми се струва, че вече чуваш едно тихо гласче в мислите си което шепне"абе дали верно..". Живееш в заблуда и най-вероятно в най-близко бъдеще ще го осъзнаеш. Тогава или ще минеш от страната на блябля, бота и тн с "всичко е хазарт" и "аз преди пробвах ама изгубих всичко щото брокера и пазара са...." и ще продължиш със посредствения живот на бачкатор или ще зацепиш за какво сме ти говорили и ще се върнеш да ни препрочиташ постовете.
                              FinancialMarkets.Zone

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                                То ти такъв успех имаш в търговията ама нямам думи, дай нещо в реално време
                                Какво значи в реално време? Ти и Мишо как си представяте търговията на валутни двойки? Ставаш сутрин до обяд правиш 22 покупки последвани от 22 придажби, прибираш едни 5000$ и излизаш на кафета с приятели? Сега ми става ясно откъде идва това недоверие, та вие не сте изтъргували дори 2 месеца на демо, много сте далеч дори от това кои са оптималните деижения в цените за отиграване. Готов ли си да следиш стотици сделки годишно, за да се убедиш? Едва ли. На 3-тия ден ще ти писне.

                                Коментар

                                Working...
                                X