IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аууууу Злото се съпротивлява като Беларуски партизанин в Беловежката гора. Ние знаеме, че не се раждал на земята по-корав партизанин от Беларусина и той винаги побеждава, дори срещу него да се е изправила най.могъщта армия съществувала някога в човешката история Вермахта. Чакаме катяшите за ознаменуват 2200 скоро усещате ли го, като мирис на Мастика / приликите с лица и събития е случаен/ Но не си мислете, че на 3000 означава, че знамето върху Райхстага е забито това е само пробива при Сталинград / Волоград/ До знамето има още време и борба.

    Коментар


    • Аха, мислих, че като Ексчу имаш разни специални нива и се опитвам да хвана логиката с числата... ама той Ексчу колко ги разбира тези работи е друг въпрос

      Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
      Опаааа ... вторачил съм се в часовите графики и въобще не поглеждам свдмичната.....

      Разбрах , какво имаш предвид за 1921 ....

      По скоро - не .....
      Ако затвори под 1921 ..........ще е 8 дневен бар , направил това.......... Както виждаш при предишните не е довело до нищо особено ..

      Коментар


      • А, не се засягам. Не съм трейдър и за сега нямам идеята да ставам. Парите са ми в акции, които държа с години и за сега нещата вървят добре там

        Фундаментално очаквам дигане на лихвите по дългосрочните ДЦК и ако съм прав за това, съм почти сигурен, че златото ще трябва да падне. Но не мога да кажа точно с колко На око си мисля за нива от 1400-1500 към края на 2021 или началото на 2022

        Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

        Не съществуват Има няколко метода за анализ на Графиката . И един от тях е Техническия Анализ ( ТА) ........без да е теория .........

        Числата който си написал (цените) , на мен не ми говорят нищо (за мен не са важни зони ) .
        . Дали ще затвори под или над 1921 дневния бар , е без значение за каквото и да е като посока движение ..... (за мен )

        Обикновенно хората работещи с графика , казват какво имат предвид , като споменават дадено ниво или цена .... Иначе другите работещи със същата графиката , трябва да гадаят ( така прави напр . ехххххчо )

        Но ти си фундаменталист (новинар ) и това не го знаеш а и не те касае .....
        Без да се засегаш , фундаменталистите като теб и Мики Флорида са най бавните и губещи трейдъри .................
        Затова и рядко ги има .............

        Фундаменталите по принцип са инвеститори ......
        Графиците ( ТА , барови конфигурации , Вълнови анализ , Обемен анализ) са спекуланти ................

        Оттук идва и неразбирането помежду им ............или закачките .............

        Коментар


        • Опаааа ... вторачил съм се в часовите графики и въобще не поглеждам седмичната.....

          Разбрах , какво имаш предвид за 1921 ....

          По скоро - не .....
          Ако затвори под 1921 ..........ще е 8 дневен бар , направил това.......... Както виждаш при предишните не е довело до нищо особено ..

          За цената която си упоменал , би трябвало да следиш месечния бар , ако търсиш някаква връзка в тая насока....


          пп За статистика на бъгчетата само : Над 2000 $ за унция в цялата човешка история сме били общо ................. 4 плътни дни
          Last edited by Correctively objective; 08.09.2020, 17:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Според ТА теориите, ако златото затоври днес под $1921, примерно около 1919-1917 значи ли, че има още надолу тази седмица?

            Или то май се търгува round the clock... Но ако остане там на тези нива и осъмнем на $1917?
            Не съществуват
            ТА теории
            Има няколко метода за анализ на Графиката . И един от тях е Техническия Анализ ( ТА) ........без да е теория .........

            Числата който си написал (цените) , на мен не ми говорят нищо (за мен не са важни зони ) .
            . Дали ще затвори под или над 1921 дневния бар , е без значение за каквото и да е като посока движение ..... (за мен )

            Обикновенно хората работещи с графика , казват какво имат предвид , като споменават дадено ниво или цена .... Иначе другите работещи със същата графиката , трябва да гадаят ( така прави напр . ехххххчо )

            Но ти си фундаменталист (новинар ) и това не го знаеш а и не те касае .....
            Без да се засегаш , фундаменталистите като теб и Мики Флорида са най бавните и губещи трейдъри .................
            Затова и рядко ги има .............

            Фундаменталите по принцип са инвеститори ......
            Графиците ( ТА , барови конфигурации , Вълнови анализ , Обемен анализ) са спекуланти ................

            Оттук идва и неразбирането помежду им ............или закачките .............

            Коментар


            • НАСДАК е по-трудно да се предвиди в момента накъде ще ходи краткосрочно

              Златото ми е по-очевидно на мене. Аз лично нямам съмнения, че ще видим и под 1800 в близките месеци

              Коментар


              • Ти така или иначе не го долюбваш, хеле пък и на дей трейдинг....не се мъчи в тая тема, гледай да спасиш акциите при Наско.

                Та, по темата, VIXa отиде на 35, тоест качи 40% за няколко седмици, а манипулираното злато си седи на 1940, а обикновено са корелирани.
                Загадка е, не изключвам един северен спайк към 2050 много скоро.
                А и не е ясна причината за възхода на VIXa.

                Коментар


                • Според ТА теориите, ако златото затоври днес под $1921, примерно около 1919-1917 значи ли, че има още надолу тази седмица?

                  Или то май се търгува round the clock... Но ако остане там на тези нива и осъмнем на $1917?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                    Пиленце пий една мастичка за мое здраве. Много си готин. Нека великата майка земя благославя интелекта ти- 3000!!! Другарят Мюлер каза така и така ще стане- Великият Бог Небе така каза- Който има уши да слуша, а плебеите да си дрънкат каквото искат- Ако мастиката ти свърши ще ти взема една от Винпром Карнобат, нищо, че нинджите още дават газ по плаца там все едно са по магистрала Тракия. Хахххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх х
                    Еми , ще пия ....щом си го закършил със здравето ...... Ама ще си сипа едно уиски , че мастика не пия !! Рядко пия Узо , и то заради определени мезета .................
                    Като ти чета поста обаче , ще си сипа и второ ..... да те слуша главата , че маи маи , баш баш - не е така ....
                    А като ти гледам таргета ''до Нова Година '' ........ направо ще сипя и И ТРЕТО , ..............и тук ще спра

                    Не се заяждам с теб , не си ми в таргета на ''гурута''

                    Просто ПО ТЕМАТА ти написах , че ако още коригира - ще видиш 3000 до Н.Година , както си написал - през крив макарон
                    Така както изгледа нефта на 200 .......... миналата година


                    П П за редовите бъгове , стиснали 3-4-5 пендара .....не плашете се ....... 3000 $ за унция все пак ще го стигнем
                    Но няма да е за Коледа ...
                    Най рано догодина по това време ............... Като преди това са възможни и промоции
                    8 К , 10К , 20 К или 80 К - абсурд

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                      Защо мислиш , че 1862 е '' много плитка корекция '' .............. Или не знаеш защо го мислиш , а просто така ти идва да го напишеш ...отвътре

                      'Начи .... да те светна.... Ако този ти пост (цитирания ) стане реалност и ''покоригира още малко '' ........... то основното ти очакване :


                      автоматично заминава при ''долнопробните фентъзи сценарии'' .

                      Не си мисли обаче , че ако стане обратното и НЕ ''коригира още малко '' и директно тръгне на ръст ще си ''уцелил '' с прогнозата си

                      Не - - пак ще си остане слаб фентъзи сценарии за 2020.


                      Нещо като миналогодишната ти '' прогноза '' - нефт на 200 $ - най слаб фентъзи сценарии за 2019 ...........

                      Пиленце пий една мастичка за мое здраве. Много си готин. Нека великата майка земя благославя интелекта ти- 3000!!! Другарят Мюлер каза така и така ще стане- Великият Бог Небе така каза- Който има уши да слуша, а плебеите да си дрънкат каквото искат- Ако мастиката ти свърши ще ти взема една от Винпром Карнобат, нищо, че нинджите още дават газ по плаца там все едно са по магистрала Тракия. Хахххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх х

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                        Защо не го изчакаш до покоригира още малко. Корекцията е още много плитка-
                        Защо мислиш , че 1862 е '' много плитка корекция '' .............. Или не знаеш защо го мислиш , а просто така ти идва да го напишеш ...отвътре

                        'Начи .... да те светна.... Ако този ти пост (цитирания ) стане реалност и ''покоригира още малко '' ........... то основното ти очакване :
                        Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                        Злато 3000 долара до края на годината
                        автоматично заминава при ''долнопробните фентъзи сценарии'' .

                        Не си мисли обаче , че ако стане обратното и НЕ ''коригира още малко '' и директно тръгне на ръст ще си ''уцелил '' с прогнозата си

                        Не -
                        Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                        Злато 3000 долара до края на годината
                        - пак ще си остане слаб фентъзи сценарии за 2020.


                        Нещо като миналогодишната ти '' прогноза '' - нефт на 200 $ - най слаб фентъзи сценарии за 2019 ...........


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Кво викаш че ни предупреждаваш че ще ходи на долу. Като гледам и бубулечките се изпокриха.

                          Я пък да вземем да добавим още малко дълги.
                          Защо не го изчакаш до покоригира още малко. Корекцията е още много плитка-

                          Коментар


                          • Тия ТА работи не ги разбирам и няма да коментирам. Но днес имаше добри новини от пазара на труда в щатите и лихвата по 10г ДЦК е нагоре. Ще идват и още добри новини, малко по малко, лихвата ще се качва и златото ще става сравнително по-малко интересно

                            А и доларът се закрепи

                            За мене това са лоши поличби

                            Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                            Дори и да е за надолу - за под 1900 - трябва му още един път леко нагоре ....25, 35 , 45 долара и ....тогава...........

                            Коментар


                            • Тошо, човек, симпатичен си ми, не си играй с огъня

                              Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Кво викаш че ни предупреждаваш че ще ходи на долу. Като гледам и бубулечките се изпокриха.

                              Я пък да вземем да добавим още малко дълги.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Държи се проклетият жълт метал...

                                Да видим до кога ще удържи над 1900. Разумно е леко по лека да се разпродава и да се кешират печалбите

                                Казал съм го още на $2017, но предупреждението още е валидно
                                Кво викаш че ни предупреждаваш че ще ходи на долу. Като гледам и бубулечките се изпокриха.

                                Я пък да вземем да добавим още малко дълги.
                                Last edited by Todor Sabev; 04.09.2020, 18:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X