IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • При платината (и паладия) нещата много зависят от това как ще се развие бума при електромобилите (и кога/то (ще) му дойде и края/краха)...

    Коментар


    • ПОБЕДИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛКИИИИИИИИИИ В


      ЕЕЕЕЕЕЕЕЕВРОООООООООООВИЗИЯ КРАСИВИИИИИИИИИ НЕНЕГЛЕДНИИИИИИИИИИИИИИИИИ


      КУПУВАТЕ ЛИ ЗЛО ПОБЕДИТЕЛКИ . ГЛЕДАМ В МАААААААААААЛКИТЕ ВИ ОЧИЧКИ И ЗНАМ ЧЕ КУПУАТЕ

      И АЗ КУПУАМ ЗА ДЪНО . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯ

      ПРЕДСТОЯТ СТРАХОТНИ СЕДМИЦИ ЗА ЗЛОТО .

      Last edited by the architect; 15.05.2018, 21:27.

      Коментар




      • Този , ехххх да не си е обърнал монитора обратно ?
        Колкото пъти напише за покачване , толкова пъти тръгваме надолу .
        Застани на челна стойка , пич .
        Само в този случай може да говориш за поскъпване на този актив .
        Last edited by Ragnar; 16.05.2018, 07:34.

        Коментар


        • Я прочети пак за Феда, какво съм казал и обясни с твои думи да видя разбрал ли си нещо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Че то така стана, Льо Пен като загуби на първия тур и златото се сурна надолу и така цяла седмица. Павилно съм го казал

            За лихвите и Фед, това ти е такава тъмна Индия, че и сам не знаеш какво цитираш.

            Да, верно не сме на 1000. Може и да не стигнем чак до 1000.

            Но хората трябва да са наясно: реалната лихва качва ли се, златото е за обратната посока.


            Трябва да добавиш, че миналата година казах също и че е възможно за кратко да стигнем 1360, но е малко вероятно и няма да задържи дълго там. Не го пропускай това. Важно е
            Хахахаха. Уникален случай си.
            Значи има 3 поста твои, от които става ясно, че само 365 дни са били нужни, за да стане ясно, че всичко което си казал е глупост.
            От друга страна виждаме твой пост /цитирания в момента/, от който си 95% прав за всичко. Аре ся де, на кое да вярваме.
            Ти си си чист манипулатор и яко нагъл, враца пасти да яде пред тебе. Разобличен де, не знам защо не ги отделих тези 20 минути по-рано, за да спра да се занимавам с теб с наистина чиста съвест пред всички останали. Айде със здраве.

            Коментар


            • Че то така стана, Льо Пен като загуби на първия тур и златото се сурна надолу и така цяла седмица. Павилно съм го казал

              За лихвите и Фед, това ти е такава тъмна Индия, че и сам не знаеш какво цитираш.

              Да, верно не сме на 1000. Може и да не стигнем чак до 1000.

              Но хората трябва да са наясно: реалната лихва качва ли се, златото е за обратната посока.


              Трябва да добавиш, че миналата година казах също и че е възможно за кратко да стигнем 1360, но е малко вероятно и няма да задържи дълго там. Не го пропускай това. Важно е

              Коментар


              • Този празен пост го приемам като да си останал без думи днес




                Коментар


                • Ах тии, маймунке мръсна! Ето ти една триада от изказвания:
                  Click image for larger version

Name:	ejpeg.JPG
Views:	1
Size:	30.3 КБ
ID:	3334415

                  Click image for larger version

Name:	2-b.JPG
Views:	1
Size:	55.5 КБ
ID:	3334418



                  Click image for larger version

Name:	4b.JPG
Views:	2
Size:	51.6 КБ
ID:	3334417




                  Кажи сега? На кое от всичкото да вярваме - че до 2 месеца ще видим 900 долара, за важния ти бенчмарк или на последното, което абсолютно еднолично доказва колко нагъл лъжец си.

                  И докато рових страничките около тази дада, попаднах на вожда от Враца. Между другото, впечатление, че миналата година звучи почти нормален на сегашния фон.
                  Ето и скрийншота. Началото на Май /нива около 1200/ очаквам рали, което бързо да стигне до върховете от 2016, а именно ок 1350-1360. Три месеца по късно може да се видим къде сме били /ок, не са 2/. Иначе е важно да се създава впечатление, че сме маркет мейкъри. Копие на колегата - манипулации, лъжи..

                  Click image for larger version

Name:	image_10392.jpg
Views:	5
Size:	60.0 КБ
ID:	3334416

                  Attached Files
                  Last edited by exxs; 15.05.2018, 17:19.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

                    Точно една година по-късно ме питаш защо капитулираме 8% над нивото, от което гордо заяви, че "пътя е един: надолу", защото Макрон спечелил.
                    Ах, ти шегобиецо!
                    Лихвите, лихвите си гледай - нали видя колко са важни.
                    Каквото съм казал е актуално. Ако нещо друго се заформи, ще го кажа, ако реша.
                    Кak ще е актуално ? Ти пишеш за тренд нагоре със цел нови върхове . Поне . последните ти 20 поста за златото са такива . с
                    Гледам си графиката и , освен да си си обърнал монитора на обратно , друга причина не може да има .

                    Коментар


                    • Ах, Боже, как си измисляш какво съм казал

                      Нищо няма да кажеш освен “РАЛИ!!!”. Знам си стоката


                      Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

                      Точно една година по-късно ме питаш защо капитулираме 8% над нивото, от което гордо заяви, че "пътя е един: надолу", защото Макрон спечелил.
                      Ах, ти шегобиецо!
                      Лихвите, лихвите си гледай - нали видя колко са важни.

                      Каквото съм казал е актуално. Ако нещо друго се заформи, ще го кажа, ако реша.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Да, бе, тоя Ексънчо къде се изпокри. Изпусна ралито...
                        Точно една година по-късно ме питаш защо капитулираме 8% над нивото, от което гордо заяви, че "пътя е един: надолу", защото Макрон спечелил.
                        Ах, ти шегобиецо!
                        Лихвите, лихвите си гледай - нали видя колко са важни.

                        Каквото съм казал е актуално. Ако нещо друго се заформи, ще го кажа, ако реша.

                        Коментар


                        • Да, бе, тоя Ексънчо къде се изпокри. Изпусна ралито...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                            За сега е 14 може да очакваме до края на седмицата цена от 1324. За момента стратегията не е давала две поредни седмици грешни сигнали от данните
                            Таргета е достигнат. Тази седмица ще има банкет Много повече захлебих от среброто почти двойно както и от мед и от къся долар. Приятна почивка на всички

                            Коментар


                            • Донякъде и това имах предвид... напоследък вече всичко се случва предварително

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                                Оп! Да се запиша

                                А що златото и петрола не отбелязаха излизането на САЩ от сделката с Иран? Очаквах реакция, особено при петрола...
                                Отбелязаха го и то подобаващо. Всичко беше калкулирано предварително в цената, а при обявяването се касираха пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X