IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

    Абе какви са тия педалско манипулативни украшения на въпросите ти............ .

    Защо ''да ме е стах да кажа'' ..............???

    От Тавекс съм купувАЛ .... Над 1400 нямам нито монета нито кюлец
    така вече става.
    добре си купувал.

    виж сега как са... няма ги на практика
    ни да купиш ни да продадеш и това ще е още (не)известно колко време.

    това е на физическите метали, че те не са купуват или продават като трейдинга.
    затова ти казвам, че освен 1-2ма от тук пищещите останалите гледаме 10г напред, а ти пишеш и разъждаваш като трейдър и дискусията става несъвместима.

    къде са покупки продажби при 6-8% марж, а къде са при 0,х% марж..
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      от кой купуваш ти?
      физическо

      или те е страх да кажеш ?
      Абе какви са тия педалско манипулативни украшения на въпросите ти............ .
      или те е страх да кажеш
      Защо ''да ме е стах да кажа'' ..............???

      От Тавекс съм купувАЛ .... Над 1400 нямам нито монета нито кюлец , купени .......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

        Не ги разбираш нещата Тракторян......... отвори си една тема ''Бразди'' и си пиши..........и си ори
        Аз ще ти звънна кога да си купиш от Тавексчето...........
        Щот' не съм стиснато арменче и споделям знанията си..........
        Е.........с малко базик някой път.........но пък иначе е скучно.............
        от кой купуваш ти?
        физическо

        или те е страх да кажеш ?
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          това, че в условия като настоящите златото е доста вероятно да пада е ясно, но това касае само трейдърите...

          физическият пазар е .. леш той спира особено по нашите географски ширини.

          на комекса даже да го бутнат на 1200-1100-1000 за унция..ако решиш да вземеш физическо в тази пандемия ще е мишън импосибъл, а ако решиш да го вземеш през някой бъкет е риск печели риск губи... още 2-3 сътресения и бъкета може да изчезне (не е да не се е случвало).
          Не ги разбираш нещата Тракторян......... отвори си една тема ''Бразди'' и си пиши..........и си ори
          Аз ще ти звънна кога да си купиш от Тавексчето...........
          Щот' не съм стиснато арменче и споделям знанията си..........
          Е.........с малко базик някой път.........но пък иначе е скучно.............

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

            НЕ....
            Никакви системи в описани ти вид , не приемам...........
            И никога не съм казвал че златото

            Казал съм че сега ще пада .............Казах го и качих графика дори с изразено движение надолу............
            В обозримо бъдеще след края на падението - ще поскъпне.........

            Ама ти май никой нечетеш в темата............Едно си знаеш и това е ...........
            това, че в условия като настоящите златото е доста вероятно да пада е ясно, но това касае само трейдърите...

            физическият пазар е .. леш той спира особено по нашите географски ширини.

            на комекса даже да го бутнат на 1200-1100-1000 за унция..ако решиш да вземеш физическо в тази пандемия ще е мишън импосибъл, а ако решиш да го вземеш през някой бъкет е риск печели риск губи... още 2-3 сътресения и бъкета може да изчезне (не е да не се е случвало).

            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              няма ликвидност и в момента тези котировки са ако клъвне някой... не съм сигурен, че имат продукти за продан, а цените им купува са... ако някой е много на зор да го оберат.


              Този ти пост е като 2017 към Кавръков : За бога , брате - не купувай .................

              Прецака човека , Берджинян ..............

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                Знам на какво се гради твоята увереност за цената на златото.Ти приемаш за факт че за да има финансова система в сегашния и вид със всичките му графики и чертички златото трябва да бъде евтино.И че няма да допуснат никога в обозримо бъдеще да поскъпне драстично.Нали?
                НЕ....
                Никакви системи в описани ти вид , не приемам...........
                И никога не съм казвал че златото
                трябва да бъде евтино
                Казал съм че сега ще пада .............Казах го и качих графика дори с изразено движение надолу............
                В обозримо бъдеще след края на падението - ще поскъпне.........

                Ама ти май никой нечетеш в темата............Едно си знаеш и това е ...........

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  сега един въпрос, който ме мъчи от оня ден;
                  защо на най-простия нагледен пример - тавекса /при тях дори дойде със закъснение/
                  разликата /купува продава/ им за златна унция вече е 500лв, при днешен курс??!

                  какво следва?
                  няма ликвидност и в момента тези котировки са ако клъвне някой... не съм сигурен, че имат продукти за продан, а цените им купува са... ако някой е много на зор да го оберат.

                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                    Интересна статегия...............

                    Да видим...................
                    Знам на какво се гради твоята увереност за цената на златото.Ти приемаш за факт че за да има финансова система в сегашния и вид със всичките му графики и чертички златото трябва да бъде евтино.И че няма да допуснат никога в обозримо бъдеще да поскъпне драстично.Защото би изменило остойностяването на всичко.Нали?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                      Да виждам и напред възможното бъдеще.И то е във възход на златото.Видях това бъдеще още когато се зарових в темата преди 10 години...................не можех да преценя кога ще дойде момента.И сега не мога.Но златото ще струва МНОГОООООООООООООО.Колкото повече го натискът надолу толкова повече ще отиде нагоре..............Когато се срутят въздушните кули на менячите на пари.........
                      Интересна статегия...............

                      Да видим...................

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение


                        неговата 'търговия" се изчерпва с;
                        безплатен демо акаунт
                        абонамент в тубата за някой специалист, като него
                        доста много наброй профили във великата медия "инвестор"

                        мама да е жива и здрава да плаща сметките.
                        хамсер хамсер ти си дойде с дигнато опашле. изкара хамсер пари по втори начин да покрие загуби от 6 унци на 1700.
                        хамсер много ще трябва работи мръсна работа . унци много ще падат казал баце.
                        хамсер хамсер , а защо мама ти плаща сметки на господин баце.
                        да нема чикирики. а хамсер.
                        ей знаеш де да пратиш стара хамсерка . в случая раттка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                          Стига бе , Дарвин .............. верно ли виждаш дотам назад ........

                          Сигурно и напред виждаш толкова - за да забелязваш ,някъде след 3 849 999 999 години и 4 месеца , цени на златото от порядъка на 10 000 $ ................
                          И сигурно си го сподел с еххххчо с тънкото моливче............. Затова и се пропи момчето ........С шампанско .......

                          Айде легай и си изтегли нещо от Колибка
                          Да виждам и напред възможното бъдеще.И то е във възход на златото.Видях това бъдеще още когато се зарових в темата преди 10 години...................не можех да преценя кога ще дойде момента.И сега не мога.Но златото ще струва МНОГОООООООООООООО.Колкото повече го натискът надолу толкова повече ще отиде нагоре..............Когато се срутят въздушните кули на менячите на пари.........
                          Last edited by Hermes73; 16.03.2020, 22:01.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                            Гледаме едно и също нещо от различни ъгли.Това че пишеш в момента е следствие на 3 850 000 000 години еволюция на просата прокариотна клетка стигнала до твоя милост...С теб виждаме времевите нишки по различен начин.................Венецианската връзка е тази която първо прави Нидерландия свръхбогата за времето си ........виждайки обаче много по-големите възможности на Англия се премества в Лондон.......И така се създава основата на съвременните ЦБ-та...А маята за своята финансова империя венециянците получават под формата на 36 тона злато заграбено от превземането на Константинопол.Годишното производство на злато в цяла Европа по това време е 6 тона.............................
                            Стига бе , Дарвин .............. верно ли виждаш дотам назад ........

                            Сигурно и напред виждаш толкова - за да забелязваш ,някъде след 3 849 999 999 години и 4 месеца , цени на златото от порядъка на 10 000 $ ................
                            И сигурно си го сподел с еххххчо с тънкото моливче............. Затова и се пропи момчето ........С шампанско .......

                            Айде легай и си изтегли нещо от Колибка

                            Коментар


                            • сега един въпрос, който ме мъчи от оня ден;
                              защо на най-простия нагледен пример - тавекса /при тях дори дойде със закъснение/
                              разликата /купува продава/ им за златна унция вече е 500лв, при днешен курс??!

                              какво следва?
                              Last edited by ratten; 16.03.2020, 22:05.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                ти явно друга работа си нямаш? комплекси нещо?
                                ще ти го напиша за последен път, за да има дискусия са нужни поне 2-ма човека, които не страдат от психични заболявания.
                                тук не говорим кой е познал или не, а това, че индивиди с държане като твоето (на 15 годишен открил интернета) заслужават единствено игнор.
                                нито техника нито фундамент и даже при еднакви идеи за дадена поска не могат да ме накарат да вляза в дискусия с теб.

                                в другата тема за имотите кавръков се мисли за нострадамус ... изяснете се с него
                                радвай се на печалбите и си пази нервите

                                бай дъ дипс

                                успех!

                                ПП тука други комарджии няма и затова не ти влизаме в темпото. мисля, че трябва да се разбереш с архитекта с него сте от една порода.
                                + НО с едно пояснение
                                на 15 годишен, открил мъжките ласки срещу дребни подаръци )))
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X