IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение


    Мен ме интерусава това, че 1281 не издържа, а 1235 инвалидира сетъпа, който следях. Все пак се "надявам" последното спускане да сложи край на корекцията началото на следващия месец. За мен подкрепите надолу вече са с еднаква тежест, 1195-1200, 1150, 1100. Леки преференции за първата, но основното за мен ще е потвърждението, което в случая би било пробив на 1243 + оформен импулс.
    Понеже отново се споменава името ми. Само се цитирам. Нямам какво да допълня. Краткосрочно и средносрочно нищо нямам позиции в злато и не възнамерявам да имам освен ако не видя сигналът, описан по-горе.

    П.П.
    Да се замислим сега ако златото беше литнало 300 долара нямаше ли да супер ясно "защо"...кризата в Турция. Поредното доказателство, че новините + фундамента играят 0 /словом: НУЛА/ роля в цената на актива.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Предвид обстоятелствата те отигнорих. Снеси яйцето де. Виж каква е жега и не мъ карай да ровя сега. От зоната на маслините вече се върнах с приличен тен .
      Ако още 5-6 пъти ме вкараш и изкараш в '' игнора '' ТИ .......... вънка / вътре , вънка / вътре ........ше свършиш .Cool Cool Cool
      А яйца има под твойто приятелче - ехххххчо ................ Пачи са , и е седнал върху тях ................

      пп По темата е , бе .......... Кьорав ли си , не четеш ли поста й ..............
      Отговарям и за игнора и за яйцата ....................
      Last edited by Kondora; 14.08.2018, 18:22.

      Коментар


      • Туй ша да е по-сериозна засилка за рАлЕто да знаете!
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Възможно е, но няма да е фатална грешка. Просто няма да съм взел, нещо което и без това не ме кефи като актив

          Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение
          И ще сбъркаш , този път на 99 % ............

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение


            Не съм ли ти в ''игнора'' , ма .....................
            А за ''казването'' - съм казвал в над 50 поста...............
            Ама ти май не си ме чела - ту съм ти бил в ''игнора '' / ту си се и правила на маслинова клонка със забележки ''не ритай паднал '' .................
            А падналиьо е вече ......... полегнал
            Предвид обстоятелствата те отигнорих. Снеси яйцето де. Виж каква е жега и не мъ карай да ровя сега. От зоната на маслините вече се върнах с приличен тен .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

              Вече си на гребена на вълната, в темата за златото със познанията си по технически анализ , чакаме бъдещите ти прогнози !
              А Екса май го загубихме по пътя към нечуваното рали...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                Кондорееее, пиле шарено, казвай сега доде ще пада, че става интересно.

                Не съм ли ти в ''игнора'' , ма .....................
                А за ''казването'' - съм казвал в над 50 поста...............
                Ама ти май не си ме чела - ту съм ти бил в ''игнора '' / ту си се и правила на маслинова клонка със забележки ''не ритай паднал '' .................
                А падналиьо е вече ......... полегнал

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Не, при златото нищо не материализирам

                  А сега в момента смятам, че много зависи от това накъде ще тръгне долара. Ако почне да пада, златото ще се възстанови малко


                  E.....то това е най - лесното уравнение............... Само че ''плътна'' корелация , има над седмична графика нагоре...........

                  За нас , с '' хартиеното злато '' , където купуваме (продаваме) у понеделник и затваряме сергията у сряда (например)........това не работи.........
                  Под 4h графика доста пъти долар и злато се движат синхронно...........т.е. губи се отчасти ''прословутата'' корелация.......

                  Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Ха-ха, да ситуацията при, която бих купил злато е при доста брутален спад от сегашните нива

                  Да дам известна прества какво имам предвид, не бих взел дори и на $950

                  И ще сбъркаш , този път на 99 % ............


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                    Aaaa.........мерси..........

                    Т'ва направо си е РАЛИ................

                    Ама съмненията , някак материализираш ли ги ............или , само си се съмняваш..................
                    .................................................. .................................................. ....................................
                    Около 300 $ - днешния профит от ''хартиено злато''
                    И не е да не съм споделил..............снощи......






                    .................................................. ...




                    Вече си на гребена на вълната, в темата за златото със познанията си по технически анализ , чакаме бъдещите ти прогнози !

                    Коментар


                    • Кондорееее, пиле шарено, казвай сега доде ще пада, че става интересно.

                      Коментар


                      • Ха-ха, да ситуацията при, която бих купил злато е при доста брутален спад от сегашните нива

                        Да дам известна прества какво имам предвид, не бих взел дори и на $950

                        Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Чекай малко обърка човека, Моней от промоции при златото не се интересува.. Ако намери некое кюлче на улицата. че го подритне. след това ще се върне и ще го вземе за да го кешира у акции , само че не у мините. Иначе си прав, ако успееш да уцелиш компания която се продава на смешна цена и не банкрутира в бъдеще можещ да очакваш джак пота..

                        Коментар


                        • Не, при златото нищо не материализирам

                          А сега в момента смятам, че много зависи от това накъде ще тръгне долара. Ако почне да пада, златото ще се възстанови малко

                          Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                          Aaaa.........мерси..........

                          Т'ва направо си е РАЛИ................

                          Ама съмненията , някак материализираш ли ги ............или , само си се съмняваш..................

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение



                            сега въпросът е ще падне ли под 1100... макар и временно ако падне под тези нива ще има мини на промоция плащаш 1 взимаш 2

                            .
                            Не !!!! Сега в този тренд - Не !

                            Или поне ........... 95 % - Не !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              за мен беше задължително даго бие нивото...доста време се лигавиха с това 1212...

                              сега въпросът е ще падне ли под 1100... макар и временно ако падне под тези нива ще има мини на промоция плащаш 1 взимаш 2

                              със среброто е същата работа. миньорите все още се държат и уж оптимизират, но ако трайно се задържи под 15$ и там ще развеят белия флаг.... но вече се замислям дали риска с покупка на миньори е оправдан, че може да им точат ножа, за да им приберат активите (концесии залежи) и да има тотално обръщане на собствеността в сектора.
                              Чекай малко обърка човека, Моней от промоции при златото не се интересува.. Ако намери некое кюлче на улицата. че го подритне. след това ще се върне и ще го вземе за да го кешира у акции , само че не у мините. Иначе си прав, ако успееш да уцелиш компания която се продава на смешна цена и не банкрутира в бъдеще можещ да очакваш джак пота..
                              Last edited by Todor Sabev; 13.08.2018, 23:41.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Между другото, честит ви пробив на $1200

                                Съмняваме да няма още поне 1-2% надолу идните дни
                                за мен беше задължително даго бие нивото...доста време се лигавиха с това 1212...

                                сега въпросът е ще падне ли под 1100... макар и временно ако падне под тези нива ще има мини на промоция плащаш 1 взимаш 2

                                със среброто е същата работа. миньорите все още се държат и уж оптимизират, но ако трайно се задържи под 15$ и там ще развеят белия флаг.... но вече се замислям дали риска с покупка на миньори е оправдан, че може да им точат ножа, за да им приберат активите (концесии залежи) и да има тотално обръщане на собствеността в сектора.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X