IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • АБЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ САТАНЯРКИ ЕВРЕЙСКИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

    ЗЛОТО ДИГА И ИНДЕКСИТЕ ДИГАТ
    ПАК ЛИ МЕНТИТЕ ХОРАТА САТАНЯРКИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

    ХЯХЯХЯХЯХХЯЯХЯХЯХЯХ

    Коментар


    • Аре , бе къде си бе , Шампаняяя..................
      Аре че качихме 20 $ ................
      РАЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ИИИИИИИИИИИИИИИИИ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
        Виж, мишко, за стотен път, не че има смисъл: има сетъп за рали! Сетъп! Очертан е много ясно.
        Вземи погледни себе си и кажи:
        1. Точно преди една година като бяхме на 1207 каза ли "пътят е един: надолу".
        2. Не спомена ли няколко десетки пъти за неразривната корелация между лихвите по 10-годишни американски облигации и златото?
        Тотал щета си, ама отвсякъде.

        На въпросите няма да отговориш, точно както събратът ти с многото самоличности не може да каже към 1150 ли сме се запътили или може 1400, 1450, а отскоро и максимум 1480. Демек оттук или 1150, или 1480 - и сме все в парите и сме все най-добрите.
        еххххчо ,
        Тука по изредените цени се разпознавам себе си . Ама първо да те питам , ти като какъв се изявяваш - администратор ли си , модератор ли си , или просто си се правиш на милиционер , който разследва Кой кой е във форма
        Явно нямаш много, какво да кажеш по темата и започваш да хленчиш
        Сега да ти обясня , като на колега ,защото си прочел трудовете на Елиът видях в един твой спор назад.
        Аз не съм Ванга, за да ти кажа
        понеделник 1400
        вторник 1373
        срада 1350
        четвъртък 1420
        Аз ти казвам ..............Няма да има нови върхове в златото без цената да се върне до 1150 . А може и по-надолу . Сега ,дали ще тръгне оттук( има го този модел ) ,дали ще пробие ще стигна до 1450 /1480 ( има го и този модел)................ нас това не ни интересува
        В края на краищата става въпрос за едни 100 долара от тука. Интересува ни голямото движение, което обаче няма да е сега няма да започне оттук , а от доста по-ниско!!!
        Ти стана като малките деца, бе ...........Значи, ти имаш право да ревеш и да пищиш Една година - Ралииии, просто Ралииии........ ей така..............да си се правиш на Шумахер ................ тръгваме нагореееее....................
        А от мен изискваш прецизност плюс- минус 50 долара .........хахаха..............

        пп. И не пиши в ''имотите '' със друга самоличност ............. Разпознаваем си по грешната преценка и желанието на всяка цена да я наложиш ....................

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Но откъде идва тренда на долара? Смяташ ли, че лихвите нямат нищо общо с цените на валутите?

          Примерно смяташ ли, че ако лихвите в САЩ се вдигнат, а очакванията за скорошно вдигане на лихвите в Европа се отложат, че това няма да вдигне долара спрямо еврото?

          И аз това се чудя.... от мин седмица съм къс на долара и очаквам с голяма вероятност да го скъсяват, а то тръгна нагоре, а еврото и паунда поевтиняха.

          Коментар


          • Но откъде идва тренда на долара? Смяташ ли, че лихвите нямат нищо общо с цените на валутите?

            Примерно смяташ ли, че ако лихвите в САЩ се вдигнат, а очакванията за скорошно вдигане на лихвите в Европа се отложат, че това няма да вдигне долара спрямо еврото?

            Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
            Тренда в момента е на долара , може да се види при всички инструменти. С това донякъде отговарям на въпроса , що златото не реагира на геополитически новини. Да видиме до къде и до кога ще продължи тренда на долара. Както се очаква златото се оказва най - кораво и спада му е най - малък спрямо предишните върхове и дъна.

            Коментар


            • Тренда в момента е на долара , може да се види при всички инструменти. С това донякъде отговарям на въпроса , що златото не реагира на геополитически новини. Да видиме до къде и до кога ще продължи тренда на долара. Както се очаква златото се оказва най - кораво и спада му е най - малък спрямо предишните върхове и дъна.
              Last edited by Todor Sabev; 09.05.2018, 22:41.

              Коментар


              • Отговор не чакай ти. Но напомняния за шампанското ще има. Още доста време.

                Коментар


                • Виж, мишко, за стотен път, не че има смисъл: има сетъп за рали! Сетъп! Очертан е много ясно.
                  Вземи погледни себе си и кажи:
                  1. Точно преди една година като бяхме на 1207 каза ли "пътят е един: надолу".
                  2. Не спомена ли няколко десетки пъти за неразривната корелация между лихвите по 10-годишни американски облигации и златото?
                  Тотал щета си, ама отвсякъде.

                  На въпросите няма да отговориш, точно както събратът ти с многото самоличности не може да каже към 1150 ли сме се запътили или може 1400, 1450, а отскоро и максимум 1480. Демек оттук или 1150, или 1480 - и сме все в парите и сме все най-добрите.

                  Коментар


                  • За мене най-нелепо изглежда човекът, който ни проглуши ушите, че идвало юнашко рали до края на миналата година, и то с огромна сигурност. Който яростно нападаше хората, които не бяха на негово мнение. И който пи и не плати шампанското на нива по-високи от сегашните. А вече е май месец 2018...

                    Какво по-нелепо от това.

                    Коментар


                    • Оп! Да се запиша

                      А що златото и петрола не отбелязаха излизането на САЩ от сделката с Иран? Очаквах реакция, особено при петрола...

                      Коментар


                      • Тръмп си търси повод да цака Германци и Франсета. Сега тази работа с ИРАН ми намирисва на началото на края на безапелативния диктат , който САЩ има в определението на добри и лоши в световната политика. Със сирия бяха с Тръмп, но с Иран мизата се вдига и не знам как точно ще се развият нещата.
                        Тръмп само това чака, че да им прасне митата , защото видите ли не споделят демократичните ценности на САЩ и не искат да вкарат Иран в трета глуха да чака реда си за 'демократизиране'....

                        при всички положения металите не са за изхвърляне при такъв сетъп на международната сцена. Тръмп си играе с огъня доста умело, но накрая може да изгори доверието в американския долар и тогава вече с империята му е свършено.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                          Мишо, правиш бакалски сметки без да си информиран. каква година те гони като казах,че търгувам седмично? Преди няколко седмици съм бил къс. Тези проценти са за някой друг. златото е купено в понеделник 1311 и съм на минус за сега.
                          За сега е 14 може да очакваме до края на седмицата цена от 1324. За момента стратегията не е давала две поредни седмици грешни сигнали от данните

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

                            Виж какво стана със златото там и какво направи долара. Няма да видиш, защото не ти изнася. Тази подкрепа при 1303 пък предложи дори повече - лек баунс докато евро/долар потъва грозно. Това не е гаранция, че ще задържи, но докато 1285 държи, таргетът е към 1700, като над 1370 е в ход и с ясно очертани правила. Под 1285 става по-мечо.
                            Ти от друга страна друго имаш да мислиш - колко нелепо ли ще изглеждат ако на 1310 кажеш "другата седмица ни виждам под 1300", а ние вземем, че така и не слезем под тях. Т.е. отново да заковеш дъното юнашката..
                            Неговото '' нелепо '' е в проекция .....................
                            Твоето е в сегашно време ............

                            Гледам ...... продължаваш да сваляш ''' сигурното ниво ''' .................... ахахахахахахахахахах
                            Вече и лек поглед към '' мечо '' ауууууууууууу аз съм баба мецаааааа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Ексковец, други бяха случайните ти нива само преди няма и две седмици


                              Виж какво стана със златото там и какво направи долара. Няма да видиш, защото не ти изнася. Тази подкрепа при 1303 пък предложи дори повече - лек баунс докато евро/долар потъва грозно. Това не е гаранция, че ще задържи, но докато 1285 държи, таргетът е към 1700, като над 1370 е в ход и с ясно очертани правила. Под 1285 става по-мечо.
                              Ти от друга страна друго имаш да мислиш - колко нелепо ли ще изглеждат ако на 1310 кажеш "другата седмица ни виждам под 1300", а ние вземем, че така и не слезем под тях. Т.е. отново да заковеш дъното юнашката..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                За сега си 0.5% нагоре със златото.

                                А от началото на годината с 0.3%
                                Мишо, правиш бакалски сметки без да си информиран. каква година те гони като казах,че търгувам седмично? Преди няколко седмици съм бил къс. Тези проценти са за някой друг. златото е купено в понеделник 1311 и съм на минус за сега.

                                Коментар

                                Working...
                                X