IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нещо много отлепи нагоре.... 15 долара за един ден

    Коментар


    • Не, не съм още

      Но хората много настояваха да кажа, кога да се велезе късо, с ирония, разбира се. Бяха много ербап тогава на 1340-1350

      И аз, хоп!, казах им на 1358, че е време за къси... Майтапи...

      Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Я па ти излезна голем трейдър.. Да не си се заразил от HY.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Алчуняче, генералната посока (за която говоря аз) не се е сменяла от години... и със сигурност не е нагоре


        Нали помниш, че предлагах облог 3:1 на гениалния ТА експерт Ексчо, че няма да има $1500 през 2017...

        Иначе съжалявам, ако си се набутало в злато на $1800. Тук съм специално за шарлатанина


        Да, да, и краткосрочната посока я уцелих. Нали ме питахте откъде да почвате да шортите? Е, аз ви казах от 1358... в реално време...

        С’аа ти к’во още искаш?
        Я па ти излезна голем трейдър.. Да не си се заразил от HY.

        Коментар


        • Сега, в интерес на истината, от тук нататък нямам идея дали краткосрочно ще продължи надолу. Така, че който е отворил късо на 1358 може сега да кешира

          Пък ако падне под 1200 ще може да се спекулира за краткосрочно нагоре

          Коментар


          • Алчуняче, генералната посока (за която говоря аз) не се е сменяла от години... и със сигурност не е нагоре


            Нали помниш, че предлагах облог 3:1 на гениалния ТА експерт Ексчо, че няма да има $1500 през 2017...

            Иначе съжалявам, ако си се набутало в злато на $1800. Тук съм специално за шарлатанина


            Да, да, и краткосрочната посока я уцелих. Нали ме питахте откъде да почвате да шортите? Е, аз ви казах от 1358... в реално време...

            С’аа ти к’во още искаш?
            Last edited by Money; 03.07.2018, 12:35.

            Коментар


            • Браво Мишкуняк, от двеста изписани глупости и ти да фанеш един път посоката.Ама се радваш сам на себе си,като детенце което си е уцелило цукалото за пръв път без само да го е очаквало.

              Коментар


              • Охо, Ексчофф, к’во ста’а, бе? Чак сега виждам, че ралито още по’ече се е засилило. Напра’о ня’а спирачка т’ва рали...

                Коментар


                • Тря да поспре тука на 1240$ https://i.imgur.com/bEp4K0f.jpg

                  Още повече ойрото и то спря,а последните седмици корелацията голд и $ е 1:1
                  В мидъл рън обаче изглежда $ ще поскъпва,така че може и да пропадне малко над Иляду /по графиката/
                  Аз имам физически голд в сейф,но не ми пика изобщо.Мога да държа години,а и хеджирам с бая доларЕ.
                  Цената на голда я натиска картела надолЕ ,както и на петрола,а откоро налазиха и криптото с фючърсите.Реалните цени са поне х2 ,х3 и нагоре/голд,петрол/.
                  Не може някви тоалетни хартийки с един Франклин където му викат да поскъпват за сметка на нещо което е било ценно хиляди години.А и в все по- трудно се добива,за разлика от онова което вади принтера на ФЕД.
                  Last edited by kurta007; 02.07.2018, 23:18.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                    Написано е на 19 .06
                    'Ногу съм добър , ей ..................
                    Еххх - чооо .......... за 20 хилки , може да ти преподам някой тънкост на занаята
                    Само гледай , написаните цени още от май месец 1286 !! 1272!! 1264!!
                    На всяка една цената е спирала ......... яко !!! Не като на ехххх- чо , '' неслучайните подкрепи ''
                    На 1257 - купих !!!!!

                    пп. Всеоще се придържам към плана ............ При Пробив на 1245 , ще има промяна
                    Кондоре ще падаме ли под 1,200 гущера ? Атакуват го силно пък да видим

                    Коментар


                    • Да пада, ще купуваме!
                      Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                      Коментар


                      • Гледам днеска понадигна глава златцето... Какви са ви прогнозите ?

                        Коментар


                        • Да обобщим :
                          Резултата от Ралито на ехххх -чо е .......... катастрофален !!!!
                          Пилота го няма ........ избягал е !!!
                          Болида е в храстите на '' щайга ''




                          Извода : Не всеки , който може да кара на баща си Москвича , трябва да участва във Формула 1 .
                          Познания се искат ...... по - големи ......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tonygl Разгледай мнение

                            Каква ? Нагоре или надолу ще е случката ?
                            За падане под $1200 говорихме. Не е изключено, въпреки че има много яка подкрепа на $1212.12

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                              Още малко ако го напънат ще стане случка
                              Каква ? Нагоре или надолу ще е случката ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                Още малко ако го напънат ще стане случка
                                Да, но 1255.55 се оказа много яка подкрепа, която даже Ексът май не беше предвидил

                                Ексчо,

                                Коментар

                                Working...
                                X