IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Една е, но я определят хартиените унции, защото са повече .
    ................... Ти си неспасяем случай .......... Такъв неспасяем случай на простовата наглост не съм срещал ........ Вече не мисля и че си жена ..... Жена би се усетила .................. А ти занеш че си последна по разсъждения ..... и де ли натегаш ....


    Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
    Само преди ден два ти пискаше, че за какво видите ли да се купува физическо сребро вместо физическо злато. В момента масово се купуват и физически и хартиени сребърни унции в големи количества. Защо?

    Никой никого не анатемосва. Само ти лѐпиш разни етикети.
    Пълни глупости ..... Къде я гледаш тази ''масовост ''..... Дай и ние да погледнем .....
    И не съм '' пискал'' за нищо , глупито ми ........ Кой каквото ще да си прави ...... Аз само давам мнение: тъпо / умно ........
    Обяснявал съм на многониковеца арменски , че ще спечели на теслата дръжката от търгуване на ratio XAG/XAU............ с РЕАЛНИ МЕТАЛИ ............
    По друг начин се прави това , ама сега да ти обяснявам на тебе е все едно да ти говоря на инопланетянски език ..................

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

      Цената е ЕДНА умнице ..... Разделение на цената И ''влияние'' има само в твоята главица..... .............
      А и отговора ти е извън контекста на моя пост ...... Че ,дори и да е купил не го е купил налично , зер съобщаваш че купува промишлени количества........А тук се анатемосва и не се гледа с добро око на пишещите за ''хартиени '' покупки ....
      Ама ти , те така , като да драснеш нещо глуповато..
      Една е, но я определят хартиените унции, защото са повече .

      Само преди ден два ти пискаше, че за какво видите ли да се купува физическо сребро вместо физическо злато. В момента масово се купуват и физически и хартиени сребърни унции в големи количества. Защо?

      Никой никого не анатемосва. Само ти лѐпиш разни етикети.
      Last edited by Selena; 18.09.2020, 19:31.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
        Много добре знаеш, че цената на хартиеното влияе на цената на физическото. Лек уикенд мон амур. Ще си чатим след две седмици .
        Цената е ЕДНА умнице ..... Разделение на цената И ''влияние'' има само в твоята главица..... .............
        А и отговора ти е извън контекста на моя пост ...... Че ,дори и да е купил не го е купил налично , зер съобщаваш че купува промишлени количества........А тук се анатемосва и не се гледа с добро око на пишещите за ''хартиени '' покупки ....
        Ама ти , те така , като да драснеш нещо глуповато..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

          Не знам ...... питай ги ....
          Всеки си купува каквото си иска ............ Само че с поста си забиваш ножле в гърба на противниците на ''хартиеното ''
          Освен , ако Бъфетчо си го купува с багери и го копа в имението в дупка декар на декър .....................
          И ако не е (В)селенска партенка ..............
          Ко се правиш пак на халосан с хоросан сега? Много добре знаеш, че цената на хартиеното влияе на цената на физическото. Лек уикенд мон амур. Ще си чатим след две седмици .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Казвам двама: Спрот и Бъфет. Защо купуват сребро в промишлени количества?

            Сакън, ти за нещо да се заблудиш ... не думай, не думай ....

            Ми не са късни часовете - има часова разлика
            Не знам ...... питай ги ....
            Всеки си купува каквото си иска ............ Само че с поста си забиваш ножле в гърба на противниците на ''хартиеното ''
            Освен , ако Бъфетчо си го купува с багери и го копа в имението в дупка декар на декър .....................
            И ако не е (В)селенска партенка ..............

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение


              Тая пък ..............Ти да не се разпозна в '' юристката от Испания , четяща Уикипедия.'' ...... Това че ти се представяш за такава , не означава , че в момента Аз пиша за теб......
              За сега си само това в червеното , с множество (действащи едновременно никове ) . До трейдърка не си дорасла . Бях се заблудил в началото по ника ти ..............

              И излез от образа на другарката - учителка , защото никой тук не пише , или прави каквото и да е ..... ''за да бъде похвален от теб '' ............
              Ше 'фалиш мъжо си , ако стига до G пойнта ..............
              Ама като гледам , как се обясняваш из темите по късните часове .............. надали

              пп
              Рехавата тематична насоченост , която се опитваш да вкарваш с '' какво купуват големите играчи '' е повече от инфантилна .
              Кажи 5 '' големи играча '' ....................
              Казвам двама: Спрот и Бъфет. Защо купуват сребро в промишлени количества?

              Сакън, ти за нещо да се заблудиш ... не думай, не думай ....

              Ми не са късни часовете - има часова разлика
              Last edited by Selena; 18.09.2020, 18:44.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Тамън да те похваля за един долен наистина добър пост за графиките и ти пак се ... на метеното. За златото и среброто ще е интересно да видим какво казват твоите графики и защо големите играчи купуват напоследък забележи сребро, а не злато като полудели.


                И не заблуждавай публиката. Аз съм дърта брокерица и неуспяла трейдърка на име как беше еххххх забравих я вече.


                Тая пък ..............Ти да не се разпозна в '' юристката от Испания , четяща Уикипедия.'' ...... Това че ти се представяш за такава , не означава , че в момента Аз пиша за теб......
                За сега си само това в червеното , с множество (действащи едновременно никове ) . До трейдърка не си дорасла . Бях се заблудил в началото по ника ти ..............

                И излез от образа на другарката - учителка , защото никой тук не пише , или прави каквото и да е ..... ''за да бъде похвален от теб '' ............
                Ше 'фалиш мъжо си , ако стига до G пойнта ..............
                Ама като гледам , как се обясняваш из темите по късните часове .............. надали

                пп
                Рехавата тематична насоченост , която се опитваш да вкарваш с '' какво купуват големите играчи '' е повече от инфантилна .
                Кажи 5 '' големи играча '' ....................

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                  Никакво златно уточнение не е . Не се информирай за исторически събития с решаващи политически последици , от Уикито .
                  Като умната юристка от Испания ..........
                  Влизането ''в съсояние на война'' , никоя от хиените около нас е нямало да уважи , още повече пък Англия. Както и правят след войната. На България не ѝ е признат статут на съвоюваща нация.........
                  Само това , което написах в предишния пост.......... ни спасява от Трета Национална Катастрофа с размера на първите две общо и х2 .

                  пп. Бавно тече развитието при златю..............До Н.Г. е възможно и да не пробием нито нагоре нито надолу 4 дневния августов мечи шип...................

                  ппп Майтапя се бе......... Ще го пробием сигурно по изборите.............
                  Тамън да те похваля за един долен наистина добър пост за графиките и ти пак се ... на метеното. За златото и среброто ще е интересно да видим какво казват твоите графики и защо големите играчи купуват напоследък забележи сребро, а не злато като полудели.


                  И не заблуждавай публиката. Аз съм дърта брокерица и неуспяла трейдърка на име как беше еххххх забравих я вече.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Само едно уточнение. Касапинът когато влиза в България ние вече сме в състояние на война с Хитлер, а немците миролюбиво сме ги "изтеглили" от България без бой



                    Анди, това беше златно уточнение
                    Никакво златно уточнение не е . Не се информирай за исторически събития с решаващи политически последици , от Уикито .
                    Като умната юристка от Испания ..........
                    Влизането ''в съсояние на война'' , никоя от хиените около нас е нямало да уважи , още повече пък Англия. Както и правят след войната. На България не ѝ е признат статут на съвоюваща нация.........
                    Само това , което написах в предишния пост.......... ни спасява от Трета Национална Катастрофа с размера на първите две общо и х2 .

                    пп. Бавно тече развитието при златю..............До Н.Г. е възможно и да не пробием нито нагоре нито надолу 4 дневния августов мечи шип...................

                    ппп Майтапя се бе......... Ще го пробием сигурно по изборите.............
                    Last edited by Correctively objective; 18.09.2020, 17:12.

                    Коментар


                    • Само едно уточнение. Касапинът когато влиза в България ние вече сме в състояние на война с Хитлер, а немците миролюбиво сме ги "изтеглили" от България без бой

                      Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                      А кой да харесва....... българофоба Чърчил, ли например.....
                      Ако не е бил "касапина " Сталин... а ти не живееш в момента в северозападна България централна Северна България , София или линията София Пловдив...... щеше да бъдеш или сърбин или грък.... по-малка е вероятността да си румънец или турчин но съществува.....
                      Не ми се разводнява темата И не ми се пише много много но влизането на съветската армия в България септември 44-та година..... е факта който запазва България във вида в който я познаваме и живеем в нея всички днес.
                      Заобиколени сме почти отвсякъде от страни победителки..... Ако не беше влезнал Сталин тогава ако не беше ни дал възможността последните мизерни седем месеца да обърнем дупето и да се включим и ние на страната на победителите сега България щеше да е 1/3...
                      Ако беше влезнал някой друг вместо него нямаше да имаме тоя шанс от влизането щяха да ни третират като победена страна така както са искали Гърция Сърбия Румъния и Турция в него момент......... И тогава .....
                      А и човекът просто изписа по кои теми според него пишат повечето тролове - тъпандури
                      Не виждам защо се засягаш пък и политизираш поста му в тема злато
                      Анди, това беше златно уточнение

                      Коментар


                      • Моля, придържайте се към темата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Най-после някой да каже и другата забранена в Русия теза, че им поставяме основите на държавността. Имаше там и една прабългарска принцеса и по нейна линия тръгват Романови. Браво Грос. Респект.
                          Принцесата за която говориш е княгина Олга ,която се явява дъщеря на Расате,внучка на Борис 1 .Всички български родове които не са били съгласни
                          с ислямизирането на Волжска България и христианизирането на Дунавска България за да не ги изколят избягали в Киев и там с местните славяни
                          създават нова държава Киевска Рус.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Името Рус произлиза от българското урус а Рюрик де факто това е Лачин син на Урус Айдар,който след война с брат си Джилка разпокъсва
                            Велика България и дефакто се появяват две нови държави Волжска България и Киевска рус.
                            Най-после някой да каже и другата забранена в Русия теза, че им поставяме основите на държавността. Имаше там и една прабългарска принцеса и по нейна линия тръгват Романови. Браво Грос. Респект.
                            https://dveri.bg/component/com_conte.../view,article/
                            Last edited by Selena; 18.09.2020, 15:27.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                              Рашка ( първата сръбска държава) няма нищо общо като име с Раша , което е жаргонно от ''руска, руско'' --- Russian (Рашън)

                              И да, случайност е , колкото и ''едва ли да е ''...............

                              А самото име Рус , е от викинги , които създават първата средновековна държава там . Начело с ярл Рюрик . в последствие княз Юрий.
                              От него започва династията на Рюриковичите
                              Името Рус произлиза от българското урус а Рюрик де факто това е Лачин син на Урус Айдар,който след война с брат си Джилка разпокъсва
                              Велика България и дефакто се появяват две нови държави Волжска България и Киевска рус.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                По принцип те подкрепям, макар редовно да хващам в проруски уклон и да си споря с теб като интелигентен събеседник, но с малко по-високо его от необходимото Ся, аз също мисля, че към настоящият момент злато над 3500-4000 е абсолютно невъзможно, но така си говорим сега, при сегашните реалии, със сегашните инфлирани и продължаващи да се инфлират пари, след 10 години реалиите ще са други, тогава може би ше казваме, че златото под 3500-4000 няма как да падне, знам ли

                                А за любимата ти Раша (като се замисля, пъровото племенно образувание на л'бимите им шумадийски копеленца също се казва Рашка - едва ли е случайност) и колко безполезно е златото, може да прочетеш за Легионерската банка в Прага и Чехословашките легиони . Но предполагам, че ти това си го знаеш - та толкова за златото и неговата безполезност. Интересно, ако бяха гепили хартиени рубли, а не 8 вагона злато, от които им остава един накрая, какво ли щеше да е и дали изобщо щяха да са живи - риторично питам
                                Рашка ( първата сръбска държава) няма нищо общо като име с Раша , което е жаргонно от ''руска, руско'' --- Russian (Рашън)

                                И да, случайност е , колкото и ''едва ли да е ''...............

                                А самото име Рус , е от викинги , които създават първата средновековна държава там . Начело с ярл Рюрик . в последствие княз Юрий.
                                От него започва династията на Рюриковичите

                                Коментар

                                Working...
                                X