IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от benassi Разгледай мнение
    Пощальна ми донесе едно кенгуру днес за един приятел, поръчах го в четвъртък, цената беше около 3180
    ако слушаш феновете на хари дент (признавам сладко говори чиека и е убедителен) твоят приятел си го набутал с има няма илядо лева за 2-3 месеца нетърпение

    майтап да става, но в този локдаун да получиш доставка на физическо при това на добра цена - поздрави
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение

      Аз просто изпълних твоята препоръка - дадох съдържание. Не виждам нищо тарикатско в това. Не съм те карал да коментираш нищо. И как да те карам? Нали аз трябва да давам съдържание.
      Извинявай тогава, просто не съм те разбрал!

      Моя грешка! Sorry!

      Коментар


      • Пощальна ми донесе едно кенгуру днес за един приятел, поръчах го в четвъртък, цената беше около 3180
        Last edited by benassi; 01.04.2020, 14:14.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida вчера в 23,05 часа Разгледай мнение
          п.п
          Знай, че не е необходимо да се занимаваш, с другите и с техния персонаж! Когато твоите тези са аргументирани, когато зад думите ти строи правота, то хората припознават СЪДЪРЖАНИЕТО! Напоследък ми се струва, че повече залитна към личностни нападки, а те са безмислени! Давай СЪДЪРЖАНИЕ! Глупака е видим и без да го посочваш!
          Аз просто изпълних твоята препоръка - дадох съдържание. Не виждам нищо тарикатско в това. Не съм те карал да коментираш нищо. И как да те карам? Нали аз трябва да давам съдържание.

          Коментар


          • Много хубав линк от bota156 - https://www.thebalance.com/gold-price-history-3305646
            показва, как човек може много да направи във годините, но му трябва ръководна звезда

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LaCosta

              Банките търсят ликвидност и са готови да плащат за това

              "От 12 март финансовият германски портал tagesgeldvergleich.de е регистрирал единадесет банки и доставчици на финансови услуги, които са вдигнали лихвите за овърнайт лихва и 16 - за срочни депозити. „Очакваме тенденцията да се засили", казва Андре Залцведел от портала."

              Явно банките нямат достатъчно входящи парични потоци от кредитополучателите си, на които бе даден мораториум по редица плащания, и се налага да привличат капитал от вложители, което е първи признак за рязко влошилото се състояние на банковата система в Европа.
              Неудачно се правиш на тарикат!
              Аз съдържанието го давам, както го разбирам и когато преценя! Не съм ти дежурен "тълковател" на новини!
              От друга страна, ти може да коментираш, всичко, както намериш за добре!

              При дадените обстоятелства, без изрична ликвидна подкрепа от ЕЦБ, финансовите институции, ще започнат да падат една по една!
              Нямам нищо на против да изчакам и да видя, колко точно ще падне златото при замръзващи банкомати, един по един, до 2-3-6 месеца!
              Ако такава подкпрепа няма и се остави свободен пазар!
              Last edited by Mike Florida; 01.04.2020, 12:52.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                Не е по темата директно .Днес разговарях със счетоводител чиято счетоводна къща води счетоводството на няколкостотин фирми.Човека ми каза че на 31 03 2020 е уволнил толкова хора колкото не е уволнявал последните 5 години на куп.След 2-3 месеца карантина нивото на безработица се очертава да мине 50%..
                Днес пренаписваме историята - ПО-ГОЛЯМАТА ДЕПРЕСИЯ.
                Ето какво е станало с цената на златото тогава, че до днес
                https://www.thebalance.com/gold-price-history-3305646
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Не е по темата директно .Днес разговарях със счетоводител чиято счетоводна къща води счетоводството на няколкостотин фирми.Човека ми каза че на 31 03 2020 е уволнил толкова хора колкото не е уволнявал последните 5 години на куп.След 2-3 месеца карантина нивото на безработица се очертава да мине 50%..

                  Коментар


                  • ЩО СЕ УМЪЛЧАХТЕ. ЗЛАТОТО ДИГА . ЗАЛЕБИХТЕ ЛИ ОТ БОМБАТА НА ЗЛАТОТО . АСИСИ

                    Коментар


                    • Да, и мен ме кефи жена му. Много яка мацка.
                      Сигурен съм, че тя се е оженила за него, щото много го харесва....... него и 40те му милиона състояние.

                      Коментар



                      • And the ORIGINAL...


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение
                          Майки,
                          Радвам се, че анализираш написаното от мен в детайли. Така и трябва! Аз за това го пиша! Преди месец не му обръщаше толкова внимание, но всичко търпи развитие.
                          Усещам желание за някаква лична разправа с моята скромна персона, ама винаги съм казвал - в тоя форум мен лични информации, нападки, заяждания, избиване на комплекси, задоволяване на болно его и т. н. не ме вълнуват и за това няма да тръгна да ти отговарям кое е така или не е така. Заяжданията не водят до никъде.
                          Аз си пожелавам да има повече хора в темата, които да пишат поне толкова смислено, колкото аз пиша /колкото и малко смислени да са включванията ми/, пък къв съм, що съм, на колко дневни фази съм всеки може сам да прецени.
                          Лека нощ!
                          1. Просто ти припомних, колко различен си бил, в рамките на 30 дни, само! Изводите си ги прави, ти!
                          2. Аз никога не се разправям с никой, аз просто си пиша! Започна да ми даваш квалификации през постове в групата, а то не е нужно! Всеки може да прецени, кой колко струва и без да му помагаме!
                          3. Болно его нямам! Ако смяташ, че се заяждам с теб, значи нищо не си разбрал! Просто съм ти посочил фактите! Заяждане е да ти вадя постове и да те хапя с квалификации! Аз не го правя. И не го правя към никой!
                          4.Оценките не е хубаво да си ги даваме, самите ние! Всеки пише нещо там.... един ще хареса едно, друг ще хареса друго...


                          п.п.
                          Запомни, че аз винаги пиша само, относно определени аргументи или тези, не ме интересува личностно ниво! Ако се правиш на тарикат на мой гръб обаче, с квалификации, тогава когато ти посоча написаното от теб самия, това не е заяждане! Това е, за да те опомня, че качествения форум е за мнения и тези, а не за тарикатлък, колко велики сме ние, като усмеем останалите!

                          Ще ти дам и пример! Хермесов, много пъти се е изказвал ласкаво за мои мнения! Аз много пъти, съм го пресичал и съм писал рязко на 180 градуса на обратното, на неговите постове, като го цитирам! Той нито се сърди, нито се заяжда, дори и да не е съгласен!
                          Човека има ясна визия за себе си! Не влиза в конфликти, дори и с тези, които му я успорват! Каквото има да казва го посочва, четящите да си преценят!
                          От друга страна знае, че каквото и да съм написал, не съм му го писал, за да е на обратното, а просто това е моето виждане!
                          Това е колегиалност, между форумци, а не детска градина и доказване, колко сме велики през квалификации!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ria2020 Разгледай мнение

                            От чисто любопитство питам , след като четеш на къде биеш към поскъпване или поевтиняване..... Аз съм го казвал , но да поясня аз нямам злато и не мисля да купувам в скоро време , за мен спора е чисто хипотетичен на този етап, а и нямам намерение да убеждавам или разубеждавам някого в нещо си .
                            Аз формирам мнение въз основа на първични данни - борсови данни, новини от света. Достатъчно съм образован, за да мога да обработя информацията.
                            Освен това, за златото смятам, че не е толкова сложно да се прогнозира АКО хоризонтът е дълъг. Колко дълъг? Не знам. Ако не беше корона вируса бих казал 3-5 години, 10 г хоризонт.

                            Коментар


                            • питър шиф е едната страна на монетата той директно за космоса.. хиперинфлация

                              хари дент е другата за дефлация преди избухването.
                              едно кротко интервю с майк малоуни (който е от лагера на инфлацията по принцип)

                              ​​​​​​https://youtu.be/FlGELg8Ises
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Майки,
                                Радвам се, че анализираш написаното от мен в детайли. Така и трябва! Аз за това го пиша! Преди месец не му обръщаше толкова внимание, но всичко търпи развитие.
                                Усещам желание за някаква лична разправа с моята скромна персона, ама винаги съм казвал - в тоя форум мен лични информации, нападки, заяждания, избиване на комплекси, задоволяване на болно его и т. н. не ме вълнуват и за това няма да тръгна да ти отговарям кое е така или не е така. Заяжданията не водят до никъде.
                                Аз си пожелавам да има повече хора в темата, които да пишат поне толкова смислено, колкото аз пиша /колкото и малко смислени да са включванията ми/, пък къв съм, що съм, на колко дневни фази съм всеки може сам да прецени.
                                Лека нощ!

                                Коментар

                                Working...
                                X