IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

    Новия Световен Реди идва да измете всички гащници и папурковци дето чапат по клавиатурите и си мислят че правят пари........МОТИКИ това ги чака или глад........Вече ти писах че може и с ТРИ унции да си го купиш.Само търпение да удушат главните ГРАФИКАРИ И ПЕЧАТАРИ......Тогава ще дойде времето.Близко е.
    И аз тъй думам.
    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


      на който съм искал съм го казал (някои пишат тук..) това си е лично мое убеждение и нямам претенции да е безпогрешно.
      иначе бай дъ дипс съм от доста време

      поздрави и успех

      ПП ще преместя стоа на 1765 (нещо недопустимо, но докаот чакам коективния... доларчетата отлетяха)
      Нищо не мести. златото вероятно лятото ще бие историческия връх преди да се сурне по сериозно на долу в края на годината. Ако все пак искаш да преместиш стоповете. и да имаш къси не е задължително да местиш стоповете на цялата позиция . Намали риска.
      Last edited by Todor Sabev; 14.04.2020, 18:36.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Big Brother 666 Разгледай мнение

        Ами , мерси . Щом цитираш мен
        Ще купуваш или ще продаваш на тези цени , заслужили '' честито'' - то ти ? Че не е ясен много повода

        и стоповете на хората , какво те бъркат . Имат - местят
        Темата е за злато а не за форекс!Златото е метал а не хартия!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cactusa Разгледай мнение

          Честито!Грама подмина 100лв.Наполеона вече е над 700лв.А вие си местете стоповете!
          Ами , мерси . Щом цитираш мен
          Ще купуваш или ще продаваш на тези цени , заслужили '' честито'' - то ти ? Че не е ясен много повода

          и стоповете на хората , какво те бъркат . Имат - местят

          Коментар


          • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение
            Ако продавам сега ще реализирам печалба за тристайно апартаментче.Ама ще чакам да го купя с пет унциики
            Новия Световен Реди идва да измете всички гащници и папурковци дето чапат по клавиатурите и си мислят че правят пари........МОТИКИ това ги чака или глад........Вече ти писах че може и с ТРИ унции да си го купиш.Само търпение да удушат главните ГРАФИКАРИ И ПЕЧАТАРИ......Тогава ще дойде времето.Близко е.

            Коментар


            • Материал трябва МАТЕРИАЛ!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Big Brother 666

                Няма да дочакаш такова нещо . Ни- ко-га

                Новия Световен Ред не идва за да може всеки гащник и папурковец с 5 -7 заплати ( 5 унции ) и четене на блогчета , да си бил

                купил апартаментче
                Честито!Грама подмина 100лв.Наполеона вече е над 700лв.А вие си местете стоповете!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Big Brother 666

                  Ама ти навсякъде ли се правиш така на ''улав ''
                  Нали те помолиха , а и на нас ни е интересно за да решим кой е правия . Бъди добър , отдели малко време и отговори на Correctively objective :

                  на който съм искал съм го казал (някои пишат тук..) това си е лично мое убеждение и нямам претенции да е безпогрешно.
                  иначе бай дъ дипс съм от доста време

                  поздрави и успех

                  ПП ще преместя стоа на 1765 (нещо недопустимо, но докаот чакам коективния... доларчетата отлетяха)
                  Last edited by bertram; 14.04.2020, 17:34.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение
                    изпратено от Correctively objective :

                    Един дол дренки сте . И няма как да е , след като сте един и същи човек ......... Предполагам !!! 88 % !!
                    Дай нещо по долните ................ или не ти се търси

                    пп.
                    Чакам с ника еххххххЧО да качиш , обоснована графика , по която да обясниш причината за РАЛИИИИИИИИ - то
                    Или пък ехххчо - умен и грамотен - ако греша и и сте различни люде
                    Ще е честно и интересно .........
                    Аз качих и обосновах целия си три годишен престой и писане тук .... ..............Защо , до къде , и какво съм имал предвид през това време ..... спорейки .
                    Редно е да видим модел , техника , или поне графика с една подкрепа отдоле ........... но редно е да видим базата , причината , идеята , мисленето , което обуславя Ралииииииииииииииииииииии - то от 2017 досега
                    още веднъж мерси за комплимента

                    графика не ми требе, нали те копирам в този трейд
                    добавката се е задействала крайна позиция шорт 100 унции с цена 1723 - стоп 1753 (кажи ако не е добре да го мръдна)


                    ако го биe стпа ми 'висиш' 3К USD, а ако излезе ще черпа едно бърбънче.

                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Ако продавам сега ще реализирам печалба за тристайно апартаментче.Ама ще чакам да го купя с пет унциики
                      Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        мерси за комплимента, но екс е доста по-грамотен от мен и начетен.
                        изпратено от Correctively objective :

                        Един дол дренки сте . И няма как да е , след като сте един и същи човек ......... Предполагам !!! 88 % !!
                        Дай нещо по долните ................ или не ти се търси

                        А никът бертрам , никъде не е ''призовавал '' да се купуват напальони на 1200 . Я дай един цитат с времето , да ме опровергаеш ........
                        Чета и пиша в темата отначалото .
                        И '' бай дъ дипса '' го спомена на 1600 .... след Нова Година ...............

                        Ако ми покажеш пост в който има израза '' бай дъ дипс '' , преди Нова Година ............ печелиш ............ ( тоя пък , от 1200 бил почнал , смех )
                        пп.
                        Чакам с ника еххххххЧО да качиш , обоснована графика , по която да обясниш причината за РАЛИИИИИИИИ - то
                        Или пък ехххчо - умен и грамотен - ако греша и и сте различни люде
                        Ще е честно и интересно .........
                        Аз качих и обосновах целия си три годишен престой и писане тук .... ..............Защо , до къде , и какво съм имал предвид през това време ..... спорейки .
                        Редно е да видим модел , техника , или поне графика с една подкрепа отдоле ........... но редно е да видим базата , причината , идеята , мисленето , което обуславя Ралииииииииииииииииииииии - то от 2017 досега

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение
                          изпратено от Correctively objective :


                          Отдавна имах съмнения , че ти си ехххх , но защо пишеш под различни никове едновременно .
                          А никът бертрам , никъде не е ''призовавал '' да се купуват напальони на 1200 . Я дай един цитат с времето , да ме опровергаеш ........
                          Чета и пиша в темата отначалото .
                          ехххх призоваваше . вярно е , но хайде реализирай печалбата де . 400$ на унция ( 1750 - 1360 = 400 )
                          Даже е по малко , защото се губи маржа на търговеца .
                          Аз също съм купувал и писал епизодично за Покупки ... според графиката която съм качил ............
                          Друг е въпроса , че сега ще повърнат от печалбата , а на следващия тур и Аз вече ще '' призовавам '' за напольонЕте ......
                          И '' бай дъ дипса '' го спомена на 1600 .... след Нова Година ...............

                          Ако ми покажеш пост в който има израза '' бай дъ дипс '' , преди Нова Година ............ печелиш ............ ( тоя пък , от 1200 бил почнал , смех )

                          Чакам с ника еххххххЧО да качиш , обоснована графика , по която да обясниш причината за РАЛИИИИИИИИ - то


                          И всичко е точно ..............
                          мерси за комплимента, но екс е доста по-грамотен от мен и начетен.

                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            от 'златарските фирми' познавам само Крум и е голям пич (запознахме се преди 2 месеца)

                            иначе поднасям сърдечните си извинения на всички, които съм посъветвал да си купят напальони от нива 1200$ за тройунция... това беше грешка колеги и моля приемете моите искрени извинения... трябваше да държите парите на влог или да купите сгради на зелено или без акт 16 или панели в папупура и слатина на 1200Е м2 или акции по върховете....

                            извинявам се искрено

                            ПП да добавя призивите ми "бай дъ дипс" от пътя от 1200 до тук - бяха основателно оплювани от царя на техническият анализ и са донесли само страдание на приелите ги - извинявам се и за това.

                            затова сега скъсих един път и аз да съм в едно купе на влака с най-добрите в момента съм - около 200$ ама това не е проблем никакъв. ще се замези сигурен съм
                            изпратено от Correctively objective :


                            Отдавна имах съмнения , че ти си ехххх , но защо пишеш под различни никове едновременно .
                            А никът бертрам , никъде не е ''призовавал '' да се купуват напальони на 1200 . Я дай един цитат с времето , да ме опровергаеш ........
                            Чета и пиша в темата отначалото .
                            ехххх призоваваше . вярно е , но хайде реализирай печалбата де . 400$ на унция ( 1750 - 1360 = 400 )
                            Даже е по малко , защото се губи маржа на търговеца .
                            Аз също съм купувал и писал епизодично за Покупки ... според графиката която съм качил ............
                            Друг е въпроса , че сега ще повърнат от печалбата , а на следващия тур и Аз вече ще '' призовавам '' за напольонЕте ......
                            И '' бай дъ дипса '' го спомена на 1600 .... след Нова Година ...............

                            Ако ми покажеш пост в който има израза '' бай дъ дипс '' , преди Нова Година ............ печелиш ............ ( тоя пък , от 1200 бил почнал , смех )

                            Чакам с ника еххххххЧО да качиш , обоснована графика , по която да обясниш причината за РАЛИИИИИИИИ - то


                            И всичко е точно ..............

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              предай му на твоят прЕател, че съм пуснал едни къси 50 унции от 1716 със стоп 1750 и ще търся нещо около 1640-50 да изляза.
                              да стиска палци


                              ПП на 1735 ще добавя още 50 със същия стоп 1750
                              много големи бройки унции пишеш. ще докараш някоя хемороидна криза на коригирания.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение
                                ....( ехххххчо , бертрамчо ... или колко и да сте никовете в услуга на златарски фирми ) ...............
                                ......
                                от 'златарските фирми' познавам само Крум и е голям пич (запознахме се преди 2 месеца)

                                иначе поднасям сърдечните си извинения на всички, които съм посъветвал да си купят напальони от нива 1200$ за тройунция... това беше грешка колеги и моля приемете моите искрени извинения... трябваше да държите парите на влог или да купите сгради на зелено или без акт 16 или панели в папупура и слатина на 1200Е м2 или акции по върховете....

                                извинявам се искрено

                                ПП да добавя призивите ми "бай дъ дипс" от пътя от 1200 до тук - бяха основателно оплювани от царя на техническият анализ и са донесли само страдание на приелите ги - извинявам се и за това.

                                затова сега скъсих един път и аз да съм в едно купе на влака с най-добрите в момента съм - около 200$ ама това не е проблем никакъв. ще се замези сигурен съм
                                Last edited by bertram; 14.04.2020, 14:11.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X