IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • какво да правим сега??
    да продавам ли жълтицата или да купувам още една?
    препоръка е

    Коментар


    • Абе аз пак бих ви посъвествал като наближи 2000 да продавате, че в един момент ще се гмурне повечко и по- за дълго

      Това, което се случва хич не бих го интерпретирал позитивно за златото. "Импулсът" е мъртъв

      Коментар


      • Малиии мирише на Мастикааа. Горката тема. Няма фейс контрол вече. Айде че 3000 са близо мобилизирайте се ще ви изненадат когато най малко очаквате.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

          Пак ще го напиша ..... Целия Фундамент и Настройка са отразени на графиката . Там присъстват и неща и новини , които фундаменталите никога няма и да чуят или разберат през живота си .....
          С две думи ... Графиката е Огледалото ........ Но .. трябва да можеш да ''я четеш '' ... Това , разбира се , не означава че ще я разбираш във всеки момент ..... Но , когато знаеш какво правиш си доста преди другите като реакция и нещата не стоят фифти / фифти ..... като при повечето ................
          Една хубава проверка доколко графиката на златото отразява фундамента е случаят с корона вируса - може да се каже, че цената на златото започна да отразява настъпването на вируса едва на 12-13 март.
          От това всеки сам може да си направи изводът колко фундамент и кога го отразява графиката, при положение, че дори и средностатистически човек като мен следеше от 8 февруари развитието на вируса в Китай.
          Дау Джонс май забеляза вируса на 24ти февруари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            Не, аз много добре знам какво съм написал.
            Аватар всеки може си сложи каквото му кефне, негово си право.
            а, ок.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              по-скоро тавариш П, дългогодишния служител на кгб.
              съдейки по аватарката.
              Не, аз много добре знам какво съм написал.
              Аватар всеки може си сложи каквото му кефне, негово си право.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                И на мен не ми се хаби мастило за образ, чийто най голям идеал в живота е кумира му тавариш С, грузинския касапин. Само това стига, прекалено даже изписах.
                по-скоро тавариш П, дългогодишния служител на кгб.
                съдейки по аватарката.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                  Само си хабиш мастилото с тоя!

                  Тукашните герои,откак съм тука,ги сортирам така - гледам ги не кога са регистрирани,а в кои теми дращят - т.е ги вълнуват. :

                  1)БФБ
                  2)Общи - за забавление.
                  3)Имоти.
                  4)Злато и др.подобни - вкл. политика и криптовалути
                  5)Форекс.

                  Пояснявам - тия от 1 до 3 вкл. са шкарто.Другите от 4 и 5 се опитват да правят нещо - фифти-фифти,както казва твоя събеседник-ха-ха!
                  И на мен не ми се хаби мастило за образ, чийто най голям идеал в живота е кумира му тавариш С, грузинския касапин. Само това стига, прекалено даже изписах.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                    Шанс да продължи все пак нагоре има само ако СЕГА не пробие 1938.............

                    Тогава може да се приеме за завършен триъгълника и ако се развие отново нагоре , ще е вероятно образуването на Лиидинг Диагонал в 1 вълничка за ЪП...............
                    1938 !!! .....





                    Засега това.....
                    Идеално се развиват нещата , досега ...... изцяло по моята прогноза до доларче ...... Доста преди великото фундаментално изказване на ФЕД, което ЧАКАХА а и все още се опитват да разгадаят фундаменталистчетата....... за да си дадат някакво си обяснение за движението - сегашно или бъдещо

                    Пак ще го напиша ..... Целия Фундамент и Настройка са отразени на графиката . Там присъстват и неща и новини , които фундаменталите никога няма и да чуят или разберат през живота си .....
                    С две думи ... Графиката е Огледалото ........ Но .. трябва да можеш да ''я четеш '' ... Това , разбира се , не означава че ще я разбираш във всеки момент ..... Но , когато знаеш какво правиш си доста преди другите като реакция и нещата не стоят фифти / фифти ..... като при повечето ................

                    Видно е от предположението ми ОНЗИ ден , че след завършване със ново мини връхче ма Диагонала , очаквам рязък откат надолу , за корекция , която за сега , при дотук развилата се ситуация е вълна 2 (червена )
                    Активирала ми е отложена продажба на 1952 , където е (според мен ) правилното място за поставяне на къса (отложена ) Напускането на канала и слизането под определено ниво на предишната ъп вълничка на Диагонала са достатъчни , като условие ....
                    Затворих половината току що на 1940 , защото вече е достигнало 50% корекция на целия Диагонал .........
                    Допивам си кафето , и се прехвърлям на друга интересна валутна двойка ............Денят за мен , не започна фифти / фифти а с едни 60 $ дошли докато сме спинкали ......................

                    Пожелавам го и на вас .............






                    пп . Нивото 1938 , споменато в цитирания текст , вече не играе никаква роля , то беше ''важно '' в момента на написване на цитирания пост... ..............
                    Last edited by Correctively objective; 17.09.2020, 08:35.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                      Само си хабиш мастилото с тоя!

                      Тукашните герои,откак съм тука,ги сортирам така - гледам ги не кога са регистрирани,а в кои теми дращят - т.е ги вълнуват. :
                      1)БФБ
                      2)Общи - за забавление.
                      3)Имоти.
                      4)Злато и др.подобни - вкл. политика и криптовалути
                      5)Форекс.

                      Пояснявам - тия от 1 до 3 вкл. са шкарто.Другите от 4 и 5 се опитват да правят нещо - фифти-фифти,както казва твоя събеседник-ха-ха!
                      .................

                      Е , казвай ги тия работи о'време .......... Гледам го ..културен , интересува се , пита учтиво ............ Изписах му 2 поста по въпроса, диван чапраз.........
                      А то било , що требвало да му дръпна пръста та да се изпърди..............
                      Last edited by Correctively objective; 16.09.2020, 22:39.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                        фифти / фифти ...... ти го виждаш ....
                        Само си хабиш мастилото с тоя!

                        Тукашните герои,откак съм тука,ги сортирам така - гледам ги не кога са регистрирани,а в кои теми дращят - т.е ги вълнуват. :

                        1)БФБ
                        2)Общи - за забавление.
                        3)Имоти.
                        4)Злато и др.подобни - вкл. политика и криптовалути
                        5)Форекс.

                        Пояснявам - тия от 1 до 3 вкл. са шкарто.Другите от 4 и 5 се опитват да правят нещо - фифти-фифти,както казва твоя събеседник-ха-ха!

                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          Фифти фифти викаш, афиф работа с една дума....не е лесна и вашата, неблагодарен занаят то туй бабовангуването.
                          Тенкс ениуей.
                          фифти / фифти ........... ти го виждаш ....
                          Дай , некое бабуване.........по благодарно............. . Сиурно текстчето , което си качил ти нашепва нещо за 51/49

                          То ако беше ясно във всеки момент и за всеки тъпандур .......... немаше да е това , което е ........ всъщност ......

                          . Платих си белото вино мускатче за зимата със вчерашната прогноза и изпълнението й...........
                          Ще мъчим утре да опраим и червеното ...............

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                            Няма статистика ..... Триъгълника е най -непредвидимата фигура като последващ пробив и в ТА и във Вълновата теория .....
                            50 / 50 ...............
                            Затова и последните два суинга , могат и сами да бъдат триъгълници ...... (не и двата заедно )
                            По сентимент ( Вълнова теория ) се води чè във него са изравняват силите на бици и мечки и за това е тая бродерия нагоре надолу .....
                            И Именно затова се води като ПРЕДПОСЛЕДНА ФИГУРА преди обръщане на тренда .............
                            Остава да се дочака шип (импулс заключителен - които се получава при еди какви си условия ....умниците чистят бързо ...няма ликвидност ....получаване на гап и ...дъра -бъра .... ) ИЛИ Ендинг Диагонал като последна вълна след триъгълника (които също има своето обяснение сентиментално (да не се бърка със сАнтиментално ) и тн .тн ......

                            НЕ !!! Никой не е открил някаква зависимост ...накъде ще пробие триъгълника .......... Има само нива - цени , които говорят докъде ще се простира , и пробива на някое от тях ....... Finito la comedy ...............
                            Фифти фифти викаш, афиф работа с една дума....не е лесна и вашата, неблагодарен занаят то туй бабовангуването.
                            Тенкс ениуей.

                            Коментар


                            • U.S. stocks remained higher Wednesday as the Federal Reserve signaled it was ready to keep interest rates near zero for three more years and unpin the economy even in the face of inflation.
                              Очаквано и все пак - как ли ще се отрази това на жълтото и братчед му...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                                Шанс да продължи все пак нагоре има само ако СЕГА не пробие 1938.............

                                Тогава може да се приеме за завършен триъгълника и ако се развие отново нагоре , ще е вероятно образуването на Лиидинг Диагонал в 1 вълничка за ЪП...............
                                1938 !!! .....



                                Те от това движение в светлото овалче , което вчера , САМО бях маркирал , а днес вече е ''като по учебник '' ......... със смешния трейд от 0,08 лота (според еххх-шампанския ) , донесе на Баце от вчера , паричките за 150 кила мускат -отонел на 1.50 ......................

                                Нема да мъкна торби със срЕбро , нема да копам под крушата , до герано ..............



                                Те .... как от ''хартиено злато '' , става на пенливо мускатово бело вино .................

                                За червеното каберне и мерло ще изчакаме , що довечера има ''лихви '' и да не стане мяу................


                                Last edited by Correctively objective; 16.09.2020, 17:20.

                                Коментар

                                Working...
                                X