IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не знам какво да кажа предвид безкрайната ти наглост. При всеки един нормален брокер ако направеше само една стотна от мизериите и измамите, които вие ежедневно правите, човек щеше да го напусне и да избяга през девет планини в десета. Вие не само мамите, вие сте потънали до шията в лъжи и измами по всички възможни направления, които човек може да си помисли, и по още толкова, за които човек никога не се е досещал. И на фона на всичко това се чувствате велики .......

    Ооооо боже, прибери си вересиите .......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Това е постинг от форума на инстата. Явно още един измамен ще се включи във вече огромния отбор от ИЗМАМЕНИ ОТ ИНСТАФОРЕКС КЛИЕНТИ.
      Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      Ама ти май найстина имаш сбъркано мислене. Хайде излез на улицата и започни да предлагаш лайткойни срещу живи пари, за да видиш колко хора ще се навият на тази простотия.
      Най-добре си зарови главата в пясъка, ако не знаеш как, посети някой зоопарк и се спри пред клетката на щраус. Много е образователно!
      Уж Инстафорекс давали само криптовалути, сега пък и с карти се теглело, директно в кеш.
      Ццц, измамници! На хората дават, на Матеев, един от активните потребители на биткойн форума в България, НЕ! С ирония го пиша.

      Като искаш да инвестираш в криптосектора го направи със свежи пари, а не с бонуси от брокера!

      Пак казвам, подставени потребители има само в твоята глава, също както и мошенически схеми. Явно толкова много ги практикуваш, че вече навсякъде ги виждаш, дори и да не съществуват. А логиката с подставени потребители нещо при мен куца. Това трябва да е огромна конспирация вече. По-голяма и от "Световния ред".


      С Уважение,
      Bulgaria-Forex™

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nnikos
        Колко време се чака да пристигнат кинтите при теглене към карта?
        Наредих такова на 15.11 и още не са кацнали по сметката, нито са ги върнали в акаунта за търговия.
        Това е постинг от форума на инстата. Явно още един измамен ще се включи във вече огромния отбор от ИЗМАМЕНИ ОТ ИНСТАФОРЕКС КЛИЕНТИ. Парите на този клиент просто са изчезнали в небитието, тоест ОТКРАДНАТИ СА. Предполагам че през изминалите 2 седмици клиента се е поболял да се разправя със съпорта на инстата, и сега в отчаянието си търси помощ от Privelege. Той обаче все още не знае, че Privelege ще го отсвири, а ако продължи със жалванията, ще му изтрият постингите и ще получи BAN за вечни времена. Тази част от ИЗМАМНАТА СХЕМА отдавна е отработена и е развита до съвършенство.
        Last edited by Mateev; 27.11.2019, 13:24.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
          ....Няма нищо лошо да се тегли с криптовалути. .....
          Ама ти май найстина имаш сбъркано мислене. Хайде излез на улицата и започни да предлагаш лайткойни срещу живи пари, за да видиш колко хора ще се навият на тази простотия.

          ИЗМАМНАТА СХЕМА НА ИНСТАФОРЕКС предлага долари, а дава лайткойни. И това никъде не е упоменато в нито едно правило. Затова и се нарича ИЗМАМНА СХЕМА, защото брокера прави ИЗМАМА и дава (ако въобще даде) нещо, с което не са съгласни 99.9% от клиентите му. Това не е честна сделка, това е ИЗМАМА, особено като се отчете факта, че тези лайткойни брокера ги преизчислява по СИЛНО НЕИЗГОДЕН КУРС. Това също е ИЗМАМА.

          На отчаяните клиенти не им остава нищо друго, освен да се съгласят, и после да теглят една майна на брокера и никога повече да не стъпят в сайта му. Точно това се случава с вашия форум, който са го напуснали 95% от всички активни клиенти, написали повече от 50% от съдържанието му.

          За всички читатели на темата:
          Вижте в прикачения файл колко много клиенти на форума са изгонени от него било поради това, че са ИЗМАМЕНИ, или поради това, че Privelege ги е изгонил със действията си. Във файла много добре се вижда и кои са подставените лица. Освен тях май никой друг не пише във форума, с малки изключения.
          Attached Files
          Last edited by Mateev; 27.11.2019, 12:20.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            Тогава ми е много странно защо във всичката ви реклама обещавате ДОЛАРИ, а давате умрели плъхове (пардон лайткойни). Покажи ми къде в правилата ви пише, че брокера има право да преобразува доларите в УМРЕЛИ ПЛЪХОВЕ. Или това е поредния аспект от ИЗМАМНАТА СХЕМА НА ИНСТАФОРЕКС.
            В Габровския лес алтернативна форма на разплащане, базирана на
            Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            УМРЕЛИ ПЛЪХОВЕ.
            ли използвате?
            В НАП липсват данни за такава....

            Няма нищо лошо да се тегли с криптовалути. За разлика от алтернативната ти форма на разплащане, разплащането с криптовалути не е забранено в ЕС. Тази опция се предлага и от брокери, регулирани от КФН България.

            Задръж си ошава от гризачи...

            Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            Ако не работите с подставени лица, кажи ми тогава какви са тези 300 000 лева годишно за заплати?
            Инстафорекс е международен брокер, годишните заплати нито са 300 000, нито валутата е лев. В международната търговия се говори за долари, евро, юани и криптовалути.
            Левът вече щял да влиза в историята.
            С Уважение,
            Bulgaria-Forex™

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
              .... С подставени лица не работим......
              Ако не работите с подставени лица, кажи ми тогава какви са тези 300 000 лева годишно за заплати? Тогава излиза, че ПЕРЕТЕ ПАРИ !!! Случайно да имаш някакво друго разумно обяснение как може една фирма дълги години подред да дава по 300 000 лева за заплати на хора, които носят на фирмата НУЛЕВИ ОФИЦИАЛНИ ПРИХОДИ?

              Също така ми обясни как във форума ви има 20 човека, които не спят, и които денонощно пишат ЛЪЖИ (пардон "хвалби") за Инстафорекс? Да ги изредя ли поименно, или ти си ги знаеш?
              Last edited by Mateev; 26.11.2019, 22:10.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
                ....При Инстафорекс срещу 0% риск от страна на трейдъра идват някакви пари, дори и да са под формата на криптовалути. ......
                Тогава ми е много странно защо във всичката ви реклама обещавате ДОЛАРИ, а давате умрели плъхове (пардон лайткойни). Покажи ми къде в правилата ви пише, че брокера има право да преобразува доларите в УМРЕЛИ ПЛЪХОВЕ. Или това е поредния аспект от ИЗМАМНАТА СХЕМА НА ИНСТАФОРЕКС.


                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                  Това е цитат от форума на Инстафорекс. Вече ви казах, че в последните дни подставените лица (платените провокатори) се надпреварват да се хвалят колко бързо и лесно се теглят пари от инстата. Забравят обаче, че няма нищо хвалебствено в това. Брокера е длъжен да осигурява бързо и лесно теглене, и това не е нещо за гордеене, това е нещо нормално. Самият факт, че подставените лица се надпреварват да се хвалят на тема теглене го свързвам с тази тема тука в Investor.bg, в която всъщност казваме голата истина каква е ситуацията с тегленето. Един вид нашата дума срещу тяхната - ние казваме истината, а те се надпреварват да лъжат с цел ЗАБЛУДА НА НОВИТЕ ИМ КЛИЕНТИ.

                  Все едно да взема да се хваля, че Бенчмарк, Alpari или IC Markets са ми превели пари. Ами че в това няма нищо за хвалене - то си се подразбира, и последното, което може да ми хрумне, е да тръбя по форумите всеки път, когато успешно изтегля пари. В Инстафорекс обаче това се счита за голямо постижение, и затова подставените лица се надпреварват да се хвалят, защото умря циганката, която ги хвалеше.
                  Откъде тази злоба и завист?! Излагаш се. Но доказваш, че бонус кампанията не е измама. Противоречиш си вече!

                  И приятелчето ти Меси, тук като truezone, и то ли е подставено лице?
                  Едно време ревеше Инстата да му пращали по-бързо парите, че нямал за зъболекар, пък умирал от болки в зъб.

                  Има една хубава приказка, Матеев - На кривата ракета космоса и крив. Важи с пълна сила за теб. С подставени лица не работим.

                  Сравнението ти с други брокери е просто СМЕШНО! Те не провеждат бонус кампания, искат реален КЕШ.
                  При Инстафорекс срещу 0% риск от страна на трейдъра идват някакви пари, дори и да са под формата на криптовалути. Разбира се, че ще се похвалят и благодарят хората.

                  С Уважение,
                  Bulgaria-Forex™

                  Коментар


                  • Аз да похваля пак Инстата и Кракен за безпроблемното и гладко изпълнение на транзакциите.
                    Нареждането за теглене от ИнстаФорекс, направих вчера към 11:30 часа, днес в 10:30 ч. беше пристигнало в портфейла Jaxx.
                    Това е цитат от форума на Инстафорекс. Вече ви казах, че в последните дни подставените лица (платените провокатори) се надпреварват да се хвалят колко бързо и лесно се теглят пари от инстата. Забравят обаче, че няма нищо хвалебствено в това. Брокера е длъжен да осигурява бързо и лесно теглене, и това не е нещо за гордеене, това е нещо нормално. Самият факт, че подставените лица се надпреварват да се хвалят на тема теглене го свързвам с тази тема тука в Investor.bg, в която всъщност казваме голата истина каква е ситуацията с тегленето. Един вид нашата дума срещу тяхната - ние казваме истината, а те се надпреварват да лъжат с цел ЗАБЛУДА НА НОВИТЕ ИМ КЛИЕНТИ.

                    Все едно да взема да се хваля, че Бенчмарк, Alpari или IC Markets са ми превели пари. Ами че в това няма нищо за хвалене - то си се подразбира, и последното, което може да ми хрумне, е да тръбя по форумите всеки път, когато успешно изтегля пари. В Инстафорекс обаче това се счита за голямо постижение, и затова подставените лица се надпреварват да се хвалят, защото умря циганката, която ги хвалеше.

                    Дори и при тези хвалби подставените лица не се усещат, че те всъщност говорят за теглене на Лайткойни, изпратени до Кракен и чак след това до България. Това пък е върха на наглоста на Инстафорекс. Хората им дава живи долари или евра, а тези мошеници им пробутват Лайткойни по силно неизгоден курс. Няма да се учидя, ако утре Инстафорекс започне да пробутва бутилки с водка или буркани с кисели краставички, вместо полагащите се на хората долари и евра. Какво общо имат лайткойните никой не знае, освен може би факта, че това е поредния аспект от ИЗМАМНАТА СХЕМА, целяща да издигне колкото се може повече НЕПРЕОДОЛИМИ БАРИЕРИ пред хората, опитващи се да си изтеглят собствените си пари, както и да ги обере колкото се може повече, давайки им смешно нисък курс на обмяна..

                    Ако това някой го счита за нормално,.предлагам му да ми даде левове, а пък аз ще му върна умрели плъхове и празни бутилки от ракия, оценени по изгодни за мене цени. Няма обаче да му ги дам директно, а ще ги изпратя на остров Тамбукту, където той ще може да си ги реекспортира и да плати транспорта им до България. Ааааа забравих да кажа (това е написано с малки букви в договора) - имам правото въобще да не пращам нищо, без да давам обяснения защо го правя това. И само някой да посмее да се изжалва, веднага ще му изтрия жалбата от форума и ще го BAN-на за вечни времена. След това ще започна да му се подигравам в другите форуми. Та давай народе - пращайте ми пари - сделката е честна и почтена и поне 20 подставени лица ще го потвърдят това как бързо и лесно са получили умрелите плъхове и са реализирали печалба от продажбата им..
                    Last edited by Mateev; 26.11.2019, 19:16.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Че той под какъв ник пише туканка?
                      Truezone. На практика уби смислената част от дискусията, насъсквайки лакеите на Мариан Йорданов, с когото са приятели във фейсбук. За 800 виртуални сребърника.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Че той под какъв ник пише туканка?
                        truezone
                        Поведението му и стила на писане няма как да се объркат.

                        Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        Спокойно, и това ще стане. Аз обичам добре да си изпипвам работата. Не можеш да си представиш колко ресурси (пари, хора, време) съм включил в твоето разобличаване и в събирането на доказателства за престъпленията ти. И в един момент всичко това ще се стовари върху главата ти.

                        Така че вместо да ехидничиш, наслаждавай се на безоблачните за тебе дни, щото това няма да продължи дълго.

                        ПП: Самия факт на подигравките с хората, които си измамил, също ще бъде включен в сигнала (вече стана цял доклад) като утежняващо вината обстоятелство.

                        Този сигнал от септември го чакаме. Не съм сигурен вече кой ехидничи, дали аз или ти? Приказката за лаещото куче я знаеш, нали?
                        Не е престъпление да си свършиш работата като отстраниш лице, грубо погазващо установени правила някъде си. И за разлика от теб, ние пари не харчим за доказателства, сам ни ги поднасяш на тепсия!

                        С Уважение,
                        Bulgaria-Forex™

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
                          .....Радвам се, че все пак имаш такива! Но и да нямаше, пак имаш възможността да докладваш за потенциална злоупотреба към по-висшестоящите. Защо все още не си докладвал?...
                          Спокойно, и това ще стане. Аз обичам добре да си изпипвам работата. Не можеш да си представиш колко ресурси (пари, хора, време) съм включил в твоето разобличаване и в събирането на доказателства за престъпленията ти. И в един момент всичко това ще се стовари върху главата ти.

                          Така че вместо да ехидничиш, наслаждавай се на безоблачните за тебе дни, щото това няма да продължи дълго.

                          ПП: Самия факт на подигравките с хората, които си измамил, също ще бъде включен в сигнала (вече стана цял доклад) като утежняващо вината обстоятелство.


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
                            В темата, става все по-забавно.
                            Даже и за престъпления се говори.
                            Аз за да допълня забавлението, да напиша.
                            Едно време с колегите от форума на Инстата се майтапехме. Че за прочетен пост на Молива, трябва да ни се начислява троен бонус. Модераторите тук ,са в пълното си право да искат увеличение на заплатата, по същата причина.
                            Че той под какъв ник пише туканка?

                            Коментар


                            • В темата, става все по-забавно.
                              Даже и за престъпления се говори.
                              Аз за да допълня забавлението, да напиша.
                              Едно време с колегите от форума на Инстата се майтапехме. Че за прочетен пост на Молива, трябва да ни се начислява троен бонус. Модераторите тук ,са в пълното си право да искат увеличение на заплатата, по същата причина.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                Доказателствата за това се губят, защото светкавично триеш на поразия ...... И си мислиш, че така се оневиняваш. За съжаление обаче опитите ти да си прикриеш престъпленията бяха предвидени, така че доказателства все пак има.
                                Радвам се, че все пак имаш такива! Но и да нямаше, пак имаш възможността да докладваш за потенциална злоупотреба към по-висшестоящите. Защо все още не си докладвал?
                                Или пък си, но и на по-висша инстанция, както в случая с Меси ( в този форум под никнейм truezone ) и всичките му алтер егота, те са били обозначени като чист спам и си бил отсвирен, та затова темата ти, започната като лична саморазправа с мен (в качеството на администратор) в този форум, изведнъж придобива и облик на изобличаване на измама от страна на брокера, която не можеш да докажеш, защото загубата ти е точно $0,00.

                                Не смятам вече да занимавам и потребителите, които четат тази тема с вашите нарушения и престъпления на други места. Там последствията вече са ви застигнали, ситуацията е необратима. Само ще напиша, че току-така, без явна причина и нарушение, наказания не се поставят.
                                А тук оплакващите се от "цензурата" имат по минимум 3 наложени наказания! Правилата на форума и бонус кампанията са публични и всеки може да ги прочете. Основни правила за поведение и комуникация! Нищо крайно и изненадващо.
                                С Уважение,
                                Bulgaria-Forex™

                                Коментар

                                Working...
                                X