IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
    Аз все още разглеждам варианта при който ЕUR / USD отива над 1,26 .

    Това пък , от своя страна ще доведе до понижение във GOLD / EUR . , каквото и очаквам ..................
    Не става- Долара е ЦАРРР и ще бъде доста дълго така. Средносрочно. И би трябвало да го знаеш много добре!!! Елементарно е!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

      Доколкото съм информиран- Процесите ще протекат по-малко друг начин- Не е точно както всички мислите.
      Сподели за да чуем

      Че аз малко , не мисля точно като ''всички''

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Италия е много трудна за изтърване, причините не са само икономически, а най-вече геополитически. Освен като ботуш в своя географски рисунък, на картата Италия стои като вимето на Европа.
        Личо Джелли- Жалко че нямата котировка. Иначе щях да съм олл иннн при тях. Лятото ще са върхът.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          И за тях е по-добре да напуснат еврозоната и след време като си оправят дисбалансите и икономиката пак да кандидатстват.Аве Варофакис
          излезе много прав на времето.
          Доколкото съм информиран- Процесите ще протекат по-малко друг начин- Не е точно както всички мислите.

          Коментар


          • Аз все още разглеждам варианта при който ЕUR / USD отива над 1,26 .

            Това пък , от своя страна ще доведе до понижение във GOLD / EUR . , каквото и очаквам ..................

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              Италия е много трудна за изтърване, причините не са само икономически, а най-вече геополитически. Освен като ботуш в своя географски рисунък, на картата Италия стои като вимето на Европа.
              И кой ще и плати масрафа,излиза и толкоз като във футбола има и "А" и" В" и селскостопански групи.Това не означава,че напуска ЕС а минава в по-долна дивизия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Ако покажат червени картони на Италия,Гърция и Портогалия може и да го спасят.
                Италия е много трудна за изтърване, причините не са само икономически, а най-вече геополитически. Освен като ботуш в своя географски рисунък, на картата Италия стои като вимето на Европа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                  Ще им ги покажат. Не се безпокой-
                  И за тях е по-добре да напуснат еврозоната и след време като си оправят дисбалансите и икономиката пак да кандидатстват.Аве Варофакис
                  излезе много прав на времето.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    не е само за еврото

                    долар-йена-евро-паунд-франк

                    са в кюпа на задругата на печатарите
                    Както на всички ще им се наложи да си сменят професиите, така и на печатарите ще им се наложи да отидат да работят в златните мини.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Ако покажат червени картони на Италия,Гърция и Портогалия може и да го спасят.
                      Ще им ги покажат. Не се безпокой-

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                        Идва не Видов ден, а Виденов ден за еврото.
                        Ако покажат червени картони на Италия,Гърция и Портогалия може и да го спасят.

                        Коментар


                        • печатницата прави бррррррррррррррррррр

                          https://brrr.money/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                            Идва не Видов ден, а Виденов ден за еврото.
                            не е само за еврото

                            долар-йена-евро-паунд-франк

                            са в кюпа на задругата на печатарите
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Идва не Видов ден, а Виденов ден за еврото.

                              Коментар


                              • Напазарихте ли сребро кога ви казах джентълмени.

                                Коментар

                                Working...
                                X