IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

    ...
    Но никой не включва злато на 7-8 К .
    Нов връх ще видим - 2300 / 2500 ............. и толкова .
    Но не и 2019 ..............
    и само толкова, нищо не е но пък горкия Дау

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


      Това добре, ама едва ли ме лъже паметта че точно ти преди броени месеци се заричаше че дау/голд рейшото в обозримо бъдеще отивало на 1-2....
      В светлината на горния пост означава да чакаме дау под 5-6К мейби ?
      Не те лъже паметта , но ти е неправилен изказа ...........
      Никъде и Никога не съм за '' заричал ''
      На база , определени неща , правя предположения ............ Това , че те се случват , доста по често от предположенията на други , обаче , е факт
      Та , онази графика си я спомням и я имам ..............
      Да , мисля , че пътя там е към 2 .......... Това може да стане и със спад ''само'' до около 15 К , и застой или лек ръст на златото.....
      Тогава , помня , че написах няколко варианта като комбинациии за да стане това на графиката ...............
      Но никой не включва злато на 7-8 К .
      Нов връх ще видим - 2300 / 2500 ............. и толкова .
      Но не и 2019 ..............

      Коментар


      • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

        7-8 К ????

        Монголски тугрици ????

        Щото , ако си над 1984 г, ( 35 г ) в твоя живот няма да видиш тая цена ................ в $$$$

        пп Съжалявам ..............

        Това добре, ама едва ли ме лъже паметта че точно ти преди броени месеци се заричаше че дау/голд рейшото в обозримо бъдеще отивало на 1-2....
        В светлината на горния пост означава да чакаме дау под 5-6К мейби ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

          7-8 К ????

          Монголски тугрици ????

          Щото , ако си над 1984 г, ( 35 г ) в твоя живот няма да видиш тая цена ................ в $$$$

          пп Съжалявам ..............
          Ааа монголски.........Аз си харесвам зелените.Еми значи ще е мое докато съм жив.Прашинка няма да дам под 8к.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

            Дорде не видя цена поне 7-8к ще отлежава...ни вода ни хляб ми иска.
            7-8 К ????

            Монголски тугрици ????

            Щото , ако си над 1984 г, ( 35 г ) в твоя живот няма да видиш тая цена ................ в $$$$

            пп Съжалявам ..............

            Коментар


            • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

              А.........ясно.........
              Нека отлежава..............
              Дорде не видя цена поне 7-8к ще отлежава...ни вода ни хляб ми иска.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                А на мен не ми дреме.................моето от години си отлежава и чака.........
                А.........ясно.........
                Нека отлежава..............

                Коментар


                • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение



                  Когато ТИ КАЖАТ , кое е събитието (голямото ) ..................... ще бъдем на около .............. 1750 $ ..............

                  .
                  А на мен не ми дреме.................моето от години си отлежава и чака.........

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                    Няма никакво събитие за да е по-голямо.................Само голям гео-политически или икономически шок от рода на Лемън може да задвижи паника и оттам цената чуствително да се увеличи. Индексите в момента са си супер.........В деня на изборите за президент през 2016 ДАУ в един момент падна под 16 000..........Така че паника ще има на евентуално доста по-ниски от сегашните нива и при СЪБИТИЕ..........


                    Когато ТИ КАЖАТ , кое е събитието (голямото ) ..................... ще бъдем на около .............. 1750 $ ..............

                    .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                      Тва ли му беше рипането ?
                      Няма никакво събитие за да е по-голямо.................Само голям гео-политически или икономически шок от рода на Лемън може да задвижи паника и оттам цената чуствително да се увеличи.Индексите в момента са си супер.........В деня на изборите за президент през 2016 ДАУ в един момент падна под 16 000..........Така че паника ще има на евентуално доста по-ниски от сегашните нива и при СЪБИТИЕ..........

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                        Тва ли му беше рипането ?
                        2019 ще е годината на златото,ерекция,корекция към нови светли бъднини.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                          Тва ли му беше рипането ?
                          Купувай акции, сега му е времето. Кризата свърши, идват нови върхове, нови времена.

                          Коментар


                          • Тва ли му беше рипането ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                              На 14 .09 2018 ....... рано сутринта ............





                              Преди , около 20 дена ........



                              Днес - сутринта

                              "Нагледно - очаквам движение по синията или червената пунктирана линия ...................."

                              да, така си е....ако прекалено дълго очакваш нещо и то най-накрая взима и се случва....когато не го очакваш.....
                              Last edited by aleks262; 04.01.2019, 12:13.
                              препоръка е

                              Коментар



                              • На 14 .09 2018 ....... рано сутринта ............
                                Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение


                                Да вдигнем малко темата , че от троловете в ''Политика'' , човек не може да поспори за нещо наистина струващо си ....
                                Това за сега е виждането ми за пътя на Златан , в близките дни !
                                Видно е , че ново дъно НЕ очаквам , но ако все пак ме изненада пазара , ще бъде с '' няколко пробити доларчета '' по надолу - не повече !!!!

                                Най - общо - очаквам ръст - до към 1285 / 1300, без да уточнявам с подробности , вида на структурата на движението , до там
                                Нагледно - очаквам движение по синията или червената пунктирана линия ....................



                                Преди , около 20 дена ........

                                Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                                Три месеца по късно ................

                                Днес - сутринта

                                Коментар

                                Working...
                                X