IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тръмп си търси повод да цака Германци и Франсета. Сега тази работа с ИРАН ми намирисва на началото на края на безапелативния диктат , който САЩ има в определението на добри и лоши в световната политика. Със сирия бяха с Тръмп, но с Иран мизата се вдига и не знам как точно ще се развият нещата.
    Тръмп само това чака, че да им прасне митата , защото видите ли не споделят демократичните ценности на САЩ и не искат да вкарат Иран в трета глуха да чака реда си за 'демократизиране'....

    при всички положения металите не са за изхвърляне при такъв сетъп на международната сцена. Тръмп си играе с огъня доста умело, но накрая може да изгори доверието в американския долар и тогава вече с империята му е свършено.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

      Мишо, правиш бакалски сметки без да си информиран. каква година те гони като казах,че търгувам седмично? Преди няколко седмици съм бил къс. Тези проценти са за някой друг. златото е купено в понеделник 1311 и съм на минус за сега.
      За сега е 14 може да очакваме до края на седмицата цена от 1324. За момента стратегията не е давала две поредни седмици грешни сигнали от данните

      Коментар


      • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

        Виж какво стана със златото там и какво направи долара. Няма да видиш, защото не ти изнася. Тази подкрепа при 1303 пък предложи дори повече - лек баунс докато евро/долар потъва грозно. Това не е гаранция, че ще задържи, но докато 1285 държи, таргетът е към 1700, като над 1370 е в ход и с ясно очертани правила. Под 1285 става по-мечо.
        Ти от друга страна друго имаш да мислиш - колко нелепо ли ще изглеждат ако на 1310 кажеш "другата седмица ни виждам под 1300", а ние вземем, че така и не слезем под тях. Т.е. отново да заковеш дъното юнашката..
        Неговото '' нелепо '' е в проекция .....................
        Твоето е в сегашно време ............

        Гледам ...... продължаваш да сваляш ''' сигурното ниво ''' .................... ахахахахахахахахахах
        Вече и лек поглед към '' мечо '' ауууууууууууу аз съм баба мецаааааа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Ексковец, други бяха случайните ти нива само преди няма и две седмици


          Виж какво стана със златото там и какво направи долара. Няма да видиш, защото не ти изнася. Тази подкрепа при 1303 пък предложи дори повече - лек баунс докато евро/долар потъва грозно. Това не е гаранция, че ще задържи, но докато 1285 държи, таргетът е към 1700, като над 1370 е в ход и с ясно очертани правила. Под 1285 става по-мечо.
          Ти от друга страна друго имаш да мислиш - колко нелепо ли ще изглеждат ако на 1310 кажеш "другата седмица ни виждам под 1300", а ние вземем, че така и не слезем под тях. Т.е. отново да заковеш дъното юнашката..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            За сега си 0.5% нагоре със златото.

            А от началото на годината с 0.3%
            Мишо, правиш бакалски сметки без да си информиран. каква година те гони като казах,че търгувам седмично? Преди няколко седмици съм бил къс. Тези проценти са за някой друг. златото е купено в понеделник 1311 и съм на минус за сега.

            Коментар


            • Ексковец, други бяха случайните ти нива само преди няма и две седмици


              Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
              С това темпо на "корелиране" и под паритета може да слезем, и 1285 да задържи. Това в рамките на шегата, разбира се.
              1317-1322 отново показа, че е "случайно ниво" като метала се закотви докато евро/долар се разсополиви нещо.
              Смятам, че е е време за обръщането. Дъната от 1316 за злато и 16.42 за среброто трябва да задържат понеже са наистина на ръба за инвалидирането на сетъп-а за най-скорошно започване на импулса. В краен случай, 1285-1303 и 15,90-16,00 са основите, но мисля, че няма да се наложи да стигаме дотам.
              Last edited by Money; 09.05.2018, 09:52.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                Краткa ретроспекция на изминалите 10 дни:
                1ви Май - Златото прави дъното си при 1303, а среброто при 16.05. "Случайните" Нива! Евро/Долар е на 1.197
                Тази сутрин евро/долар се върти между 1,184-1,185, а "случайните" дъна държат. Нещо повече - среброто се търгува на 16.42.
                Да живеят корелациите и случайните нива!

                Сериозно ви казвам, че мишко е много добър контра индикатор. Силно самочувствие му идва около доста сериозни подкерпи. Всъщност точно година правим от миналия май, когато Макрон спечели и той гордо заяви "пътят е само един: надолу" и златото направи 170 долара рали. Наистина беше забавно с каква точност изказа това си мнение точно 2-3 долара преди да направим въпросното дъно. Но, виждате, щом след нещо такова той е тук, отново да ни учи, просто някои хора няма какво да ги спре.
                Нека пише де...очевидно е полезен, по свой начин
                Първо , дъното от 1ви Май е 1301 ...... а не 1303
                Второ - на този 1ви Май , друго си писал ............. Всъщност съдържанието е едно и също , само ЦИФРИЧКИТЕ са други

                Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                С това темпо на "корелиране" и под паритета може да слезем, и 1285 да задържи. Това в рамките на шегата, разбира се.
                1317-1322 отново показа, че е "случайно ниво" като метала се закотви докато евро/долар се разсополиви нещо.
                Смятам, че е е време за обръщането. Дъната от 1316 за злато и 16.42 за среброто трябва да задържат понеже са наистина на ръба за инвалидирането на сетъп-а за най-скорошно започване на импулса. В краен случай, 1285-1303 и 15,90-16,00 са основите, но мисля, че няма да се наложи да стигаме дотам.

                Ти така можеш да си откараш до 1180 , бре гуро . Със '' случайните нива '' ................

                Коментар


                • Краткa ретроспекция на изминалите 10 дни:
                  1ви Май - Златото прави дъното си при 1303, а среброто при 16.05. "Случайните" Нива! Евро/Долар е на 1.197
                  Тази сутрин евро/долар се върти между 1,184-1,185, а "случайните" дъна държат. Нещо повече - среброто се търгува на 16.42.
                  Да живеят корелациите и случайните нива!

                  Сериозно ви казвам, че мишко е много добър контра индикатор. Силно самочувствие му идва около доста сериозни подкерпи. Всъщност точно година правим от миналия май, когато Макрон спечели и той гордо заяви "пътят е само един: надолу" и златото направи 170 долара рали. Наистина беше забавно с каква точност изказа това си мнение точно 2-3 долара преди да направим въпросното дъно. Но, виждате, щом след нещо такова той е тук, отново да ни учи, просто някои хора няма какво да ги спре.
                  Нека пише де...очевидно е полезен, по свой начин

                  Коментар


                  • За сега си 0.5% нагоре със златото.

                    А от началото на годината с 0.3%

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      75% вероятност, че ще можеш да вземеш злато на под 1300 до края на седмицата


                      Вероятности няма. Тая игра се командори от тия с парите.Квото кажат те това става, ако се намърдам покрай тях с мойте техники ще захлебвам стабилно. И тая седмица сме дълги в злато сребро и мед, скъсяваме долара

                      Коментар


                      • Gold has only 20% downside… but 650% upside... Morgan’s observation that “Money is gold, and nothing else,” was right in two respects.

                        Коментар


                        • Както съм казвал най доброто убежище е машина за печатане на пари и ядрено иръжие хах
                          Вся Власть Советам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tonygl Разгледай мнение

                            Нещо не схванах от къде дойдоха тия 400$. Това е цена от преди 15 години.... ???
                            Тея 400 ше доидат напук на всичко всичко ще е краш евентуално рибите ше удължават а банките ше шортват за да им крадат стоповете и акаунтите те затва щото в паниката всички ще се насочат към инструментите за сигурност
                            Вся Власть Советам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              много долари,евро, паунди, франки , йени и тн се напечатаха и на всички им е ясно какво следва... стагфлация или рестарт на системата .. не мисля, че ще има кой да остави златото на 400 ще го изкупят като топъл хляб жълтурите даже на 1000 да иде.... може да мигат някакви там котировки на комекса, но физическо няма да има и за бижута даже.
                              Нещо не схванах от къде дойдоха тия 400$. Това е цена от преди 15 години.... ???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                                Абсурда би бил пълен ако предстоящата криза я посрещнем с цени между 300 - 400 долара,както по времето на дотком балона и после 11,09,2001! По онова време и лихвите на фед при Грийнспън бяха близо до сегашното ниво...Но контра-аргумента на последното ми твърдение е,че цената на нефта беше под 30.
                                много долари,евро, паунди, франки , йени и тн се напечатаха и на всички им е ясно какво следва... стагфлация или рестарт на системата .. не мисля, че ще има кой да остави златото на 400 ще го изкупят като топъл хляб жълтурите даже на 1000 да иде.... може да мигат някакви там котировки на комекса, но физическо няма да има и за бижута даже.

                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X