IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

    купувайки злато, купуваШ и индиректно силен и стабилен (засега) долар
    днес например би дал повече евро за същите унции когато е било 1800, понеже сега еврото е слабо, тоест сега си прецакан като европеец.
    всички неамириканци преди да си купят злато, трябва и да видят в какво положение е тяхната валута спрямо долара
    Верно е това, сега ако го купуваш/добавяш най си е на кяр с $ кеш ( отпреди).

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

      аз го сънувам ти си глей новините там глупости на тон ..... кат гледам еврото къде е жълто на 1800стин у шестък ...
      купувайки злато, купуваШ и индиректно силен и стабилен (засега) долар
      днес например би дал повече евро за същите унции когато е било 1800, понеже сега еврото е слабо, тоест сега си прецакан като европеец.
      всички неамириканци преди да си купят злато, трябва и да видят в какво положение е тяхната валута спрямо долара

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

        За неговите къси не знам, ама за моите физически, дълги позиции съм спокоен. Няма кой да ми ги "скъси", освен ако не ми ги намерят.
        Дай Боже всеки му и достатъчно!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          изтърва ги късите
          За неговите къси не знам, ама за моите физически, дълги позиции съм спокоен. Няма кой да ми ги "скъси", освен ако не ми ги намерят.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

            аз го сънувам ти си глей новините там глупости на тон ..... кат гледам еврото къде е жълто на 1800стин у шестък ...
            изтърва ги късите
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
              Незнам кой сънува злато под 1450, тва да не ви е миналата спокойна година.

              - всеки ден посл 3 месеца има нещо по новините, VIX e 20 днес
              - купувайки злато, купувате и индирекно долар, ама всеки се е вкопчил в скъпия гущер и не пада
              -потенциални рецесии ПЪРВО В западен ЕС, Китай и САЩ
              -кризи с олиото, Иран, Брексит, Китай, Германия
              -центр банки и други държави си купуват здраво физическо
              -лихвите са свалени до минимум, няма накъде

              Вчера падна малко, щото Китай почива тази седмица.
              Единствената добра новина, (която и Тръмп би искал е сделка с Китай) е която би свалила малко златото, 2-5%
              аз го сънувам ти си глей новините там глупости на тон ..... кат гледам еврото къде е жълто на 1800стин у шестък ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                Незнам кой сънува злато под 1450, тва да не ви е миналата спокойна година.

                - всеки ден посл 3 месеца има нещо по новините, VIX e 20 днес
                - купувайки злато, купувате и индирекно долар, ама всеки се е вкопчил в скъпия гущер и не пада
                -потенциални рецесии ПЪРВО В западен ЕС, Китай и САЩ
                -кризи с олиото, Иран, Брексит, Китай, Германия
                -центр банки и други държави си купуват здраво физическо
                -лихвите са свалени до минимум, няма накъде

                Вчера падна малко, щото Китай почива тази седмица.
                Единствената добра новина, (която и Тръмп би искал е сделка с Китай) е която би свалила малко златото, 2-5%
                Идват избори в САЩ, ще има някаква сделка с Китайците "голяма победа", ще има още някой рекорд на индексите. Такава е политическата логика, ще се вдигне риск апетита още, тогава жълтото може да стигне 1350-1400. Преди изборите в САЩ догодина ще се напъва всичко, за да няма рецесия. Но от друга страна, като гледам как президента, нарича глу-паци управителите на ФЕД, значи не е съвсем сигурен, че ще устиска рецесията до изборите и от сега се търси, на кого да се пришие вината за нея!

                Коментар


                • Незнам кой сънува злато под 1450, тва да не ви е миналата спокойна година.

                  - всеки ден посл 3 месеца има нещо по новините, VIX e 20 днес
                  - купувайки злато, купувате и индирекно долар, ама всеки се е вкопчил в скъпия гущер и не пада
                  -потенциални рецесии ПЪРВО В западен ЕС, Китай и САЩ
                  -кризи с олиото, Иран, Брексит, Китай, Германия
                  -центр банки и други държави си купуват здраво физическо
                  -лихвите са свалени до минимум, няма накъде

                  Вчера падна малко, щото Китай почива тази седмица.
                  Единствената добра новина, (която и Тръмп би искал е сделка с Китай) е която би свалила малко златото, 2-5%
                  Last edited by hazard; 02.10.2019, 18:24.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hahoto Разгледай мнение
                    Цифричките от Non-Farm ще са интересни днес, ако безработицата се е вдигнала, в едно с лошото настроение на производствения сектор от вчера, златото може да върне над 1492 бързичко, задържи ли се там, да не е фалшив пробив, тогава другата седмица ще тества пак 1530. Но ако безработицата намаля, може би ще го търсим на 1460-1440. За сега само почитателно го гледам
                    не знам цифрите ама индекса добре забоде нос на дневна да се надявам да стигне целта на Тошкото от 2600/2700 до средата на Ноември .... ше бъде приказка ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от deo Разгледай мнение

                      Днес е заетостта в частната сфера на САЩ, а в петък е NFP. Златото има техническа бариера около 1505-07. Корекцията надолу мисля, че не е завършена
                      За днес говоря, данните за частните работни места излязоха слаби и жълтото се набра над 1492, ако задържи така ще пробва и бариерата, за която си писал.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Hahoto Разгледай мнение
                        Цифричките от Non-Farm ще са интересни днес, ако безработицата се е вдигнала, в едно с лошото настроение на производствения сектор от вчера, златото може да върне над 1492 бързичко, задържи ли се там, да не е фалшив пробив, тогава другата седмица ще тества пак 1530. Но ако безработицата намаля, може би ще го търсим на 1460-1440. За сега само почитателно го гледам
                        Днес е заетостта в частната сфера на САЩ, а в петък е NFP. Златото има техническа бариера около 1505-07. Корекцията надолу мисля, че не е завършена

                        Коментар


                        • Цифричките от Non-Farm ще са интересни днес, ако безработицата се е вдигнала, в едно с лошото настроение на производствения сектор от вчера, златото може да върне над 1492 бързичко, задържи ли се там, да не е фалшив пробив, тогава другата седмица ще тества пак 1530. Но ако безработицата намаля, може би ще го търсим на 1460-1440. За сега само почитателно го гледам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hahoto Разгледай мнение

                            Корекция до 1400-1440 и после средносрочно 1660-1730, бързаш да го отписваш!
                            аз не съм го отписал бе, то ше ходи наистина и много повече ама нема да е са веднага как си мисли народо, че ше хвръкне даже мисля че може даже под 1400 в долари да послезне тек тогава вече лека полека догодина до амина.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hahoto Разгледай мнение

                              Корекция до 1400-1440 и после средносрочно 1660-1730, бързаш да го отписваш!
                              Съгласен съм с това мнение ....... за сега .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                                как е хавата пичое, ше хои ли са злодея на илядо и осмстин или ньет ? ....
                                Корекция до 1400-1440 и после средносрочно 1660-1730, бързаш да го отписваш!

                                Коментар

                                Working...
                                X