IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е , не ..... не е истина
    (тав) Еххххх - чо до 4 h през нощта е смукал от пръстите , какво да отговори ...
    Като резултат - нищо , пълен бълвоч и лъжи .......... Вече ми е безинтересно !!!!
    Но ..... да '' те уважа '' все пак , да не си помислиш , че си прав !!
    Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
    Не знам коя от самоличностите говори в момента - с някоя от петте може и от 1300 да е започнал спорът. По принцип не по-късно от 1220.
    Лъжа - изброй кои са ми '' 5-те самоличности '' - не го ли направиш - си Лъжец !!!
    А и ваденето , като ''коз'' , на подобна лъжа , показва безсилието ти да ме обориш на графиката !
    Много хора , заради '' тежката модерация '' имат по два ( не 5 ) профила . Но ..... когато мисленето и поддържаните тези са едни и същи - kein Problem
    Смешното е , когато лаик губи спора да използва този факт , като '' довод ''

    Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
    Иначе скрийншот имам от 2ри май миналата година, когато сме били точно на същите нива, така че недей лъга........
    И помниш ли на Втори Май миналата година, до два-три месеца при върховете т.е. 100 долара рали, мнението е категоричното "не....". Но какво показва графкита три месеца по-късно?
    Ти се скъса да показваш този скрийншот , бре . Само че , той изобщо не е в твоя полза , както си въобразяваш
    Веднъж вече ти обяснявах , но усложливо ти помогнаха ...............
    Ето пак ...........


    Няма друг правилен отговор на поста ти , в онзи момент , освен кратко и ясно '' НЕ ''
    След 2 месеца ( както е в оригиналния пост ) , че дори и след 3 месеца ( както леееекинко го изсулваш сега ) цената е там , където прави отговора ми ВЕРЕН !!!!

    Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
    И сега дай да обощим: повече стойност има когато от ниво Х чакаш рали от порядъка на поне 500 долара, случило се е рали от 80 долара и сме се върнали на ниво Х или когато от ниво Х говориш за 1150, а същото това ниво Х даже не е бивало пробито.
    Хахахахаххаа......... ти четеш ли се въобще , бе ?
    Чакал 500 $ рали , ама то станало 80 $ рали .............. хаххахах
    Първо - ти чакаш рали за Нови Върхове .........(не лъжи , ей )
    Второ - верно ли казваш на движение от 80 $ за година - рали хахаххаха
    Трето - Спора ми с теб е : Преди рали за Нови Върхове ще видим (минимум ) 1150 !!!!!!!!
    Набии си го в главата и не си измисляй неща , защото си трагично смешен...
    Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
    Проблемът ти е, че си самонадеян и хората смятат, че разбираш нещо. Доверяват се по-наивните и пропищяват, че губят пари заради теб. Очаквам все повече да стават, а ти само да правиш ротация на профилите, с който ти е по-удобен. В случая - Кондорски - нали хвана шипа - номер едно 1 е.
    Призовавам хората да имат едно на ум.
    Твоят проблем е , че си самонадеян и пишеш в полза на някой (комерсиално )
    Хубавото е , че хората започват да виждат че нищо не разбираш ! И че лъжеш !!!!
    Всичко от горния цитат важи точно за теб !!!! Ти се бориш за '' доверието на хората '' и се стремиш да ги набълбукаш в злато.
    Може и да се са хванали наивници , но лично аз ще си купя на 1150
    Иначе на графиката постоянно си купувам и продавам ..............
    Не знам дали съм № 1 , но от теб съм 100 % по добър в прогнозите
    Предлагах ти да се опиташ да ми покажеш , че не е така .................но ти не пожела !!!!
    Last edited by Kondora; 16.06.2018, 09:46.

    Коментар


    • Не знам коя от самоличностите говори в момента - с някоя от петте може и от 1300 да е започнал спорът. По принцип не по-късно от 1220.
      Иначе скрийншот имам от 2ри май миналата година, когато сме били точно на същите нива, така че недей лъга.
      И сега дай да обощим: повече стойност има когато от ниво Х чакаш рали от порядъка на поне 500 долара, случило се е рали от 80 долара и сме се върнали на ниво Х или когато от ниво Х говориш за 1150, а същото това ниво Х даже не е бивало пробито.

      Постът е от преди 3 седмици. Три седмици, през които, както многократно се похвали - абсолютно нищо не се случи зарадя тясна консолидация. Очевидно е как имаш противоположни прогнози. В друга ситуация, акцент щеше да дадеш на това, което цитирам аз с профила на Враца. Смешка си.

      И помниш ли на Втори Май миналата година, до два-три месеца при върховете т.е. 100 долара рали, мнението е категоричното "не....". Но какво показва графкита три месеца по-късно?

      Click image for larger version

Name:	baceto.JPG
Views:	5
Size:	60.0 КБ
ID:	3347974

      Проблемът ти е, че си самонадеян и хората смятат, че разбираш нещо. Доверяват се по-наивните и пропищяват, че губят пари заради теб. Очаквам все повече да стават, а ти само да правиш ротация на профилите, с който ти е по-удобен. В случая - Кондорски - нали хвана шипа - номер едно 1 е.
      Призовавам хората да имат едно на ум.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

        23.05.2018
        #винагиправ

        По темата:
        Чакам затварянето. Готино е да видя настроенията, които предизвиква шип 30 долара. Единственото несъвършено в случая е, че шипа не задържа дъното. Продължавам да чакам затварянето на седмицата.
        Да .............. Баце е абсолютно прав в червената част.............

        Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение


        Селенке .......... как си ?
        Харесва ли ти на ехххх -чо РАЛИТО .
        Става ЕДНА ГОДИНА , точно , откакто започнах да му обяснявам , че такова нещо няма да има
        А ти се сърдеше и искаше да го оставя да говори
        По принцип , лъжегурутата , исторически погледнато са сладкодумни и добри оратори

        ..............................................
        Затворил съм всички къси , оставена е само една от 1346 ......... която ще се затвори при преминаване на нивото 1301.
        Имам и една дълга от 1286 . Таргета и е минимум 100 $ нагоре ( 1386 )
        За другата част ............ требва да идеш на курс при Баце ..............
        Не да вадиш пост отпреди месец ( безмислено е ........ всеки ден , нещата търпят промяна на H1 и H4 ) ..........
        Защото след този пост от средата на МАЙ ........... има поне 15 - които го опровергават.......( трейдинга не е само ''ралиииииии'')
        Но дори и този пост и казаното в него е ,,,,,, правилно и .... без загуба !!!!
        Къси затворени ..............
        Отворени дълги - от дъното !!!! На 1286 .............. хахаххахаах
        Две седмици ПИША за играта около 1298 .............
        Пиша за НОВО ДЪНО .................
        Как мислиш . (тав) ехххх - чето ми ...................
        Дали съм имал време и основание да я затвора на 13/14 $ +
        И .............. да пусна '' къси '' , КОИТО ПОКАЗАХ на графика ..........

        пп. Честно ........ май се унижавам вече , като отговарям на човек от '' златарска фирма '' , без да има познания по темата .............
        Човек , който реве ЕДНА ГОДИНА , че отиваме към 2000 $ унцията ......... а де факто сме 15 $ ПОД цената на Началото на спора ................

        Коментар


        • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

          Селенке .......... как си ?
          Харесва ли ти на ехххх -чо РАЛИТО .
          Става ЕДНА ГОДИНА , точно , откакто започнах да му обяснявам , че такова нещо няма да има
          А ти се сърдеше и искаше да го оставя да говори
          По принцип , лъжегурутата , исторически погледнато са сладкодумни и добри оратори
          ..............................................
          Затворил съм всички къси , оставена е само една от 1346 ......... която ще се затвори при преминаване на нивото 1301.
          Имам и една дълга от 1286 . Таргета и е минимум 100 $ нагоре ( 1386 )
          23.05.2018
          #винагиправ

          По темата:
          Чакам затварянето. Готино е да видя настроенията, които предизвиква шип 30 долара. Единственото несъвършено в случая е, че шипа не задържа дъното. Продължавам да чакам затварянето на седмицата.

          Коментар


          • Специален по-здрав за Ексчо с песента:

            Just talkin’ loud and sayin’ nothing

            (“Само приказва силно и нищо не казва”)

            https://m.youtube.com/watch?v=0U3V00h8tnk

            Коментар


            • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
              Бацинко, не съм видял ъпдейта, да ме извиниш ако може. Тези трите нива ги бях мярнал, ама после беше затворил и с дълго за над 1375. После явно пак са се върнали трите нива. Както и да е, дай да не губим време. От 1220, ти говориш за 150, а аз за 1600-1700 за начало. Да оставим на страна, че твоя таргет беше 70 долара под обявяването /тези 1370, 1400, 1460 се появиха много по-късно/, а моят 500 долара над обявяването - ще коментираме като се стигне един от двата таргета. Дотогава е излишно.
              Ти сам каза, че не си Ванга и не можеш да кажеш дали оттук ще идем на 1150 или на максималния таргет 1460, или пък нещо под максималния таргет.

              Мишко, с теб не трябва ли да коментираме корелациите? Злато с лихви, злато с долар, злато с Дау - как вървят?
              За теб пътят беше "само един - надолу" от 1210, а за Бацко от 1220-1240. Само че той си слага някакви таванчета на 200-250 долара над цената, до които "МОЖЕ" да стигне преди заветните 1150. В момента еквивалент такава прогноза би била "1350 ще бъде видяно, но 1050, 1000, 950 може да бъде стигато", ...ама може и да не бъде..

              Пак време, пак писане за неща, които не си заслужават.

              Следващ ъпдейт ще пиша, ако действително нещо от това, което очаквам се промени.
              Действително за пръв път има пробив на подкрепа, която не исках да виждам пробита. Искам да видя и седмичното затваряне, за да преценя нещата. Среброто продължава да изглежда не-лошо.

              Човече .......... мислех , че донякъде '' владееш силата'' , когато съм ти чел постове за '' фундамента е за глупаците - друго движи пазара ''
              Излъгал съм се .......... Приел си наготово една максима ...... ( вярна ) и оттук натам - пълен леш
              Ти изобщо нямаш понятие , какво , защо , кога , докъде ...............
              Пишеш ни дълги постове с десетки нива , премяташ '' бичо '' и '' мечо '' , както ти изнася ......... Пълен лаик си , а напоследък и циник - бе тя цената СЛЕЗЕ под цената ОТ ПРЕДИ ЕДНА ГОДИНА , когато започна спора ни , ще има ли РАЛИ или не - и ти пак напред с рогата ...............
              Аз не съм нито най - великия трейдър .......... нито най-безгрешния ............
              Но АЗ съм ''в пъти '' по добър от теб ......... лично от теб .......

              Дори и с последния си (вече) про мечи пост - пак БЪРКАШ ...............
              Ама ти не бъркаш - бърка човек , който ЗНАЕ - ти ..... просто си правиш устна гаргара .........
              Ако затворим седмицата, където сме тук, нещата могат да се очертаят като по-мечи в средносрочен план. С други думи, нужен е шип нагоре тази вечер!
              Нито ще има шип нагоре ........... нито пък нещата се '' очертават мечи в средносрочен план ''
              Ти си АБСОЛЮТЕН обратен индикатор , бачка , и го казвам без грам яд , заяждане или желание да те обидя !!!!!
              При втория ми таргет ( 1272 ) или най много при третия ( помниш ли го ? ) цената ще полудеее за нагоре .........
              Но не РАЛИ ............ не , нови върхове .......... само между 1380 / 1480
              На мен ми е по лесно да работя с графики ........... а не с бла - бла - бла ............ Ноооо , Еххххх - чо .... ти нямаш ЕДНА у форума , бре ............... само '' есета ''
              Тая вечер съм добронамерен ............ Питай - ще ти отговоря , без насмешка !!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                Пичове ще пада ли до 1200 долара ?
                НЕ !!!!
                Обратното - да падне до 1200 ( сега) - само 15 % ...............

                Коментар


                • Гледам . 4е има ниакакво то4ене , за падащо злато , но в следващииа месец основното двизение ще е при индексите и то на долу.

                  Коментар


                  • Пичове ще пада ли до 1200 долара ?

                    Коментар


                    • Извини се на хората, че ги заблуждаваш


                      Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

                      Да, тъпо е да влизам в обяснителен режим за човек, в който живеят доста самоличности - имаш право.
                      Иначе да разчитам, че ще ми намериш нещо в Белгия?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Ще те увОлнят от Тавекса, момче!

                        Губиш почва под краката
                        Да, тъпо е да влизам в обяснителен режим за човек, в който живеят доста самоличности - имаш право.
                        Иначе да разчитам, че ще ми намериш нещо в Белгия?

                        Коментар


                        • Ще те увОлнят от Тавекса, момче!

                          Губиш почва под краката

                          Коментар


                          • Бацинко, не съм видял ъпдейта, да ме извиниш ако може. Тези трите нива ги бях мярнал, ама после беше затворил и с дълго за над 1375. После явно пак са се върнали трите нива. Както и да е, дай да не губим време. От 1220, ти говориш за 150, а аз за 1600-1700 за начало. Да оставим на страна, че твоя таргет беше 70 долара под обявяването /тези 1370, 1400, 1460 се появиха много по-късно/, а моят 500 долара над обявяването - ще коментираме като се стигне един от двата таргета. Дотогава е излишно.
                            Ти сам каза, че не си Ванга и не можеш да кажеш дали оттук ще идем на 1150 или на максималния таргет 1460, или пък нещо под максималния таргет.

                            Мишко, с теб не трябва ли да коментираме корелациите? Злато с лихви, злато с долар, злато с Дау - как вървят?
                            За теб пътят беше "само един - надолу" от 1210, а за Бацко от 1220-1240. Само че той си слага някакви таванчета на 200-250 долара над цената, до които "МОЖЕ" да стигне преди заветните 1150. В момента еквивалент такава прогноза би била "1350 ще бъде видяно, но 1050, 1000, 950 може да бъде стигато", ...ама може и да не бъде..

                            Пак време, пак писане за неща, които не си заслужават.

                            Следващ ъпдейт ще пиша, ако действително нещо от това, което очаквам се промени.
                            Действително за пръв път има пробив на подкрепа, която не исках да виждам пробита. Искам да видя и седмичното затваряне, за да преценя нещата. Среброто продължава да изглежда не-лошо.


                            Коментар


                            • На Кондора някой трябвало да напомни...

                              А на Екса да напомним ли, че от година и половина реве “Рали!”. Сега сме точно 0.4% нагоре за последните 12 месеца и около 4% надолу от началото на годината.

                              Какво ще напомняш на Кондора, бре! Я погледни себе си

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                                Ако затворим седмицата, където сме тук, нещата могат да се очертаят като по-мечи в средносрочен план. С други думи, нужен е шип нагоре тази вечер!

                                На кондора някой да му напомни, че от 1285 чакаше дълги за над 1360. Над 1360 - прав, под 1300 - още по-прав, консолидира около 1298 - най-прав. Врачаните са голяма работа ей.
                                Ти в ред ли си ........... не знам .........
                                Една година само ляляш и се ''оправдаваш'' .
                                Или в безсилието си и безизходицата , в която те посади '' цената '' , веч започна и да лъжеш безогледно ........
                                Имах ТРИ Таргета за надолу още от 1355 .............. Бях показал и ''къси'' от тези нива като едната затворих на 1282 - ПЪРВИЯ ми таргет ..........
                                Бях написал и втори таргет , за който ти каза '' Абсурд '' , но този пост Анди ти изтри ............ Помниш нали ??
                                Ето ми пост от 13 .06 .
                                Ако казаното от мен , преди 2 дни - без и намек за къси на графиката , ти звучи за '' дълги '' - ти си неспасяем
                                Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                                пп Моето предположение е че ще направим ново дъно . Бях написал и точно ниво , тогава когато прогнозирах и 1282 като '' възможно дъно'' но поста ми беше изтрит , като '' обида''
                                Възможност за ръст към 1375 , без ново дъно под 1282 , оценявам на едва 20%................. Но направим ли го , пътят към пробив на 1375 ( не 1360-1370 !!! ) - става приоритет !!!!!
                                Явно е че вече си .... много паднал ............ На месечна , дневна , часова ...........
                                Щом пак включи '' врачаните ''
                                100 пъти ти казах , не съм от там .......... но щом държиш да ме изселваш
                                Абе да не са те били там ,бе ...или нещо друго ???
                                Last edited by Kondora; 15.06.2018, 19:27.

                                Коментар

                                Working...
                                X