IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Nikoj Разгледай мнение

    Жълтурковци имате предвид тези дето са пожълтели т злато ли?
    Не бре, тези с жълтите книжки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
      Очяквам и създаването на единна валута за страните членки на НАТО , което ще озъби противниците на долара . Путин златото което има може само да му се радва и нищо друго .
      САЩ не е приятел на ЕС нищо, че са в НАТО ... ЕС е икномически враг на САЩ по-голям от Русия и Китай , но там играта е подмолна.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
        С един куршум два заека .Много скоро жълтурковците ще пият една студена вода а Руснаците ще стоят както пръднали
        Жълтурковци имате предвид тези дето са пожълтели т злато ли?

        Коментар


        • Очяквам и създаването на единна валута за страните членки на НАТО , което ще озъби противниците на долара . Путин златото което има може само да му се радва и нищо друго .
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • С един куршум два заека .Много скоро жълтурковците ще пият една студена вода а Руснаците ще стоят както пръднали
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              трилионите ще летят на ята за ' хорат да имат '
              Ще разкажа една "притча"...

              НРБ - 1947 г. в Комисията по Реквизиции (в изпълнение на Закона за национализацията) извикват поединично господа фабрикантите(без значение дали са притежавали дребна земица,тепавица или спиртна фабрика в Русе), за справка-опис на имуществото и начина по който са го придобили.Обикновенно масовката привикани отива унила и почва да обяснява - ама аз таковата....,това съм го придобил с честен труд,таковата...и съм хранил честно доста хора ...таковата и много мола да не ми го вземате ...таковата...защото аз съм готов и на вас да дам ...таковата.....

              Отоворът бил :

              Дълбочината на въпроса е не как сте го придобили и изпозвали - а защо не сте го Продали Навреме!
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                след 15 минути е NFP(nonfarm payrolls) консенсус -100К
                как ще е според вас

                аз си мисля, че като нищо може да е -160К -180К
                wtf
                12:30 USD Nonfarm Payrolls (Mar) actual -701 K consensus-100 K previous 275 K
                трилионите ще летят на ята за ' хорат да имат '

                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • след 15 минути е NFP(nonfarm payrolls) консенсус -100К
                  как ще е според вас

                  аз си мисля, че като нищо може да е -160К -180К
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                    Не довижда шурека ти

                    Покажи поста в който съм написал че купувам физ. злато на тези сегашни цени

                    Ако не покажеш такъв пост , явно си лъжец . и целиш нещо с поста си .................................................... ....................
                    Казах му, ама той пак се чуди...


                    и вика защо тогава на мнението на benassi от 1 април, 13,05 часа, в което се хвали, че е получил кенгуру, виси същият аватар като твоя - некъв плуващ морски лъв?


                    А пък той те знаел кат човекът с многото акаунти... Инак шуреят не лъжец. Просто много наблюдателен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                      Как са барелите момчета
                      ами както винаги става, всички чакаха да удари 10-15$ на гиме, а то тръгна в обратна посока

                      Коментар


                      • Узнай крайния пункт и ще разбереш пътуването.
                        Какво, ако до 12 месеца се забрани притежанието на оръжие, благородни метали и кеш от населението,
                        с цел неразпространение на вируса ?
                        Ако се въведат военни положения по света поради бунтовете от глада, конституцията няма да важи.
                        Гледали сме взети много по-глупави решения, прокарани със още по-глупави оправдания.
                        А крайния пункт в следващите 10 години ми изглежда да е нова централизирана дигитална валута
                        и най-малко тотален контрол на масите.

                        П.П. Дали последните проведени банкови стрес тестове в САЩ и ЕС включваха едновременно,
                        глобална хуманитарна, икономическа и финансова криза ?
                        Last edited by hazard; 03.04.2020, 13:30.

                        Коментар


                        • Как са барелите момчета

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            утре се очертва да бъде лошо-гошо

                            консенсус -100К, но няма да се изненадам ако е по-зле, а априлският ще бъде лошо-гошо на квадрат
                            ще се заговори за колкото са нужни 'безплатни' пари (от космоса) , за стимули, за подкрепа, за 'хората да има'

                            бях сигурен, че тоя идиот Тръмп е предопределен в неговият мандат голямо л-но да удари вентилатора с 200 ...


                            безплатни пари, печатане, дълг в космоса, бвп надолу яко.... липса на физическо (уж временна) предпоставки златото да чукне 2000$ тройунцията - засега на пазара на физическо, а след някой друг месц и на комекса (ако не са ги сложили под карантина заради вирОЗа)

                            Че ще е лошо - гошо се знае не от днес и вчера. Не откриваш нищо ново ..........

                            Печатене ще има , но не и за .... '' хората '' . .

                            Физическо може и да липсва ( писал съм - причината не е , че ще ходи в Космоса , просто сега никой не работи ) , за извесно време .................

                            Унцията и СЕГА е 2000 $ без да чакаш NONFARM PAYROLLS-a .............. ( Ако не си сметнал 3637 лв : 1.81 курс = 2009 $ )

                            Ама то и в имотните сайтове има папурски маломерки по 200 К .............

                            Ама не вървят много .................. Вече ............

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение

                              Шуреят пита защо корективният пише, че златото щяло да пада, а пък си купува кенгуру. Едно пише, друго прави.
                              Аз кво да му отговоря?
                              Кажи му , да иде да му пръснат ''ергенско биле '' в очите ................... Не довижда шурека ти

                              Покажи поста в който съм написал че купувам физ. злато на тези сегашни цени

                              Тия цени са за балъци и изтръпнали пишман - инвестори с по 5000 - 10 000 лева у джеба

                              Ако не покажеш такъв пост , явно си лъжец . и целиш нещо с поста си .................................................... ....................
                              Last edited by Correctively objective; 03.04.2020, 09:25.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                                https://www.youtube.com/watch?v=04Fa...kDMLUKCPmrymcO
                                почват да се появяват парчета от пъзела,
                                Вируса е една умело измислена причина за огромно QE, контролиране на обеднелите маси, промяна на естествения ред на нещата (новия световен ред).
                                Повечето премиери/президенти казват че ЧАСТ от мерките ще останат и след края на пандемията, например следенето на локацията на телефоните, забрана на груповите събирания, задължителна ваксинация иначе няма достъп до обществени места, кеша имал вируси по него и др.
                                Колко удобно хеликоптерите дойдоха сега, когато 2019 се очакваше сигурно да се влезе в рецесия глобално и да се подкопае глинената фиатна икономика.
                                Колко удобно с едната ръка да посочиш телевизор бълващ смъртоносна вирусна психоза, а с другата ръка с гегата да подбутваш уплашените прегладнели овце където искаш.
                                Първо H& S тренд продължаваща фигура.
                                А сега това.

                                Само ми обясни къде
                                са Руснаците у схемата като те вече не притежават почити американски дълг а се концентрират върху златото. В тяхен интерес е да се срине глобалната фиатна домнация на ФЕД. и да изгрее тяхната звезда отново. Излиза че те са седяли на една маса с конспираторите и си правят икономическо харакири с петрол 20 долара. И от къв зор ще участват и ще крепят статуквото на Глобалната доминация на САЩ.

                                А сетих се за да може и Путин да остане пожизнен дитатор.
                                Само че и без вируса Путин си е пожизнен дитатор и коли и беси както по света така и у нас.

                                Да действително контрола и диктаторските методи покрай пандемията ще се усладят на много правителства . Но тази тенденция си я имаше и преди вируса и то на глобално ново. Вирусната пандемия и склоноста към диктатури няма да спасят фиатната система.
                                По скоро ще ускорят нейния крах и са индикация за края на една епоха.
                                Last edited by Todor Sabev; 03.04.2020, 14:36.

                                Коментар

                                Working...
                                X