IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
    Интересуват ме само златни монети 22 - 23,5 карата. Без значение от грамажа, номинала, периода и държавата. Преди две седмици купих една от 1915 г. ФРАНЦ ЙОСИФ 14 гр, проба 986 за 1200 лв. Добре ли е? Как мислите?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение

      Дали е връх или съпротива, предстои да видим
      Toва само за $ злато предстои, във всички други валути по света предния връх се показа само като малка крайпътна гара де не спира влака

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Къв балон бре .златото не е пробило върхът отпреди 9 години.
        Златото се готви за значителен скок но това ще отнеме още няколко години.
        Дали е връх или съпротива, предстои да видим
        Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Къв балон бре .златото не е пробило върхът отпреди 9 години.
          Златото се готви за значителен скок но това ще отнеме още няколко години.
          То затова са мечките, да плашат биковете.Една мечка какво искаш да ти каже?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

            Според мен, не е изгодно Криси. Алчни спекуланти напомпаха до пукване златния балон.
            Къв балон бре .златото не е пробило върхът отпреди 9 години.
            Златото се готви за значителен скок но това ще отнеме още няколко години.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
              Според вас сега не е изгодно да се купува злато, нали?
              Според мен, не е изгодно Криси. Алчни спекуланти напомпаха до пукване златния балон.

              Коментар


              • Здравейте пиленца, ппп
                Добре си живуркате, но скоро треската за златото може да ви пусне, ппппп
                И е добре да се огледате къде е близката аптека. За изграден рефлекс говорим да имате, - Когато започне пързлката.
                Скоро, скоро - два три месеца не е много скоро. Но да си знаете откъде да вземете бускулизинчето при нужда. пппп. Против колики и спазми. хяхяхях
                Last edited by mecka_stryvnica; 16.05.2020, 13:32.

                Коментар


                • Интересуват ме само златни монети 22 - 23,5 карата. Без значение от грамажа, номинала, периода и държавата. Преди две седмици купих една от 1915 г. ФРАНЦ ЙОСИФ 14 гр, проба 986 за 1200 лв. Добре ли е? Как мислите?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                    Къде отиде Корективния да каже кога и докъде ще пада?....
                    Даже му казахме да купува PAAS на ниската цена, но той не желаеше.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vhk Разгледай мнение
                      Никой ли не вижда че златото се готви за скок ,първо към 1820 и после към 2050,според флага на дневна графика ,може би ?
                      Да време е да бие върха от 2011 та.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                        Според вас сега не е изгодно да се купува злато, нали?
                        Зависи от целите

                        Коментар


                        • Според вас сега не е изгодно да се купува злато, нали?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vhk Разгледай мнение
                            Златото и среброто дърпат нагоре ,незабелязани от нашите колеги. Аз мисля че това това е все пак началото , може би !
                            чак пък незабелязано...среброто кърти днес, да не говорим за панам и силвъркорп
                            GSR паднало от 125 вече на 103

                            Коментар


                            • Златото и среброто дърпат нагоре ,незабелязани от нашите колеги. Аз мисля че това това е все пак началото , може би !

                              Коментар


                              • Къде отиде Корективния да каже кога и докъде ще пада?....

                                Коментар

                                Working...
                                X